Bramki SMS

 • Bramka sms

  Bramka sms

  Nie masz przy sobie swojego telefonu komórkowego, a musisz szybko odpisać na smsa. Nie denerwuj się. Zamiast tego zajdź na witrynę darmowabramkasms.sisx.pl i ciesz się pozytywami, jakie daje darmowa bramka sms do wszystkich sieci. Strona ta to przyjemne urządzenie, jakie pozwoli ci całkowicie za darmo wysłać smsa na każdą komórkę, jeśli tylko jest obsługiwana w Polsce. Takiego rodzaju darmowa bramka sms, to ponad wszystko komfort i oszczędność. Nie potrzebujesz przelewać kasy na smsy. Wszelkie wiadomości masz prawo przesyłać gratis, prosto ze swojego PCta. Zagrzewamy do wykorzystania tej usługi.

  Data dodania: 19 12 2012 szczegóły wpisu
 • Bramka sms

  Bramka sms

  BRAMKA.PL – interesuje cię możliwość darmowego wysyłania smsów do wszystkich sieci i w dodatku bez reklam? Dobrze trafiłeś! Bramka.pl udostępnia darmową bramkę sms, dzięki której zaoszczędzisz pieniądze i czas! Wejdź na stronę i skorzystaj z darmowej możliwości wysłania smsa – wystarczy, że wypełnisz podstawowe informacje w ramce (numer odbiorcy, treść wiadomości oraz podpis) i przepiszesz captchę, a twój sms poleci dokładnie tam, gdzie chcesz!

  Data dodania: 29 10 2012 szczegóły wpisu
 • Darmowa bramka sms

  Darmowa bramka sms

  Najlepsza bramka sms w Polsce. 100% gwarancji dostarczania wszystkich SMSów. Sposobność wysyłania SMSów w postaci FLASH, BLINK i FLASH + BLINK. Bramka SMS bez limitów dobowych oraz na określony numer. Tanie loga i dzwonki na telefony komórkowe gsm. Pewna bramka sms z raportami i bezpłatne sms do wszystkich operatorów. Zapraszamy - dzwonki sms. W serwisie odnajdziesz wszystko, co pozwoli sprawić Twój telefon unikalnym. Dzwonki, logosy, tapety mms, wygaszacze, gry java, solidna bramka gsm do wszystkich krajowych operatorów: Era Gsm, Orange, Idea, Plus GSM, Heyah, Sami Swoi. Gotowe teksty sms i baza telefonów. Tanie dzwonki mp3 na komórki. Nowe hity - dzwonki, logo oraz polifonia. Zapraszamy do serwisu.

  Data dodania: 06 03 2011 szczegóły wpisu
 • Darmowa bramka SMS do Plusa

  Darmowa bramka SMS do Plusa

  Darmowa bramka SMS do Plusa, Orange, Era, Heyah. Nasza internetowa bramka SMS Plus, Orange, Era, Heyah to doskonała alternatywa na puste konto w Twoim telefonie. Wysyłaj już dziś sms’y zupełnie za darmo. Każdy może wysłać darmowego sms’a z naszej strony. Oszczędzaj swoje środki na koncie komórki i wysyłam u nas. Wszystkie wiadomości dochodzą do adresatów, więc nie musisz się martwić, że wiadomości nie dojdzie.

  Data dodania: 25 02 2011 szczegóły wpisu
 • Bramka sms bez limitu

  Bramka sms bez limitu

  Polecamy niezawodną bramkę sms bez limitu do wszystkich sieci gsm Play, Orange, Era Gsm, Plus Gsm, Sami Swoi. Mamy do zaoferowania dodatki na telefony takie jak: loga i dzwonki, tapety mms, polifonia, real music, dzwonki mp3, melodyjki true tone, smsy graficzne, sygnały smsowe, wygaszacze, animacje, motywy, filmiki i gry java. Zapraszamy i proponujemy najlepsze gadżety gsm na komórkę Nokia, Sagem, Sony Ericsson oraz inne komórki - sygnał sms. Dla osób poszukujących gotowe smsy przygotowaliśmy formularz do prostego odnalezienia tekstów sms na telefony - mamy do zaoferowania kilkanaście kategorii tematycznych.

  Data dodania: 11 01 2011 szczegóły wpisu

Bramki SMS - nowa strona:

Adres: