Android OS - Blog techniczny

Android OS - Blog techniczny

Ocena: 1.7/10 (23 głosów)Android os to blog poświęcony systemowi Android. Jest to pierwsza taka strona, która skupia się na technicznych aspektach. Każdy telefon jest inny, więc postanowiliśmy opisać różne porady związane z ich użytkowaniem. U nas poznasz zalety swojego telefonu jak i systemu Android. Znajdziesz ciekawe recenzje telefonów, gier i aplikacji. Nasze opinie są obiektywne i nie są podyktowane markami czy nowościami. Blog tworzą ludzie, którzy są z tym systemem od początku, chcemy Ci przybliżyć ten system innym. Również znajdziesz recenzje telefonów, gier i aplikacji.Podobne strony
  • Aplikacje na Android

    Na stronie Aplikacje na Androida możesz znaleźć wiele ciekawych informacji o już dostępnych i tych przyszłych aplikacjach na urządzenia z Androidem jak również linki do najciekawszych z nich. Zobacz co się aktualnie dzieje i znajdź odpowiednią aplikację dla siebie i ciesz się z jej możliwości. W szególności zapraszamy wszystkich początkujących użytkownieków telefonów z androidem aby mogli w szybki sposób zapoznać się z nowym systemem.

  • Nokia - telefony i smartfony Symbian, Windows Phone, MeeGo

    SymbianMobile prezentuje najnowsze informacje dotyczące telefonów komórkowych marki Nokia. Piszemy o smartfonach z systemem Symbian, Windows Phone oraz MeeGo. Zobacz porady, wskazówki, nowości, telefony, oprogramowanie oraz wiele więcej. Posiadamy specyfikacje techniczne oraz galerie zdjęć telefonów. Z nami poznasz program darmowa nawigacja Nokia Maps oraz poznasz bliżej usługi Ovi. Sprawdź najnowsze gry i programy - prezentujemy również aplikacje napisane z wykorzystaniem komponentów Qt. Poznaj najnowsze smartfony Symbian Anna oraz Symbian Belle takie jak Nokia 500, Nokia 600, Nokia 700 oraz Nokia 701. Zapraszamy!

  • Android

    Najważniejsze informacje ze świata android-a, telefonów komórkowych i smartfonów takich producentów jak Samsung, HTC, Sony Ericsson czy Motorola - to wszystko dostępne jest na Androidportal.pl. Wszystko co jest ważne i dotyczy Android - dostępne na androidportal.pl. Strona każdego dnia moderowana o ciekawe aplikacje, gry, testy czy porady dotyczące Twojego smartfona. Witryna zbiera w jedno miejsce wszystko to co najciekawsze ze świata telefonów komórkowych.