Kolarstwo

 • Kolarstwo górskie

  Kolarstwo górskie

  Trening do wyścigów może pochłonąć wiele naszego czasu. Dlatego też, moim zdaniem warto odpowiednio ułożyć swój plan treningów kolarskich. Trening rowerowy zajmuje wiele godzin, z tego też powodu każda minuta naszego planu treningowego powinna być dobrze dobrana. Na naszym portalu możecie odszukać wiele praktycznych treningów, zarówno dla tych co dopiero zaczynają jak i też bardziej zaawansowanych. Są one rozdzielone ze względu na charakter wyścigu, jak i też z racji na odpowiednią długość. Nieodpowiednie przygotowanie mogą sprawić iż nie dojedziemy do mety albo też przejedziemy z słabym tempem. Plan obejmuje swym zakresem najmniej kilka miesięcy pracy.

  Data dodania: 24 07 2014 szczegóły wpisu
 • Kolarstwo szosowe - forum, galerie zdjęć

  Kolarstwo szosowe - forum, galerie zdjęć

  Szosa.org to największe forum pasjonatów kolarstwa szosowego w Polsce. Obecnie posiadamy ponad 10 tyś użytkowników oraz 240 tyś postów. Jeżeli jesteś pasjonatem kolarstwa szosowego to forum szosa.org jest właśnie dla Ciebie. Forum przeznaczone jest dla wszystkich (zaawansowanych i początkujących). Znajdziesz tu pomoc w tematach związanych z naprawą rowerów. Nasi użytkownicy doradzą Ci jaki rower w danej cenie jest najlepszy. Jeżeli masz już rower i chcesz się nim pochwalić to możesz tego dokonać w naszej galerii zdjęć.

  Data dodania: 05 05 2014 szczegóły wpisu
 • Bielski Klub Kolarski

  Bielski Klub Kolarski

  Bielski Klub Kolarski stworzony do szkolenia młodzieży w sportach kolarskich. Zapraszamy młodzież do zapisów i czynnego uprawiania sportu. Strona zawierająca wyniki, galerie, zawodników i informacje dla młodych ludzi pragnących zostać adeptami kolarstwa. Strona dla kolarzy z Bielska Białej i okolic.Strona poświęcona kolarstwu w Bielsku Białej i okolicach. Ze szczególnym uwzględnieniem kolarstwa szosowego i górskiego.
  Bielski Klub Kolarski nastawiony na szkolenie i przygotowanie młodzieżowych drużyn oraz indywidualnych osób do uczestnictwa w zawodach kolarskich.
  Na stronie znajduje się informacja o Akademii Kolarskiej nastawionej na szkolenie młodzieży, wyniki z wyścigów. Sport bielsko, kolarstwo, klub kolarski

  Data dodania: 10 01 2014 szczegóły wpisu
 • Trasy rowerowe i wyprawy rowerowe

  Trasy rowerowe i wyprawy rowerowe

  Husaria-Team.pl jest oficjalną stroną grupy, teamu pasjonatów, dla których, trasy rowerowe i wyprawy rowerowe to najlepszy sposób na aktywny, rekreacyjny tryb życia. Nawiązując do ducha Polskiej Husarii, z entuzjazmem pokonujemy kolejne kilometry. Wyprawy rowerowe to jedna z przyjaźniejszych, a zarazem przyjemniejszych form przemieszczania się, zarówno po Polsce jak i po całej Europie. Specyfika podróży rowerowych, pozwala dotrzeć dokładnie tam, gdzie inni nie mogą - tam gdzie tylko nam się zamarzy. Nie pokonujemy tras na zasadzie wyścigów rowerowych. Nigdy nie stronimy również od tego, by zamienić słowo z rowerzystami, amatorami, pasjonatami, zawodowcami, promując podróżowanie rowerami. Jeździmy tak, aby dokładnie podziwiać otaczające nas widoki. Takie podejście często skutkuje wzajemnym uśmiechem na trasie, zarówno pozostałych ludzi jak i naszym. Każda planowana trasa rowerowa może zostać zmodyfikowana w dowolnym momencie podróży - gdy zajdzie taka potrzeba lub nadarzy się sprzyjająca po temu okazja. Przemieszczanie się na dwóch kółkach pozwala również na egzystencję w zgodzie z otoczeniem. Wyprawy rowerowe to kwintesencja podróżowania zgodnie z naturą. Wszystkie pokonane kilometry różnią się od siebie - posiadają swoje elementy właściwe, charakterystyczne: ciężar, zapach, a przede wszystkim emocje. Każdy kilometr jest niepowtarzalny, pozostawia po sobie niesamowite i jedyne w swoim rodzaju wrażenia. Takie wspomnienia kolekcjonujemy - z pięknych i niepowtarzalnych tras rowerowych, których przejechaliśmy naprawdę dużo. Każdą następną, dodajemy do naszych doświadczeń, aby wzbogacać ducha pozytywnej przygody. Naszym pomysłem jest to aby, Husaria-team.pl promowała wszystko to, co związane jest z rowerem: od wypraw rowerowych, tras rowerowych, przez porady, do testów sprzętu i dużo więcej - a przede wszystkim zachęcała do aktywnego spędzania czasu :)

  Data dodania: 10 09 2013 szczegóły wpisu
 • Sklep rowerowy - serwis rowerowy Łódź - roweromaniak.com.pl

  Sklep rowerowy - serwis rowerowy Łódź - roweromaniak.com.pl

  Serwis rowerowy - Sklep rowerowy Łódź
  Nasz niepowtarzalny i doświadczony zespół maniaków dwóch kółek zaprasza wszystkich obecnych,
  jak i przyszłych zwolenników jednośladów do miejsca, gdzie można liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę.

  U nas możesz kupić rowery znanych firm, takich jak:

  TREK, MERIDA, MAGNUM, NORTHEC, MBIKE, MAXIM ZASADA, KROSS, MEDANO

  Zadowolenie naszych klientów jest niezwykle ważne dla nas w związku
  z czym istnieje u nas możliwość modyfikacji wybranego osprzętu aby
  w 100% odpowiadał Państwa wymaganiom technicznym. Realizujemy też indywidualne zamówienia.

  Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta i przystępne ceny spowodują, że będą Państwo naszymi stałymi klientami. Rowery to nasza pasja, którą lubimy się dzielić dlatego też pomożemy wybrać najodpowiedniejsze części aby można było stworzyć maszynę swoich marzeń.

  Data dodania: 05 05 2011 szczegóły wpisu
 • Electrobikes.pl - Rowery elektryczne

  Electrobikes.pl - Rowery elektryczne

  Rowery elektryczne to nowoczesny, ekologiczny i ekonomiczny środek transportu dla osób w każdym wieku. Koszt przejechania 100km na rowerze elektrycznym to poniżej 2 zł. Strona zawiera podstawowe informacje o zastosowaniu i zaletach rowerów elektrycznych. Sklep oferuje wysokiej jakości rowery elektryczne wyposażone w nowoczesne baterie litowo jonowe oraz bezoporowe silniki elektryczne. Gorąco polecam tę stronę.

  Data dodania: 11 04 2011 szczegóły wpisu
 • Konińskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów

  Konińskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów

  Oficjalna strona Konińskiego Ludowego Towarzystwa Kolarskiego w Koninie. Najnowsze informacje o klubie, zawodnika, sponsorach i działaczach. Strona przedstawia bieżące osiągnięcia zawodników KLTC Konin jest klubem kolarskim działającym na terenie Konina, Kazimierza Biskupiego i Kramska. Nasi zawodnicy startują w wyścigach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Zawodnicy trenują w swoich grupach wiekowych, tj. młodzik, junior młodszy, junior oraz orlik. Najważniejsze fakty. Zawodnicy i ich wyniki.

  Data dodania: 06 06 2010 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Kolarstwo - nowa strona:

Adres: