Ośrodki sportowe

 • Oficjalna strona Śremskiego Klubu Sportowego Warta

  Oficjalna strona Śremskiego Klubu Sportowego Warta

  Aktualne wiadomości, wyniki, tabele drużyn Warty sekcji piłki nożnej, bokserskiej i szermierczej. Akrualne miejsca i godziny treningów. Omówienie rozgrywek ligowych i turniejowych. Historia klubu oraz aktualny skład zarządu. Program szkolenia dzieci (od 5. roku życia), grup młodzieżowych i seniorskich. Relacje filmowe z meczów i turniejów. Linki do stron nieoficjalnych klubu. Oferta dla sponsorów i firm wspierających.

  Data dodania: 05 09 2013 szczegóły wpisu
 • Klub Sportowy Impact Kraków

  Klub Sportowy Impact Kraków

  Jesteśmy klubem sportowym i naszym głównym celem jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz popularyzacja dyscyplin sportowych. Staramy się kształtować pozytywne cechy charakteru i osobowości. Chronimy i rozwijamy moralne i estetyczne zasady sportu, a także poszanowania godności ludzkiej oraz bezpieczeństwa osób zaangażowanych w uprawianie dyscyplin sportowych. Chronimy zawodniczki i zawodników od działań niewłaściwych lub deprecjonujących, w tym przed używaniem narkotyków, alkoholu i nikotyny.Aktualnie nasz Klub skupia się przede wszystkim na propagowaniu hokeja stołowego. Hokej stołowy to dyscyplina sportowa, która od niedawna prężnie rozwija się w Polsce. Kolebką tej dyscypliny jest Republika Czeska. Gra jest bardzo dynamiczna i przynosi wiele pozytywnych emocji. Uczy zasad fair play, a przy tym daje dużą satysfakcję uczestnikom i publiczności.

  Data dodania: 19 05 2012 szczegóły wpisu
 • Obozy sportowe

  Obozy sportowe

  Urokliwe Żabno w gminie Mogilno na Szlaku Piastowskim jest idealnym miejscem na odpoczynek i rekreację oraz obozy sportowe. Dlatego właśnie tutaj powstał ośrodek sportowo-wypoczynkowo-rekreacyjny Conrado. Dysponujemy 45 miejscami noclegowymi, salą do imprez okolicznościowych, restauracją oraz bazą sportową. Oferujemy wynajem kortów tenisowych otwartych oraz halę tenisową o nawierzchni ceglanej. Ośrodek posiada bezpośredni dostęp do jeziora.

  Data dodania: 16 12 2011 szczegóły wpisu

Ośrodki sportowe - nowa strona:

Adres: