Siatkówka

 • Siatkówka jest kobietą - PlusLiga Kobiet okiem kibica

  Siatkówka jest kobietą - PlusLiga Kobiet okiem kibica

  Jesteś fanem żeńskiej siatkówki, śledzisz rozgrywki PlusLigi Kobiet? To tak jak ja! Blog Siatkówka jest kobietą to moje subiektywne spojrzenie na wydarzenia z parkietów PlusLigi Kobiet oraz reprezentacji Polski.

  Oprócz opinii o meczach i sytuacji w tabeli będę starał się wyłapywać najciekawsze wydarzenia spoza parkietu, jak się uda to nawet zajrzę do szatni...
  Już teraz wchodząc na mojego bloga dowiesz się, m.in. jakimi budżetami dysponują polskie kluby w sezonie 2010/11.

  Wszystkich kibiców i fanów siatkówki kobiet serdecznie zapraszam do dyskusji. Specjalnie dla was pod każdym postem istnieje możliwość komentowania.

  Serdecznie zapraszam do czytania i współtworzenia bloga Siatkówka jest kobietą!

  Data dodania: 30 01 2011 szczegóły wpisu
 • UKS Budowlanka Toruń | siatkarski portal informacyjny

  UKS Budowlanka Toruń | siatkarski portal informacyjny

  Wiodący ośrodek siatkówki młodzieżowej w województwie kujawsko-pomorskim, szkolenie chłopców w kategoriach: młodzik, kadet i junior, relacje z turniejów. Zapraszamy na siatkówkę do Uczniowskiego Klubu Sportowego „Budowlanka”

  Zapraszamy do ośrodka siatkarskiego przy Zespole Szkół Technicznych wszystkich, którzy kochają siatkówkę i chcą się nauczyć grać. Polecamy zajęcia w hali oraz w Centrum Siatkówki Plażowej.

  UKS „Budowlanka” to jeden z najbardziej prężnych ośrodków siatkówki chłopców w Toruniu. Tu pod kierunkiem dyplomowanych trenerów można nauczyć się grać w siatkówkę i przeżyć wspaniałą sportową przygodę.
  W UKS wyrosło wielu dobrych siatkarzy w Toruniu. Mają wiele znaczących sukcesów w regionie i kraju w siatkówce halowej oraz siatkówce plażowej. Zdobywali wielokrotnie tytuły mistrzów w Ponadgimnazjalnej Lidze Siatkówki oraz w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych. Reprezentowali region w klubowych Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej.

  Najmłodsi mają największą szansę. Ci, którzy wyróżniają się wysokim wzrostem i dużą sprawnością mogą zrobić nawet reprezentacyjną karierę. W najmłodszych grupach chłopców wszyscy uczą się od początku, od podstaw i wszyscy mają równe szanse.

  Trafiają także do UKS siatkarze z innych szkół, którzy chcą osiągnąć w siatkówce wiele, a w swoich dotychczasowych szkołach nie zawsze mają szanse takiego rozwoju i wybierają nasz klub. Siatkówka pozwala rozwijać zainteresowania dzieci i młodzieży.

  Data dodania: 24 08 2010 szczegóły wpisu

Siatkówka - nowa strona:

Adres: