Inne dyscypliny sportowe

 • CHOJRAK Uczniowski klub sportowy judo

  CHOJRAK Uczniowski klub sportowy judo

  Jeśli szukają Państwo pomysłu na ciekawe zajęcia sportowe dla swojego dziecka, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Uczniowskiego Klubu Sportowego Chojrak. Działamy na terenie Warszawy od 2012 oferując duży wybór zajęć sportowych judo dla dzieci w wieku przedszkolnym czy szkoły podstawowej. Na naszych zajęciach kładziemy nacisk na ogólny rozwój, umiejętność działania w grupie jak również dużą dawkę zabawy. Organizujemy także letnie i zimowe obozy sportowe. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie bądź skontaktować z nami, zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 04 05 2017 szczegóły wpisu
 • Występy akrobatyczne na imprezach

  Występy akrobatyczne na imprezach

  Delfina i Bartek to wyjątkowi specjaliści w zakresie występów akrobatycznych na imprezach firmowych i nie tylko. Wspólnie występują od 2011 roku, doświadczenie rozwijają jednak od kilku lat. Bartek to specjalista od złożonych podnoszeń, podrzuceń oraz akrobatyki, Delfina zaś to specjalistka, która dopełnia występ pięknem i lekkością. Wspólnie tworzą fantastyczny duet, który musisz zobaczyć w akcji. Skorzystaj z formularza kontaktowego i zaproś ich do współpracy - chętnie wystąpią na twoim przyjęciu firmowym.

  Data dodania: 16 03 2013 szczegóły wpisu
 • Joga dla wszystkich. Profesjonalna szkoła joga

  Joga dla wszystkich. Profesjonalna szkoła joga

  Joga to sztuka polegająca na wydobyciu równowagi pomiędzy ciałem i duszą, której celem jest zdobycie wewnętrznego rozluźnienia oraz stabilności. Prezentowana szkoła jogi w Zgierzu to wykształceni trenerzy specjalizujący się w rekreacji duchowej, modernistyczne i przestronne sale treningowe jak również sympatyczna atmosfera. Wszystko to oferujemy Ci w szkole jogi - Powitanie Słońca. Joga jest dla wszystkich, bez względu na wiek dlatego zapraszamy także młodych ludzi na zajęcia z joga dla dzieci. Zgierz to piękne miasto, w którym można znaleźć spokój oraz wypoczynek - to właśnie w tym miejscu zlokalizowana jest nasza szkoła jogi, w której prowadzone są także zajęcia dla początkujących. Sprawdź ofertę Naszej szkoły na stronie www, wybierz kurs odpowiedni dla siebie oraz razem stworzymy najkorzystniejszy dla Ciebie harmonogram zajęć.

  Data dodania: 02 11 2011 szczegóły wpisu
 • Warszawa Tai Chi

  Warszawa Tai Chi

  Trening Tai Chi pomaga nam budować lepsze oparcie w sobie poprzez kształtowanie nawyku prawidłowego ustawiania kręgosłupa oraz ćwiczenia ugruntowujące o oddechowe, wzmacnia siłę mięśni, poprawia równowagę ciała i koordynację ruchową. Uczy skupiania się na wykonywanej czynności, podpowiada jak pozyskiwać i korzystać z energii kiedy jej potrzebujemy, oraz jak zatrzymać się i odpocząć gdy nie musimy już niczego robić i nigdzie się spieszyć. Ponieważ taka forma rekreacji jest całkowicie bez urazowa, zapraszamy wszystkich w każdym wieku.

  Data dodania: 01 11 2010 szczegóły wpisu
 • Oficjalna strona UKS SP KLON INDIACA

  Oficjalna strona UKS SP KLON INDIACA

  Oficjalna strona Uczniowskiego Klubu Sportowego SP Klon Indiaca, grającego w mało znany w Polsce dyscyplinę sportową - Indiaca. Zapraszamy!
  Indiaca pochodzi z Brazylii, gdzie znana jest pod nazwą "peteka". Do Niemiec trafiła w 1936 roku dzięki nauczycielowi sportu (Karlhans Krohn). Tam rozwinęła się do prawdziwej turniejowej dyscypliny sportowej. W roku 2000 powstał w Berlinie międzynarodowy związek indiaca - International Indiaca Association (IIA). Obecnie do IIA należy 8 państw (Niemcy, Estonia, Szwajcaria, Słowacja, Luksemburg, Brazylia, Japonia, Korea).

  Data dodania: 24 10 2010 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Inne dyscypliny sportowe - nowa strona:

Adres: