Joga

 • Iyengar Joga - Klub Joga Poznań

  Iyengar Joga - Klub Joga Poznań

  KLUB JOGA POZNAŃ oferuje kontrahentom różnego typu zajęcia z jogi oraz usługi związane z fizjoterapią. Posiadamy wykwalifikowanych nauczycieli, co sprawia, że możemy zapewnić wszystkim uczestnikom świetną klasę oferowanych usług. Prowadzony przez nas klub zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie centrum stolicy Wielkopolski. Mamy długoletni staż w sektorze. Oferujemy różnorodne zajęcia jogi, które można indywidualnie dostosować do określonych przez klienta oczekiwań. Na naszej witrynie internetowej znajdą Państwo szczegółowy grafik zajęć.

  Data dodania: 05 03 2016 szczegóły wpisu
 • Studio jogi w Gliwicach

  Studio jogi w Gliwicach

  Yogapolis to kameralne studio jogi w Gliwicach, które oferuje zajęcia jogi dla początkujących i zaawansowanych. Yogapolis oferuje zajcia jogi w centrum Gliwic, min: joga dynamiczna, gentle joga, zdrowy kręgosłup, joga rodzinna. Studio mieści się w ścisłym centrum miasta Gliwice, co zapewnia łatwy dojazd na zajęcia z jogi. Zajęcia jogi niwelują napięcie mięśni, poprawiają kondycję orniazumu i zmniejszają stres. Joga w mieście Gliwice tylko z Yogapilis.

  Data dodania: 23 10 2015 szczegóły wpisu
 • Joga Centrum Warszawa

  Joga Centrum Warszawa

  Potrzebujesz poprawić swoją formę, dbając jednocześnie o swoje samopoczucie i duchową równowagę? Intryguje Cię medytacja Warszawa? Joga Warszawa jest w sam raz dla Ciebie! Odwiedź naszą stronę i dostrzeż, jak bezproblemowo przystępna jest joga w Warszawie. W naszych studiach prowadzona jest przede wszystkim kundalini joga, jak również także astanga joga oraz inne – szczegóły na stronie. Joga centrum Warszawa, a ponadto Joga Ursynów czule zaprasza wszystkich ochoczych, bez względu na etap specjalistyczności czy formę.

  Data dodania: 08 04 2013 szczegóły wpisu
 • JogaPomoce - maty, książki i inne przyrządy oraz akcesoria do jogi

  JogaPomoce - maty, książki i inne przyrządy oraz akcesoria do jogi

  Istniejemy od 2001 roku. Znajdziesz tutaj pomoce do jogi, które sami sprawdziliśmy i ich używamy w naszej szkole. W spersonalizowanej katalogu usług/produktów posiadamy przyrządy do praktyki takie jak: maty do jogi, paski, liny, pianki, wałki, woreczki na oczy do relaksu. Praktycznie hatha jogi wykorzystuje się pomoce drewniane: klocki do jogi, stołki, boxy, wieloryb, ławka, deseczki do jogi, ćwierćwałki, drabinki  jeszcze kilka innych.

  Data dodania: 08 04 2013 szczegóły wpisu
 • Ogród Harmonii

  Ogród Harmonii

  Dzięki wycieczce do Ogrodu Harmonii zaznasz równowagi i homeostazy w swoim życiu. Dzięki całościowemu podejściu do człowieka umożliwiamy rozwój zarówno ciała, umysłu jak i duszy. Podczas warsztatów u nas poznasz tajniki Hatha Jogi oraz medytacji. Prowadzimy również zajęcia z Tai Chi oraz samoobrony dla kobiet. Znajdziesz u nas także naukę tańca, Zumbatomic bądź pilates. Ponadto wykłady, kursy i koncerty. Zapraszamy do Ogrodu Harmonii w Krakowie.

  Data dodania: 21 11 2012 szczegóły wpisu
 • Studio Jogi w Lęborku

  Studio Jogi w Lęborku

  Joga dosłownie oznacza zjednoczenie umysłu, ciała oraz ducha. Joga jest również sztuką, nauką i filozofią. Wraz ze wzrostem popularności szkół jogi, wielu ludzi patrzy na jogę jako fizyczne ćwiczenia oraz zdrowie, lecz wraz z kontynuacją praktyki, wielu wkrótce odkrywa, ze joga przekracza fizyczny stan. Joga Iyengara jest oparta na nauczaniu, żyjącego współcześnie mistrza jogi B.K.S. Iyengara. Metoda ta, jedna z najbardziej popularnych obecnie form jogi na świecie, kładzie nacisk na prawidłowe ustawienie wszystkich części ciała w każdej pozycji jogi.

  Data dodania: 20 08 2012 szczegóły wpisu
 • Joga centrum

  Joga centrum

  Joga to intrygująca filozofia. Jego zasady opierają się na kompletnym treningu człowieka. Stale praktykując jogę można nie tylko uspokoić ale przy okazji zatroszczyć się o swoją kondycję. Jogę ma szansę uprawiać praktycznie każdy bez względu na to jak jest sprawny. Osiągnięto to dzięki perfekcyjnego dobrania wykonywanych ćwiczeń. W ten sposób specjalnie dla płci pięknej została przygotowana joga dla kobiet. Jej zestaw ćwiczeń jest skupiony na rozwoju najistotniejszych dla kobiet partii ciała. Jak zatem widać joga nie jest tylko tajemniczą ścieżką filozoficzną, stanowi też idealny sposób na zatroszczenie się o swoje zdrowie.

  Data dodania: 08 08 2012 szczegóły wpisu
 • Joga Warszawa

  Joga Warszawa

  Jesteś stale wycieńczony? Dokuczają Ci stawy, głowa i mięśnie? Nie masz chwili na jeżdżenie rowerem albo bieganie? Zajdź do szkoły jogi w Warszawie - Omśrodka Hatha Jogi. Na warsztatach dowiesz się, jak oczyścić organizm, odszukać wewnętrzny spokój i kompletnie się odprężyć. Zajęcia odbywają się o trzech różnych porach, z pewnością więc znajdziesz takie, które będą Ci pasować. Będziesz trenować pod opieką wyspecjalizowanych nauczycieli z długoletnim doświadczeniem i pasją. Już teraz daj szansę sobie i swojemu napiętemu ciału.

  Data dodania: 24 05 2012 szczegóły wpisu
 • Trening jogi i masaż dźwiękiem

  Trening jogi i masaż dźwiękiem

  Indywidualne lekcje hatha jogi oraz masaż dźwiękiem według metody Petera Hessa. Jesteśmy trenerami z długoletnim stażem pracy. Pracujemy w renomowanych warszawskich szkołach jogi. Ofertę swą kierujemy do osób, które z różnych względów preferują indywidualne zajęcia jogi w domu lub u siebie w biurze. Prowadzimy też warsztaty dla pracowników firm. Zapraszamy do wspólnej praktyki. Pracujemy na terenie Warszawy.

  Data dodania: 06 01 2012 szczegóły wpisu

Joga - nowa strona:

Adres: