Bilard

 • Bilard Show - bilardshow.pl

  Bilard Show - bilardshow.pl

  Niepowtarzalne pokazy trików bilardowych to główny element propozycji przedstawionej przez firmę BILARD SHOW. Gwarantujemy wykonywanie pokazów przez mistrza świata. Pozwala to na zapewnienie doskonałej jakości proponowanych usług. Ponadto oferujemy Państwu możliwość wynajmu stołów do bilarda oraz duży zbiór innych czynności. Indywidualnie traktujemy każdego kontrahenta, gwarantując doradztwo w doborze najlepszych czynności do określonych potrzeb. Zapraszamy klientów do aktywnej kooperacji.

  Data dodania: 23 05 2017 szczegóły wpisu
 • Stoły bilardowe

  Stoły bilardowe

  Firma Bluearain przedstawia szeroką ofertę sklepu internetowego, który oferuje wszelkiego rodzaju akcesoria związane ze sportem jaki jest bilard. W ofercie sklepu między innymi stoły bilardowe, bile, stojaki czy lampy bilardowe w super cenach. Producent sprzętu Proyasport gwarantuje wysoką jakość, odporność i wytrzymałość przy długotrwałej eksploatacji oraz bardzo atrakcyjne ceny wszystkich produktów.

  Data dodania: 07 04 2013 szczegóły wpisu
 • Kije bilardowe

  Kije bilardowe

  Prezentowana strona internetowa zawiera ofertę przedsiębiorstwa Vita z Gdańska, które sprzedaje różne akcesoria bilardowe. Każdy miłośnik tej gry może nabyć u nas żetonowe stoły bilardowe, a także jednoczęściowe kije bilardowe. Jedyne, co musisz zrobić to złożyć zamówienie za pośrednictwem strony internetowej firmy Vita, a my gwarantujemy natychmiastową wysyłkę wybranego sprzętu. W szerokiej ofercie firmy znajdziecie Państwo także inne sprzęty do gier, tj. stoły do tenisa stołowego, czy bujaki. Gorąco zapraszamy do zajrzenia na stronę sklepu Vita w celu zapoznania się z pełną ofertą, bieżącymi obniżkami cen oraz regulaminem sklepu.

  Data dodania: 16 02 2012 szczegóły wpisu
 • Stoły bilardowe

  Stoły bilardowe

  Jesteśmy przedsiębiorstwem od wielu lat wyspecjalizowaną w sprzedaży profesjonalnych stołów do gry w bilard. Raduje nas świadomość jak wiele uciechy i odprężenia zapewnia naszym klientom bilard. Proponujemy wyjątkowo nowoczesne produkty, to stoły bilardowe najbardziej popularnych i cenionych firm producenckich, bowiem ważna jest dla nas profesjonalizm sprzedawanych akcesoriów. Te sprzedawane przez nasze centrum handlowe stoły bilardowe są zrobione z myślą o wymagających. Co daje wszystkim zapewnienie nieskazitelnej jakości produktu.

  Data dodania: 16 02 2012 szczegóły wpisu

Bilard - nowa strona:

Adres: