Rugby

 • Koszulka reprezentacji rugby

  Koszulka reprezentacji rugby

  Fanstore to sklep internetowy dla fanów rugby. Koszulki, bluzy, baselayery - te rzeczy i wiele innych znajdziesz w naszym rugby sklepie. W sezonie 2012/2013 producentem strojów reprezentacji Polski w rugby została firma Canterbury słynąca z wysokiej jakości odzieży. W naszym sklepie dostępna jest cała kolekcja zaprojektowana dla reprezentacji Polski w rugby - od repliki koszulki meczowej po bluzy i koszulki polo. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 12 2012 szczegóły wpisu
 • Rugby sklep - Gilbert Polska

  Rugby sklep - Gilbert Polska

  Rugby w Polsce wciąż jest dosyć niszową dyscypliną sportu. Nasz sklep z asortymentem do gry w rugby oferuje między innymi najlepsze piłki rugby na świecie oraz szeroki wybór ochraniaczy torsu, głowy oraz szczęki. Jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem marki Gilbert w Polsce. Firma ta od lat dostarcza piłki na Mistrzostwa Świata w Rugby - RWC. Piłki do rugby Gilbert cechują się długim i precyzyjnym lotem, wysoką odpornością na warunki pogodowe oraz atrakcyjnym wyglądem. W swojej ofercie Gilbert posiada też innowacyjne rozwiązania w zakresie sprzętu treningowego opracowane przy współpracy z najlepszymi trenerami rugby na świecie. Zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 09 07 2012 szczegóły wpisu
 • Vimax Rugby

  Vimax Rugby

  Vimax Rugby - Zbiór danych o dyscyplinie sportowej rugby. Zasady dyscypliny rugby i strategia rozgrywek. Geneza powstania rugby. Rugby to dyscyplina, która jest różna zarówno od footballu amerykańskiego jak i piłki nożnej. Rozgrywki rugby są dynamiczniejsze, znane na całym świecie i są bardziej kontaktowe niż football. W przeciwieństwie od piłki nożnej nie ma tam co chwila udawanych fauli i rozrabiających kiboli. W rugby gra się w 15-osobowych drużynach. Punkty uzyskuje się poprzez przyłożenie, strzał lub podwyższenie. Dozwolone jest rzucanie piłki ręką ale tylko do tyłu. Numeracja graczy jest ściśle określona przez przepisy. Dzielą się oni na formację młyna i formację ataku. Są ścisłe reguły spalonego i fauli. Nie wolno np. trzymać piłki leżąc. Rugby znane jest w wielu krajach i czterokrotnie gościło na Igrzyskach Olimpijskich.

  Data dodania: 28 06 2012 szczegóły wpisu

Rugby - nowa strona:

Adres: