Strony parafialne

 • Znajdź swoją Parafie

  Znajdź swoją Parafie

  Posiadamy największą bazę parafii w Polsce. Każda parafia jest szczegółowo opisana, zawierająca dane kontaktowe i dojazdowe do parafii, publikujemy również informacje o naukach przedmałżeńskich. Dodatkowo dajemy unikatową formę oceny twojej parafii oraz możliwość wystawienia opinii! Jeżeli brakuje twojej parafii w serwisie to koniecznie ją dodaj (w ciągu 24h zostanie ona opublikowana). Prowadzimy również bloga na łamach, którego publikujemy nowości z życia parafii.

  Data dodania: 03 01 2017 szczegóły wpisu
 • Parafia Bożego Ciała we Wrocławiu

  Parafia Bożego Ciała we Wrocławiu

  Oficjalna strona Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Bożego Ciała we Wrocławiu. Zawiera aktualne informacje o działalności parafii (godzinach Mszy Świętych i Nabożeństw, działalności kancelarii parafialnej i poradni rodzinnej, możliwości spowiedzi, kontakcie z parafią), oraz grup parafialnych m.in. Scholi, Służby Liturgicznej, Ruchu Światło-Życie.. Można zapoznać się z historią kościoła i galerią zdjęć.

  Data dodania: 06 03 2013 szczegóły wpisu
 • Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ottona w Kostkowie

  Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ottona w Kostkowie

  Kościół został wybudowany w 1933 r. Kościół wykonany jest z cegły, na kamiennej podmurówce, orientowany, z wyodrębnionym prezbiterium. Wieża murowana, kryta dachówką. W oknie prezbiterium znajduje się witraż z podobizną św. Ottona – z czasów budowy kościoła. Chór prosty, wsparty na dwóch filarach, na nim 5-głosowe organy. Otton z Bambergu, także Otto z Bambergi, niem. Otto von Bamberg (ur. ok. 1060 w Frankonii, zm. 1139 w Bambergu) – biskup Bambergu od 1102 roku, kanclerz cesarza Henryka IV, misjonarz, święty Kościoła katolickiego, zwany "Apostołem Pomorza" i "ojcem klasztorów".

  Data dodania: 17 12 2012 szczegóły wpisu
 • Parafia Jana Chrzciciela Zabrze

  Parafia Jana Chrzciciela Zabrze

  Co chwila oryginalnych dany szukamy w necie. Myślę, że tyczy się to również życia parafialnego. Przeto bodajże dobrym projektem będzie uaktualnienie naszej strony parafialnej Parafii Jana Chrzciciela w Zabrzu. Tak, aby znajdowały się w tym miejscu, zawsze najnowsze ogłoszenia pasterskie, aktualności z życia parafii, oraz fundamentalne informacje o naszej parafii razem z galerią zdjęć. W najwyższym stopniu korzystne chyba okażą się ogłoszenia parafialne, tu stale będzie można sprawdzić, kiedy i w jakiej intencji będzie Liturgia. Zachęcamy do odwiedzenia strony.

  Data dodania: 07 05 2012 szczegóły wpisu
 • Duszpasterstwo Misyjne Zgromadzenia Księży Marianów w Kazachstanie

  Duszpasterstwo Misyjne Zgromadzenia Księży Marianów w Kazachstanie

  Rzymsko-Katolicka Parafia pw. Świętej Rodziny w Tajynsze. Duszpasterze. Punkty dojazdowe. Ludność polskiego pochodzenia, byli zesłańcy. Strona przedstawia misyjne życie misjonarzy w Kazachstanie, ich codzienność nie ukrywając przy tym ani radości ani trudności. Jednego i drugiego nie brakuje. Strona mówi o ich życiu takim, jakie ono jest w swojej zwyczajności oraz o posłudze, którą spełniają wobec ludzi powierzonych im przez Pana. Zawiera działy, które m.in. dotyczą warunków, w których żyją: zdjęcia, filmy, kaplice, do których systematycznie dojeżdżają, kościół parafialny, artykuły w prasie o misji, informacje o Zesłańcach oraz wywiady z nimi itd.

  Data dodania: 23 03 2012 szczegóły wpisu
 • Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbe - Woźnice

  Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbe - Woźnice

  Strona Parafii Rzymskokatolickiej pod wezwaniem św. Maksymiliana Marii Kolbe w miejscowości Woźnice. Znajdują się tu ogłoszenia związane z życiem parafii, galeria zdjęć, rozkład nabożeństw, rys historyczny oraz wiele przydatnych informacji dotyczących funkcjonowania naszej parafii. Nasz parafia liczy ok 860 osób i powstała w 1984 roku. Obecnie należy do Dekanatu Mikołajki oraz znajduje się w Diecezji Ełckiej.

  Data dodania: 29 02 2012 szczegóły wpisu
 • Parafia Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach

  Parafia Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach

  Strona internetowa parafii Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach. Można tutaj znaleźć informacje o bieżących wydarzeniach w naszej wspólnocie, cotygodniowe ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne. Ponadto można przeczytać o historii parafii oraz obejrzeć zdjęcia w galerii. Parafia leży na terenie powiatu krakowskiego, a swym zasięgiem obejmuje miejscowości: Smardzowice, Cianowice, Szczodrkowice, Maszyce, Niebyłę i Świńczów.

  Data dodania: 27 01 2012 szczegóły wpisu
 • Colaska.info - serwis poszukujący parafii bez cenników

  Colaska.info - serwis poszukujący parafii bez cenników

  Serwis powstał z myślą pomocy parafianom w poznaniu zwyczajów panujących w ich własnych społecznościach parafialnych. Służy on także wymianie doświadczeń dotyczących regulacji kwestii finansowych w Kościele, które często są powodem pewnego zakłopotania w relacji wierny-parafia. Każdy tutaj może wyrazić swoją opinię i podzielić się swoimi wrażeniami zamieszczając komentarz przy swoje parafii. Twórcom serwisu zależy, aby pojęcia „ofiary” i „opłaty” nie były traktowane jednakowo, a temat pieniędzy przestał stanowić tematem tabu. Zachęcamy do zamieszczania wpisów dotyczących chrztów, ślubów, pogrzebów, mszy, a także kolędy. W naszej bazie zgromadziliśmy dane wszystkich polskich parafii. Co więcej tworzymy również bazę parafii polonijnych mając na celu porównanie zwyczajów w Polsce i za granicą w środowiskach polonijnych.

  Data dodania: 02 11 2011 szczegóły wpisu
 • Parafia pw. św. Jana Ewangelisty w Zabielu

  Parafia pw. św. Jana Ewangelisty w Zabielu

  Oficjalna strona internetowa parafii pw. św. Jana Ewangelisty w Zabielu. Znajdziecie tu państwo m.in. aktualne ogłoszenia parafialne oraz intencje Mszy św., porządek nabożeństw, historię parafii, informacje o pogrzebach, ślubach i chrztach zawartych w naszej parafii. Znajdziecie tu Liturgię Słowa na każdy dzień a także galerię zdjęć naszego kościoła i witraży. Serdecznie zapraszam na naszą stronę.

  Data dodania: 01 07 2011 szczegóły wpisu
 • LSO Radzym

  LSO Radzym

  Strona poświęcona Liturgicznej Służbie Ołtarza parafii sw Radzyma Gaudentego w Gnieźnie. Na stronie zamieszczamy nie tylko informacje o zbiórkach i innych wydarzeniach w naszej parafii lecz także ciekawe artykuły związane z liturgią (w szerokim tego słowa znaczeniu) i życiem naszej parafii. Na stronie znajduje się bogata galeria zdjęć ukazująca najważniejsze wyrażenia roku liturgicznego jak i prezentujące naszą świątynię.

  Data dodania: 16 05 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Strony parafialne - nowa strona:

Adres: