Sklepy i hurtownie systemy zabezpieczeń

 • I-dom24.pl

  I-dom24.pl

  Sklep internetowy i-dom24.pl prowadzi sprzedaż wszelkich materiałów i urządzeń do następujących systemów i instalacji:
  - kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy;
  - alarmy przeciwwłamaniowe i przeciwpożarowe;
  - domofony i wideodomofony analogowe i cyfrowe;
  - monitoring wizyjny CCTV i IP;
  - anteny naziemne DVB-T i satelitarne TV-SAT;
  - radiowęzły i nagłośnienia PA (100V);
  - teleinformatyczne i telekomunikacyjne, w tym szafy rackowe 19-calowe.
  Ponadto w ofercie znajdują się:
  - akumulatory bezobsługowe AGM i żelowe, zasilacze, zasilacze awaryjne, UPSy;
  - kable i przewody niskonapięciowe;
  - narzędzia ręczne i mierniki uniwersalne i specjalistyczne;
  - szafy metalowe na dokumenty, sejfy i kasy pancerne.
  Oferujemy sprawdzone produkty uznanych producentów. Mamy dobrze zaopatrzony magazyn, co zapewnia szybkie wysyłki zamówionych towarów. Zamówienia realizujemy za pośrednictwem uznanych firm kurierskich.

  Data dodania: 01 08 2016 szczegóły wpisu
 • IZabezpieczenia

  IZabezpieczenia

  Zajmuje się sprzedażą produktów z zakresu zabezpieczenia mienia. Szczególny nacisk kładziemy na najnowsze rozwiązania, w szczególności na monitoring IP. Poza dostarczaniem najwyższej jakości produktów, zajmujemy się również usługami instalacyjnymi i projektowaniem systemów zabezpieczenia mienia, w skład którego wchodzi telewizja przemysłowa, kontrola dostępu i systemy alarmowe. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na indywidualne podejście

  Data dodania: 05 10 2012 szczegóły wpisu
 • Centrale alarmowe

  Centrale alarmowe

  Opisywany sklep posiada znakomite urządzenia podnoszące bezpieczeństwo zarówno dla osób w mieszkaniu, jak i firmie. Do asortymentu zaliczamy m.in. pełne systemy alarmowe, wideo domofony. Wszystkie proponowane systemy alarmowe wyróżniają się dużą stabilnością działania i jakością na najwyższym poziomie. Urządzenia są na tyle przyszłościowe, że mamy możliwość uzyskać dostęp do nich poprzez Globalną sieć Internet, co umożliwia na monitoring zdalny z dala od monitorowanego obiektu, a w razie kłopotów na zdalną konfigurację ustawień kamer. Śledzenie kamer w taki sposób jest bardzo wygodne i pozwala na ciągły dozór.

  Data dodania: 28 06 2012 szczegóły wpisu
 • Kamery IP

  Kamery IP

  W obecnych czasach monitoring wizyjny stał się jednym z podstawowych elementów systemu, który umożliwia organizację bezpieczeństwa ludzi oraz mienia na określonym terenie lub wewnątrz pomieszczeń. Umożliwia uzyskanie i rejestrację informacji na temat zdarzeń, które wymagają interwencji służb oraz instytucji sprawujących piecze nad bezpieczeństwem obywateli. Nasza Firma zajmuje się kompleksowymi systemami zabezpieczeń obiektów stacjonarnych. Projektujemy, wykonujemy i obsługujemy instalacje systemów, kontroli dostępu oraz telewizji dozorowej. Dostosowujemy usługi do indywidualnych potrzeb firm i każdego klienta. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu instalacji w pomieszczeniach firm, halach produkcyjnych, placówkach handlowych, biurach, magazynach szkołach i innych pomieszczeniach. Oferujemy szeroki zakres usług zapewniający wszystkie niezbędne techniczne środki dla utrzymania optymalnego poziomu bezpieczeństwa firm i ludzi. Prowadzimy wysyłkowy sklep Branżowy Telewizji Przemysłowej. Oferujemy wyjątkowo bogaty i różnorodny asortyment ponad 1000 artykułów i urządzeń telewizji cctv. Reprezentujemy oferty czołowych firm jak Samsung, Sony, AvTech, Bosh, Sharp, Panasovic, Aver Media, Aper, Dauha, Fujinon, GoeCam, Irlab, Ovislink, Philips, LG, QNap, Raiden, Siemens i wiele innych.Ogromny wybór kamer analogowych i sieciowych IP, rejestratorów cyfrowych, sieciowych i mobilnych, monitorów przemysłowych, obiektywów manualnych, auto-iris i megapikselowych, systemów bezprzewodowych, dysków HDD, przewodów, złączy i najróżniejsze akcesoria z branży.

  Data dodania: 11 06 2012 szczegóły wpisu
 • Sklep - monitoring

  Sklep - monitoring

  Zapraszamy do Naszego Sklepu z urządzeniami Telewizji Przemysłowej i Monitoringu. Oferujemy największy na rynku wybór sprzętu i urządzeń CCTV. W ofercie szeroki asortyment artykułów: kamery analogowe i IP, rejestratory, monitory, obiektywy, konwertery, urządzenia sieciowe, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, wtyki, złącza, zasilacze, przewody. Oferujemy sprzęt wiodących firm jak: Samsung, Sanyo, Simens, Bosh, Sony, Vivotek, Honeywell, Acti, Axis, Heitel, Aper, Air Live, Panasonic, BSC, DVS, COP Security, Honeywell, HickVision, Spacecom, Aver Media, Tokina, Fujinon, Geo Cam, VidiLine, Dahua i wiele innych. Dysponujemy na bieżąco nowościami z branży CCTV, oferujemy wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnych cenach. Nasz sprzęt podlega nawet 36-miesięcznej gwarancji, preferujemy szybką i gwarantowaną wysyłkę. Dla stałych klientów i Instalatorów, stosujemy bardzo atrakcyjne rabaty.

  Data dodania: 11 06 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Sklepy i hurtownie systemy zabezpieczeń - nowa strona:

Adres: