Sporty zimowe

 • Wyjazd na narty Włochy

  Wyjazd na narty Włochy

  Chcecie aby Wasze pociechy aktywnie spędzały czas i miały fachową opiekę? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się organizowaniem obozów zimowych oraz obozów letnich. Są to obozy zarówno wyjazdowe jak i stacjonarne. Dlatego zapraszamy serdecznie wszystkich młodych adeptów aktywnego spędzania wolnego czasu na stacjonarną przygodę ze sportem w okolicach Skoczowa! Szereg obiektów sportowych, miejsc oraz możliwości bezpiecznego poruszania się na rowerach pozwoli nam na bardzo aktywne spędzenie czasu. Czeka nas mnóstwo atrakcji!

  Data dodania: 30 05 2013 szczegóły wpisu
 • Nauka jazdy na nartach i snowboardzie

  Nauka jazdy na nartach i snowboardzie

  Nauka jazdy na nartach i snowboardzie w najlepszych zimowych kurortach. EHSchool zaprasza na wyjazdy snowboardowe i kursy narciarskie do najlepszych zimowych lokalizacji: Risoul, Val Thorens, Les2Alpes i innych. Profesjonalna kadra EH nauczy Cię jazdy od podstaw, lub pomoże udoskonalić zaawansowane tricki. Pomożemy Ci również dobrać najlepszy sprzęt snowbordowy - współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętów zimowych.

  Data dodania: 02 11 2012 szczegóły wpisu
 • Klub sportowy Bielsko

  Klub sportowy Bielsko

  Klub sportowy pepesport powstał z zamiłowania właścicieli do nart i do dzieci. Na naszych zajęciach Wasze dzieci nigdy nie zaznają nudy. Do klubu dla dzieci w Bielsku-Białej można zapisać dziecko w wieku już od 4 lat. Będą tworzone różne grupy wiekowe. Klub sportowy dla dzieci bielsko to świetne rozwiązanie dla rodziców. Na naszych zajęciach tenis, narty bielsko, zajęcia ogólnorozwojowe, balet, akrobatyka, pływanie, konie, ścianka wspinaczkowa i wiele wiele innych zajęć sportowych dla dzieci prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów z Bielska-Białej i okolicy. Nasz klub to kontynuacja działalności skiracingdays.pl, gdzie jesteśmy instruktorami narciarstwa alpejskiego. Zapraszamy wszystkich do pepesport.pl. Prowadzimy zajęcia rekreacyjne dla dzieci.

  Data dodania: 04 08 2012 szczegóły wpisu
 • Kołobrzeski Klub Morsów

  Kołobrzeski Klub Morsów

  Zima, czy jest śnieg czy go nie ma, my i tak idziemy się kąpać. Kołobrzeski Klub Morsów zaprasza. I Ty zostań morsem. Jeżeli się nie boisz kąpieli w lodowatej wodzie, jeżeli chcesz przeżyć fajną przygodę a przy okazji wzmocnić swoją odporność to dołącz do nas i zostań morsem. Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje o planowanych spotkaniach, galerie zdjęć z naszych kąpieli, informacje o kąpielach w zimnej wodzie i ich wpływie na zdrowie oraz inne ciekawe informacje. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 03 2012 szczegóły wpisu
 • Wypożyczalnia nart

  Wypożyczalnia nart

  Wybierasz się na narty do Zakopanego? Zapraszamy do nas - GO!Ski Zakopane! Wypożyczalnia nart i lekcje narciarskie w jednym. Profesjonalni instruktorzy, z dużą dozą cierpliwości i humoru. Sprzęt najlepszej jakości w super stanie, tylko znane marki! Wszystko to możesz zarezerwować na naszej stronie on-line. Umożliwiamy także dowóz zarezerwowanego sprzętu do Klienta na terenie Zakopanego. Z GO!Ski Zakopane odpoczniesz także po szaleństwie na stoku (otrzymasz od nas rabaty na pyszne jedzenie do restauracji i pubów). Nie zwlekaj, przekonaj się sam, że jesteśmy najlepsi! Tylko z nami jazda na nartach to sport, zabawa i nauka w jednym!

  Data dodania: 02 02 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Sporty zimowe - nowa strona:

Adres: