Imprezy sportowe

 • Igrzyska24.pl - Igrzyska całą dobę

  Igrzyska24.pl - Igrzyska całą dobę

  Portal ten, będący kontynuacją i rozwinięciem wcześniejszego projektu pod nazwą londyn2012.dbv.pl przeznaczony jest dla miłośników sportu, przede wszystkim sportów olimpijskich – tych letnich, jak i zimowych. Zamiarem Redakcji jest rzetelne i szybkie informowanie o ważnych imprezach rozgrywanych na całym świecie w sportach olimpijskich. Szczególnym zainteresowaniem naszych redaktorów będzie śledzenie osiągnięć Polaków na drodze do startu w najważniejszej w życiu każdego sportowca imprezie – Igrzyskach Olimpijskich. Będziemy szczegółowo informowali o uzyskiwanych kwalifikacjach olimpijskich we wszystkich dyscyplinach – od najpopularniejszych lekkoatletyki, pływania czy w konkurencjach zimowych skoków narciarskich, po uznawane za „niszowe” pływanie synchroniczne, ujeżdżenie czy zimowy skeleton. Tym, którzy kwalifikację zdobędą, będziemy się przyglądali w kontekście szans na dobry występ w igrzyskach. Postaramy się informować o przebiegu wszystkich imprez związanych z igrzyskami, których dokładny plan odnajdziecie Państwo w zamieszczonym na stronie kalendarzu. Będziemy analizowali szanse medalowe jak i możliwości uzyskania miejsc poza najlepszą dwudziestką Igrzysk.Na początku zajmiemy się głównie nadchodzącymi wielkimi krokami Igrzyskami Młodzieżowymi w Innsbrucku i Igrzyskami Olimpijskimi oraz Paraolimpijskimi w Londynie. A potem przyjdzie czas na zimowe Igrzyska w Soczi i kolejne olimpijskie zmagania.

  Data dodania: 31 12 2011 szczegóły wpisu
 • Ściana wspinaczkowa - imprezy integracyjne

  Ściana wspinaczkowa - imprezy integracyjne

  Prawdopodobnie najładniejsza ściana wspinaczkowa w Polsce, jeśli tylko chcesz zagości na Twojej imprezie firmowej, rodzinnej lub organizowanym przez Ciebie evencie. Zapraszamy do skorzystania z oferty przenośnej ścianki wspinaczkowej. Wesela, komunie, imprezy urodzinowe, okolicznościowe to doskonała okazja aby spędzić czas aktywnie. Jest to również niebywała frajda dla dzieci, które nigdy nie zapomną takiego przyjęcia…

  Data dodania: 01 02 2011 szczegóły wpisu
 • OCELOT - sztuka, sport, pasja

  OCELOT - sztuka, sport, pasja

  Legendarna grupa artystów, występująca przed międzynarodową publicznością na całym świecie oraz na największych imprezach w Polsce. Efektowne i artystyczne połączenie sportu, akrobatyki, tańca i pantomimy, przekraczanie możliwości ludzkiego ciała. Zachwyt podziw oraz adrenalina. Nasi artyści kilkakrotnie występowali w programie Mam Talent.

  Ocelot prezentuje innowacyjne widowisko na najwyższym poziomie artystycznym, skierowane do szerokiej publiczności. Widowisko OCELOTA to artystyczna sztuka ruchu. Połączenie pantomimy, tańca, akrobatyki. Znakomitym dopełnieniem przedstawienia jest magiczna muzyka na żywo. Artyści OCELOTA zarażają widza swoimi emocjami i wprowadzają w czarowny świat teatru, światła, dźwięku i plastyki. OCELOT pozostaje w ciągłym kontakcie z publicznością.

  Zaskakuje radością ruchu. Dzieląc się swoim kunsztem pozwala przeżyć niepowtarzalną przygodę. Zręczność, siła, rytm i humor – tworzą piękno. Tysiące kropli potu, zapierające dech w piersiach popisy. Nasza praca. Nasze marzenia. Wasza fascynacja.

  Data dodania: 15 11 2010 szczegóły wpisu
 • Biegamy na Śląsku, zapowiedzi i relacje z imprez biegowych

  Biegamy na Śląsku, zapowiedzi i relacje z imprez biegowych

  Biegamy od niedawna. Jednak w czasie naszej – na razie – krótkiej przygody z bieganiem, zdążyliśmy już wziąć udział w kilkunastu imprezach biegowych. Na Śląsku (i w okolicach) po prostu dużo się dzieje i biegacze nie mogą narzekać na brak okazji do treningu czy wygrywania.

  Lubimy wiedzieć co w trawie piszczy, śledzimy na bieżąco zapowiedzi biegów, czytamy relacje i oglądamy zdjęcia z imprez, które już się odbyły...

  Bieganie wciągnęło nas! Chcemy zachęcić innych do tego sportu, a zapalonych biegaczy ze Śląska i okolic informować o tym kiedy i gdzie odbędą się kolejne biegi... dlatego powstał ten blog.

  Data dodania: 28 10 2010 szczegóły wpisu

Imprezy sportowe - nowa strona:

Adres: