Joga

 • Iyengar Joga - Klub Joga Poznań

  Iyengar Joga - Klub Joga Poznań

  KLUB JOGA POZNAŃ oferuje kontrahentom różnego typu zajęcia z jogi oraz usługi związane z fizjoterapią. Posiadamy wykwalifikowanych nauczycieli, co sprawia, że możemy zapewnić wszystkim uczestnikom świetną klasę oferowanych usług. Prowadzony przez nas klub zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie centrum stolicy Wielkopolski. Mamy długoletni staż w sektorze. Oferujemy różnorodne zajęcia jogi, które można indywidualnie dostosować do określonych przez klienta oczekiwań. Na naszej witrynie internetowej znajdą Państwo szczegółowy grafik zajęć.

  Data dodania: 05 03 2016 szczegóły wpisu
 • Studio jogi w Gliwicach

  Studio jogi w Gliwicach

  Yogapolis to kameralne studio jogi w Gliwicach, które oferuje zajęcia jogi dla początkujących i zaawansowanych. Yogapolis oferuje zajcia jogi w centrum Gliwic, min: joga dynamiczna, gentle joga, zdrowy kręgosłup, joga rodzinna. Studio mieści się w ścisłym centrum miasta Gliwice, co zapewnia łatwy dojazd na zajęcia z jogi. Zajęcia jogi niwelują napięcie mięśni, poprawiają kondycję orniazumu i zmniejszają stres. Joga w mieście Gliwice tylko z Yogapilis.

  Data dodania: 23 10 2015 szczegóły wpisu
 • Joga Centrum Warszawa

  Joga Centrum Warszawa

  Potrzebujesz poprawić swoją formę, dbając jednocześnie o swoje samopoczucie i duchową równowagę? Intryguje Cię medytacja Warszawa? Joga Warszawa jest w sam raz dla Ciebie! Odwiedź naszą stronę i dostrzeż, jak bezproblemowo przystępna jest joga w Warszawie. W naszych studiach prowadzona jest przede wszystkim kundalini joga, jak również także astanga joga oraz inne – szczegóły na stronie. Joga centrum Warszawa, a ponadto Joga Ursynów czule zaprasza wszystkich ochoczych, bez względu na etap specjalistyczności czy formę.

  Data dodania: 08 04 2013 szczegóły wpisu
 • JogaPomoce - maty, książki i inne przyrządy oraz akcesoria do jogi

  JogaPomoce - maty, książki i inne przyrządy oraz akcesoria do jogi

  Istniejemy od 2001 roku. Znajdziesz tutaj pomoce do jogi, które sami sprawdziliśmy i ich używamy w naszej szkole. W spersonalizowanej katalogu usług/produktów posiadamy przyrządy do praktyki takie jak: maty do jogi, paski, liny, pianki, wałki, woreczki na oczy do relaksu. Praktycznie hatha jogi wykorzystuje się pomoce drewniane: klocki do jogi, stołki, boxy, wieloryb, ławka, deseczki do jogi, ćwierćwałki, drabinki  jeszcze kilka innych.

  Data dodania: 08 04 2013 szczegóły wpisu
 • Ogród Harmonii

  Ogród Harmonii

  Dzięki wycieczce do Ogrodu Harmonii zaznasz równowagi i homeostazy w swoim życiu. Dzięki całościowemu podejściu do człowieka umożliwiamy rozwój zarówno ciała, umysłu jak i duszy. Podczas warsztatów u nas poznasz tajniki Hatha Jogi oraz medytacji. Prowadzimy również zajęcia z Tai Chi oraz samoobrony dla kobiet. Znajdziesz u nas także naukę tańca, Zumbatomic bądź pilates. Ponadto wykłady, kursy i koncerty. Zapraszamy do Ogrodu Harmonii w Krakowie.

  Data dodania: 21 11 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Joga - nowa strona:

Adres: