Windsurfing, Kitesurfing

 • Sklep windsurfingowy

  Sklep windsurfingowy

  SurfShop.pl to sklep windsurfingowy i kitesurfingowy, w którym zaopatrują się profesjonaliści. Jeśli uwielbiasz sporty wodne i wciąż szukasz sprzętu, który spełniłby wszystkie Twoje wymagania, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu SurfShop. Znajdziesz tutaj sprzęt renomowanych marek, który nie zawiedzie Cię podczas wodnego szaleństwa. Nasza oferta dostępna jest stacjonarnie, ale również za pośrednictwem sklepu internetowego, dlatego możesz na bieżąco śledzić promocje i wypatrywać atrakcyjnych rabatów. W naszym asortymencie znajdziesz również odzież sportową oraz akcesoria niezbędne do profesjonalnego uprawiania sportów wodnych. Specjaliści z naszego sklepu chętnie doradzą i służą profesjonalną radą, gdyż sami są zapalonymi sportowcami i wiedzą, czego oczekują nasi Klienci. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą serwisową, gdyż odpowiedni sprzęt to dobrze działający sprzęt! Zachęcamy do skorzystania z wyprzedaży i okazji sezonowych.

  Data dodania: 28 07 2015 szczegóły wpisu
 • Szkoły, Kursy kitesurfingu

  Szkoły, Kursy kitesurfingu

  Kwatery Chałupy windsurfing - Surf Brother Chałupy - ciekawe obozy windsurfingowe. Szkoła Windsurfingu Surf Brother, Chałupy, półwysep helski. Oferujemy kursy kitesurfingu i kursy windsurfingu oraz wyjątkowo obozy windsurfingowe nad morzem Bałtyckim - nauka indywidualna i grupowa windsurfingu. W naszej szerokiej ofercie też wypożyczalnia sprzętu wodnego. Zapraszamy wszystkich chętnych na obozy i windsurfing na półwysep helski. Szkoły Kitesurfingu i szkoły windsurfingu zapraszają do sprawdzenia oferty - nauka kitesurfingu na półwyspie helskim Chałupy.

  Data dodania: 01 06 2015 szczegóły wpisu
 • Nauka kitesurfingu - Megasurf

  Nauka kitesurfingu - Megasurf

  Windsurfing to sport bardzo ciekawy, niestety nie jest jeszcze bardzo znany w naszym kraju. Nie jeden ośrodek prowadzi również kursy windsurfingu. Mega Surf jest największą i najlepiej wyposażoną szkołą tego typu. Dla swoich kursantów do dyspozycji ma 70 desek oraz 90 żagli. Szkolenia są prowadzone przez profesjonalnych instruktorów w systemach PSW oraz IKO. Tak jak w przypadku kursów kitesurfingowych zajęcia prowadzone są w Zatoce Puckiej ze względu na jej warunki. Dodatkową rzeczą wyróżniającą tę szkołę jest możliwość korzystania z sprzętu poza wyznaczonymi godzinami zajęć.

  Data dodania: 26 02 2015 szczegóły wpisu
 • Windsurfing wyjazdy

  Windsurfing wyjazdy

  Zapraszamy na surftravel.pl, stronę internetową biura podróży dla surferów. Firma zajmuje się organizacja wyjazdów szkoleniowych dla wind- i kitesufrerów na wszystkich poziomach zaawansowania, regat, imprez dla firm i wyjazdów na spoty windsurfingowe – zagranicznych oraz krajowych. Firma posiada również 2 własne bazy na Półwyspie Helskim: Chałupy i Polaris. Jest też możliwość zakupu za pośrednictwem biura biletów lotniczych do najpopularniejszych miejsc związanych z wind- i kitesurfingiem.

  Data dodania: 21 07 2014 szczegóły wpisu
 • Kurskite.pl

  Kurskite.pl

  Kite surfing jest coraz bardziej popularnym sportem wodnym. Trzeba jednak wiedzieć, że dla kogoś kto do tej pory nie miał z nim styczności może okazać się niezwykle niebezpieczny. Aby zacząć indywidualnie zażywać tego sportu warto skończyć właściwy kurs, który przygotuje nas do poprawnego kitesurfingowania. Zajrzyj na kurskite.pl i skorzystaj z opublikowanych tam wiadomości. Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się między innymi na czym polega kurs kitesurfing. Od czego należy zacząć, aby uprawiać ten niecodzienny sport. Przedstawiamy tam również działalność naszej szkółki kitesurfingu funkcjonującej na Półwyspie Helskim. Dostępny jest tam również obowiązujący cennik kursów z wieloma, oferowanymi przez nas promocjami oraz rabatami. Dla początkujących kitesurfowiczów zamieściliśmy bardzo przydatny słowniczek pojęć koniecznych w tej dyscyplinie. Gorąco polecamy.

  Data dodania: 28 08 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Windsurfing, Kitesurfing - nowa strona:

Adres: