Szachy

 • Aktualności szachowe

  Aktualności szachowe

  Blog o szachach kontrgambit.pl jest serwisem zorientowanym na publikację najświeższych wieści z szachowych turniejów. Można tutaj znaleźć prognozy, wyniki i podsumowania bieżących imprez zarówno z Polski jak i ze świata. Oprócz tego na blogu umieszczane są polemiki i dyskusje na temat stanu współczesnych szachów, a także ciekawe pozycje, kombinacje i diagramy do rozwiązywania. Na kontrgambicie nie zabraknie również ciekawostek i tematów okołoszachowych.

  Data dodania: 10 05 2013 szczegóły wpisu
 • W objęciach Caissy. Strona domowa Jerzego Konikowskiego

  W objęciach Caissy. Strona domowa Jerzego Konikowskiego

  Strona domowa szachisty, trenera i publicysty szachowego Jerzego Konikowskiego. Witryna zawiera najnowsze (a także archiwalne) informacje szachowe, artykuły, recenzje, polemiki, analizy, kombinacje i zadania szachowe. Dostępne są też ciekawe partie z bieżącej praktyki turniejowej i meczowej oraz informacje o ważnych wydarzeniach ze świata szachowego, zarówno z Polski jak i z zagranicy. Caissa - muza, bogini szachów.

  Data dodania: 04 04 2011 szczegóły wpisu
 • Szachy i coś więcej

  Szachy i coś więcej

  Biografia toruńskiego szachisty, Prezesa Okręgowego Związku Szachowego, wychowawcy wielu młodych pokoleń szachistów, propagatora turystyki rowerowej, zasłużonego działacza czerwonokrzyskiego, propagatora honorowego oddawania krwi i specjalisty bezpieczeństwa i higieny pracy Andrzeja Gburek. Na łamach strony znajdują się informacje dotyczące szachów ( ważniejsze osiągnięcia, artykuły prasowe, galeria zdjęć, artykuły prasowe, autorytety szachowe - w zakładce ciekawostki), działalności w ruchu czerwonokrzyskim (wywiad, otrzymane odznaczenia, informacje na temat czy charakter masz we krwi?), popularyzacji turystyki rowerowej (szlaki rowerowe, podstawowe informacje dotyczące bezpiecznego uprawiania turystyki rowerowej), doradztwa w zakresie bhp.

  Data dodania: 12 02 2011 szczegóły wpisu

Szachy - nowa strona:

Adres: