Sporty powietrzne

 • Skoki ze spadochronem - Strefa Silesia

  Skoki ze spadochronem - Strefa Silesia

  Strefa Silesia to miejsce, w którym zrealizujesz swoje marzenia związane ze skokami spadochronowymi. Jesteśmy jedyną na śląsku strefą spadochronową zlokalizowaną przy lotnisku gliwickiego aeroklubu. Oferujemy skoki ze spadochronem w tandemie z wykwalifikowanym instruktorem jak również kursy spadochronowe umożliwiające zdobycie uprawnień do wykonywania samodzielnych skoków. Naszym klientom proponujemy również vouchery podarunkowe które świetnie sprawdzają się jako prezent dla bliskiej osoby, nagrody dla pracowników itp. Nasze doświadczenie i wysokie kwalifikacje gwarantują wszystkim uczestnikom pełne bezpieczeństwo. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 01 08 2015 szczegóły wpisu
 • Skoki spadochronowe

  Skoki spadochronowe

  Każdy kto chce przeżyć coś niezapomnianego powinien skorzystać z naszej oferty. Wszystkim chętnym oferujemy skoki spadochronowe oraz skoki tandemowe. W naszej ofercie znajdziesz wiele wyjątkowych miejsc, w których organizujemy nasze skoki. Warto zapoznać się z naszą ofertę już teraz na naszej stronie internetowej. Odważ się i przeżyj coś wyjątkowego. Zachęcamy do skoków spadochronowych tandemowych.

  Data dodania: 15 07 2015 szczegóły wpisu
 • Skoki spadochronowe

  Skoki spadochronowe

  Szkoła spadochronowa Xjumpers zlokalizowana najbliżej od centrum Wrocławia. Siedzibą szkoły spadochronowej jest lotnisko sportowe Szymanów. Szkolimy nowych skoczków spadochronowych oraz wykonujemy skoki tandemowe z instruktorem bez konieczności przejścia badań ani szkoleń medycznych. Do dyspozycji mamy nowoczesny samolot turbinowy oraz dużą ilość spadochronów tandemowych, jak również spadochronów typu student na potrzeby szkoleń. Skoki na naszym lotnisku odbywają się w każdy weekend. Sezon spadochronowy rozpoczynamy w kwietniu a kończymy w listopadzie. Każda osoba chcąca zaznać tej podniebnej przygody jaką są skoki spadochronowe może w naszej szkole wybrać odpowiednią dla siebie drogę. Dla jednych osób lepszą metodą będzie samodzielny skok szkoleniowy AFF, natomiast dla osób lękliwych lub chcących skoczyć tylko raz w życiu lepszym rozwiązaniem będzie skok tandemowy.

  Data dodania: 30 04 2015 szczegóły wpisu
 • Lot nad warszawą - AEROTEKA

  Lot nad warszawą - AEROTEKA

  Chcesz wejść w świat lotnictwa amatorskiego – nauczyć się latać, uzyskać profesjonalną pomoc przy kupnie samolotu, wypożyczyć wybrany model, zapewnić sobie obsługę techniczną, wsparcie merytoryczne, lub też transport lotniczy, czy też reklamę samolotową? Niezależnie od tego, czego Ci potrzeba, skorzystaj z oferty Aeroteki – profesjonalistów i ekspertów w dziedzinie lotnictwa z pasją i ponad 20 –letnim doświadczeniem. Szczegółowa oferta firmy na www.

  Data dodania: 01 11 2013 szczegóły wpisu
 • Forum paralotniowe

  Forum paralotniowe

  Forum Paralotniowe grupy paralotniarzy. Grupa zajmuje się organizacją wyjazdów paralotniowych, holi paralotniowych, przekładaniem zapasów. Forum służy dzieleniu się doświadczeniami oraz omawianiu wszystkich zagadnień dotyczących paralotniarstwa (opinie dotyczące szkół, wyjazdów, sprzętu, lokalizacji). Jesteśmy grupą paralotniarzy, działającą na zasadach amatorskiego uprawiania sportu. Miejscem naszych działań są okolice Kołbieli i Pilawy. Latamy na holu, w górach i PPG a tutaj, jest nasza giełda informacji.

  Data dodania: 19 10 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Sporty powietrzne - nowa strona:

Adres: