Nordic walking

 • nordicsklep.pl

  nordicsklep.pl

  Miłośnicy nordic walkingu znajdą duży wybór niezbędnego sprzętu i akcesoriów do uprawiania tego sportu w sklepie NordicSklep. Jesteśmy internetową platformą do zakupów online, świadczącą szybkie i fachowe zakupy, jakie realizujemy w ciągu 24 h. Szeroki asortyment sprzętu sportowego obejmuje też narciarstwo, nartorolki, trekking oraz turystykę. Dziesiątki modeli kijków i nart, odzież sportową, a ponadto łyżwy i rowery - tą zasobną ofertę kierujemy do pasjonatów i osób, które zaczynają swoją przygodę ze sportem w całej Polsce. Prowadzimy też sklep stacjonarny we Wrocławiu. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu
 • Nordactive.pl

  Nordactive.pl

  Oferujemy szkolenia różnego rodzaju. Nordic walking, nauka jazdy na nartach, kajakarstwo, wycieczki piesze. Wszystko dostępne w Wałbrzychu i okolicach. Miła kadra trenerska. Działamy także pod domeną www.nartyrzeczka.pl, gdzie oferujemy naukę jazdy na snowboardzie i nartach w kompleksie narciarskim "Rzeczka". Serdecznie zapraszamy na ćwiczenia rekreacyjne, należy dbać o zdrowie. Cennik i harmonogram spotkań można znaleźć na naszej stronie www.nordactive.pl www.nartyrzeczka.pl

  Data dodania: 27 12 2011 szczegóły wpisu
 • Zajęcia nordic walking Warszawa

  Zajęcia nordic walking Warszawa

  Niniejsza witryna www została założona dla osób poszukujących ciekawych ofert ruchowych. Rozciągające ćwiczenia gimnastyczne odbywają się 2 razy tygodniowo. Osoby zaciekawione tym rodzajem ćwiczeń spotykają się w Lesie Kabackim w Warszawie. Dzięki przeprowadzanym treningom może poprawić się zdrowie i samopoczucie. Zajęcia nordic walking Warszawa są przeznaczone dla osób w każdym wieku i różnej płci. Instruktorka gwarantuje szereg atrakcyjnych i przede wszystkim efektywnych zajęć. Szczegółowe wiadomości o obszarze proponowanych usług odnajdziemy w serwisie www.

  Data dodania: 25 05 2011 szczegóły wpisu
 • Nordic Walking Toruń

  Nordic Walking Toruń

  W współczesnych czasach, w których ludzie tak niewiele posiadają czasu i chęci by ofiarować ją na aktywność fizyczną oferujemy bardzo miłą i skuteczną formę poprawy kondycji. Nordic walking to spędzanie czasu na rześkim powietrzu z reguły z innymi, którzy tak jak my pod okiem instruktora spacerują. Taki przechadzka przy pomocy dodatkowych kijków polepsza ogólną sprawność i wydolność ciała. Nie ma specyficznych przeciwwskazań do korzystania z tej niedrogiej i bardzo delikatnej metody ćwiczeń.

  Data dodania: 19 04 2011 szczegóły wpisu

Nordic walking - nowa strona:

Adres: