Sporty powietrzne

 • Skoki ze spadochronem - Strefa Silesia

  Skoki ze spadochronem - Strefa Silesia

  Strefa Silesia to miejsce, w którym zrealizujesz swoje marzenia związane ze skokami spadochronowymi. Jesteśmy jedyną na śląsku strefą spadochronową zlokalizowaną przy lotnisku gliwickiego aeroklubu. Oferujemy skoki ze spadochronem w tandemie z wykwalifikowanym instruktorem jak również kursy spadochronowe umożliwiające zdobycie uprawnień do wykonywania samodzielnych skoków. Naszym klientom proponujemy również vouchery podarunkowe które świetnie sprawdzają się jako prezent dla bliskiej osoby, nagrody dla pracowników itp. Nasze doświadczenie i wysokie kwalifikacje gwarantują wszystkim uczestnikom pełne bezpieczeństwo. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 01 08 2015 szczegóły wpisu
 • Skoki spadochronowe

  Skoki spadochronowe

  Każdy kto chce przeżyć coś niezapomnianego powinien skorzystać z naszej oferty. Wszystkim chętnym oferujemy skoki spadochronowe oraz skoki tandemowe. W naszej ofercie znajdziesz wiele wyjątkowych miejsc, w których organizujemy nasze skoki. Warto zapoznać się z naszą ofertę już teraz na naszej stronie internetowej. Odważ się i przeżyj coś wyjątkowego. Zachęcamy do skoków spadochronowych tandemowych.

  Data dodania: 15 07 2015 szczegóły wpisu
 • Skoki spadochronowe

  Skoki spadochronowe

  Szkoła spadochronowa Xjumpers zlokalizowana najbliżej od centrum Wrocławia. Siedzibą szkoły spadochronowej jest lotnisko sportowe Szymanów. Szkolimy nowych skoczków spadochronowych oraz wykonujemy skoki tandemowe z instruktorem bez konieczności przejścia badań ani szkoleń medycznych. Do dyspozycji mamy nowoczesny samolot turbinowy oraz dużą ilość spadochronów tandemowych, jak również spadochronów typu student na potrzeby szkoleń. Skoki na naszym lotnisku odbywają się w każdy weekend. Sezon spadochronowy rozpoczynamy w kwietniu a kończymy w listopadzie. Każda osoba chcąca zaznać tej podniebnej przygody jaką są skoki spadochronowe może w naszej szkole wybrać odpowiednią dla siebie drogę. Dla jednych osób lepszą metodą będzie samodzielny skok szkoleniowy AFF, natomiast dla osób lękliwych lub chcących skoczyć tylko raz w życiu lepszym rozwiązaniem będzie skok tandemowy.

  Data dodania: 30 04 2015 szczegóły wpisu
 • Lot nad warszawą - AEROTEKA

  Lot nad warszawą - AEROTEKA

  Chcesz wejść w świat lotnictwa amatorskiego – nauczyć się latać, uzyskać profesjonalną pomoc przy kupnie samolotu, wypożyczyć wybrany model, zapewnić sobie obsługę techniczną, wsparcie merytoryczne, lub też transport lotniczy, czy też reklamę samolotową? Niezależnie od tego, czego Ci potrzeba, skorzystaj z oferty Aeroteki – profesjonalistów i ekspertów w dziedzinie lotnictwa z pasją i ponad 20 –letnim doświadczeniem. Szczegółowa oferta firmy na www.

  Data dodania: 01 11 2013 szczegóły wpisu
 • Forum paralotniowe

  Forum paralotniowe

  Forum Paralotniowe grupy paralotniarzy. Grupa zajmuje się organizacją wyjazdów paralotniowych, holi paralotniowych, przekładaniem zapasów. Forum służy dzieleniu się doświadczeniami oraz omawianiu wszystkich zagadnień dotyczących paralotniarstwa (opinie dotyczące szkół, wyjazdów, sprzętu, lokalizacji). Jesteśmy grupą paralotniarzy, działającą na zasadach amatorskiego uprawiania sportu. Miejscem naszych działań są okolice Kołbieli i Pilawy. Latamy na holu, w górach i PPG a tutaj, jest nasza giełda informacji.

  Data dodania: 19 10 2013 szczegóły wpisu
 • Skoki spadochronowe w Przasnyszu

  Skoki spadochronowe w Przasnyszu

  Na stronie szczegółowa informacja dotycząca przebiegu kursu spadochronowego AFF. Znajduję się także opis dyscyplin po zakończeniu kursu - czyli możliwości dalszego rozwoju w wybranym kierunku. Oprócz skoków samodzielnych jest możliwość skoków w Tandemie z instruktorem. Skoki wykonywane pod nadzorem licencjonowanych Instruktorów Spadochronowych (uprawnienia Urzędu Lotnictwa Cywilnego). Wszystko to na lotnisku Przasnysz - Aeroklub Północnego Mazowsza - 100km od Warszawy.

  Data dodania: 25 05 2012 szczegóły wpisu
 • Paralotnia - Flyschool

  Paralotnia - Flyschool

  Szkoła Pilotażu Paralotni "flyschool" zajmuje się szkoleniem pilotów paralotniowych w zakresie rekreacji i sportu. Paralotniarstwo w 1992 roku zostało zatwierdzone w Polsce jako oficjalna dyscyplina. Działalność naszej szkoły oparta jest na wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczej oraz certyfikacie wydanym przez Urząd Lotnictwa cywilnego RP. Szkoła ta upoważnia do zdobycia działalności lotniczej.Można uzyskać świadectwa kwalifikacji pilota paralotni dzięki szkoleniu teoretycznemu i praktycznemu, pozwalają też na zdobycie uprawnień wpisanych do kwalifikacji. Zostają one zapisywane jako: CP- loty z pasażerem, PPG- loty na paralotniach z napędem, PPGG- loty na motoparalotniach oraz realizowanie przeglądu przedlotowego statku powietrznego.Są również szkolenia teoretyczne i praktyczne, które nie podlegają zapisowi do danego świadectwa. Są to uprawnienia takie jak: szkolenie pilotów, wyciągarkowych i kierowników startu oraz holowanie za wyciągarką i loty połączone z holowanie materiałów reklamowych jak i zarazem wyrzucaniem skoczków spadochronowych. Nasza szkoła zjamuje się również sprzedażą sprzętu paralotniarskiego nowego i używanego z kraju lub zagranicy.

  Data dodania: 28 03 2012 szczegóły wpisu
 • Skoki spadochronowe

  Skoki spadochronowe

  Prawie każdy chciałby przeżyć coś niesamowitego. Z wiekiem brakuje nam odwagi na spróbowanie czegoś szalonego, co zaprze nam dech w piersiach. Niektórzy próbują zrobić coś takiego w weekend, jednakże niedużo potrafi wyzwolić nas dostatecznie dużo adrenaliny. Perfekcyjnym pomysłem na zwariowany weekend są skoki spadochronowe. Gwarantują one niezapomniane emocje, świetna zabawę, a również potrafią sprawić, że całkowicie zmieni się nasze podejście do życia na dużo bardziej pozytywne. Nasza firma proponuje skoki w tandemie z profesjonalnym instruktorem dla każdego.

  Data dodania: 19 02 2012 szczegóły wpisu
 • Skoki tandemowe Zielona Góra

  Skoki tandemowe Zielona Góra

  Skoki spadochronowe z instruktorem w Zielonej Górze, to idealne rozwiązanie dla wszystkich pragnących ekstremalnych wrażeń. Przeżycia jakie odczuwa się w trakcie skoku tandemowego, są takie same jakie asystują doświadczonym skoczkom. Skok ze spadochronem jest jedną z najbardziej interesujących form spędzania wolnego czasu. pragniesz odlecieć na chwile? Skocz z nami już dziś! Wrażenia, które towarzyszą podczas skoku uzależniają.

  Data dodania: 17 02 2012 szczegóły wpisu
 • Skoki w tandemie

  Skoki w tandemie

  Witryna www.skoczek.com.pl przybliży Wam szczególną ofertę skoków spadochronowych. Istnieje możliwość filmowania skoku, w czym chętnie pomoże nasz instruktor. O Państwa bezpieczeństwo dbają profesjonalni instruktorzy i nowoczesny sprzęt. Skoki w tandemie odbywają się w Chrcymie pod Warszawą w każdy weekend. Skoki spadochronowe w mieście Warszawa to wyjątkowy prezent np. na wieczór kawalerski. Nasza firma gwarantuje Państwu bezpieczeństwo i posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

  Data dodania: 15 10 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Sporty powietrzne - nowa strona:

Adres: