Gokarty

 • LEGIA RACING CLUB Profesjonalny karting

  LEGIA RACING CLUB Profesjonalny karting

  Zapraszamy wszystkich entuzjastów motoryzacji do poznania się z ofertą naszego Legia Racing Club! Do Państwa użytku udostępniamy nowoczesny, klimatyzowany tor kartingowy, na którym można przećwiczyć swoje umiejętności. O bezpieczeństwo na torze zatroszczy się kadra wyspecjalizowanych instruktorów. Czeka tu również kino 5D jak i dobrze wyposażony bar. W naszych dwóch salach konferencyjnych urządzamy także warsztaty, szkolenia, imprezy organizacyjne oraz inne wydarzenia. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu kibica. Więcej o przygotowanej przez nas propozycji znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 02 2016 szczegóły wpisu
 • Kartingowynarodowy.pl

  Kartingowynarodowy.pl

  Firma Kartingowy Narodowy proponuje możliwość wypróbowania jazdy gokartami. Dysponujemy asfaltowym torem kartingowym. Zlokalizowanie naszego toru w pobliżu Stadionu Narodowego jest jedną z naszych największych zalet. Posiadamy bardzo nowoczesne pojazdy, zapewniające pełne bezpieczeństwo a także zadowolenie wszystkich gości. Oferujemy również sposobność organizacji dowolnej uroczystości okolicznościowej lub firmowej. Dysponujemy również gokartami dla najmłodszych, gwarantującymi właściwe bezpieczeństwo.

  Data dodania: 27 10 2015 szczegóły wpisu
 • F1Karting.pl

  F1Karting.pl

  Firma F1Karting proponuje sposobność jazdy na profesjonalnym torze kartingowym. Dla naszych osób przygotowaliśmy około 600 metrów toru. Oferujemy profesjonalne kursy oraz opcję uczęszczania do szkoły kartingowej, która prowadzona jest przez doskonale przygotowanych instruktorów. Zapewniamy możliwość wynajęcia całego toru zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla przedsiębiorców. Zdobyte umiejętności mogą Państwo zweryfikować w prowadzonej przez nas lidze kartingowej. Naszym atutem jest usytuowanie w sąsiedztwie centrum stolicy.

  Data dodania: 02 01 2015 szczegóły wpisu
 • Gokarty Kraków - tor kartingowy Elikart M

  Gokarty Kraków - tor kartingowy Elikart M

  Gokarty w Krakowie. Tor kartingowy Elikart M - to najnowszy tor gokartowy w Małopolsce. Powierzchnia obiektu sportowego to 1100 metrów kwadratowych. Posiadamy na naszej hali kartingowej najszybsze gokarty w Krakowie. Modele kartów w Krakowie: Gokarty sportowe Sodi GT Sport moc:9KM, treningowe SODI moc:6KM, dla dzieci o mocy 4,5KM. Nasz adres: Kraków, ul.Gromadzka 66. Oferujemy dla Was: Przejazdy indywidualne, rezerwacje dla grup, firm (wraz z cateringiem), szkolenia kartingowe. Tor gokartowy Elikart M jest czynny 7 dni w tygodniu. Obiekt całoroczny, zadaszony. Parking na ponad 20 samochodów. Promocje dla grup. Cyfrowy pomiar czasu ABT z dokładnością do 0,001s. Profesjonalnie przygotowana nawierzchnia kartingowa.

  Data dodania: 12 04 2012 szczegóły wpisu

Gokarty - nowa strona:

Adres: