Łucznictwo

 • PTG Sokół Radom

  PTG Sokół Radom

  Oficjalna strona klubu łuczniczego PTG Sokół Radom. Główne informacje oraz aktualności na temat działalności klubu oraz osiągnięć radomskich łuczników. Dbamy o rozwój sportu w naszym regionie. Propagujemy łucznictwo w Radomiu.Obecnie prowadzimy nabór dziewcząt i chłopców urodzonych w latach 1995 - 2001. Zajęcia strzelania z łuku odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 12:00 - 13:30. Więcej informacji pod numerem kontaktowym 502 315 463.

  Data dodania: 05 09 2011 szczegóły wpisu
 • Międzynarodowe Łucznicze Zawody 24h

  Międzynarodowe Łucznicze Zawody 24h

  Strona poświęcona międzynarodowej imprezie łuczniczej. Wejdź i dowiedz się więcej. Co roku do Radzymina przybywają łucznicy aby konkurować przez dwadzieścia cztery godziny.

  Organizujemy także: Wiosenny Halowy Turniej Łuczniczy - Zawody o Pietruszkę! oraz cykl Zawodów dla Dzieci i Młodzików.

  Ponadto o naszym stowarzyszeniu:
  Jako grupa ludzi z zafascynowanych łucznictwem mamy zaszczyt zaproponować wszystkim miłośnikom sportu i zdrowego trybu życia nową, aktywną formę spędzania wolnego czasu.

  Oferujemy zajęcia łucznicze prowadzone w grupach przez wykwalifikowaną kadrę. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdują się różnorodne formy zajęć ruchowych inspirowane przez najnowsze trendy. Proponujemy również indywidualny dobór zajęć odpowiedni dla potrzeb oraz stopnia zaawansowania uczestników. Udział w tego typu zajęciach pozwala na czerpanie radości z energii, którą daje ruch, jednocześnie usprawniając ciało i umysł, uodparniając na stres i poprawiając samopoczucie oraz samoocenę.

  Prowadzone przez Nas zajęcia możesz potraktować poważnie jako sport, lub czysto rekreacyjna zabawa!

  Pomagamy także merytorycznie przy zakładaniu oraz prowadzeniu nowych placówek. Ponadto organizujemy zawody łucznicze.

  Zobacz również: www.klubluczniczy.pl

  Data dodania: 21 02 2011 szczegóły wpisu

Łucznictwo - nowa strona:

Adres: