Budowa i projekty sieci telekomunikacyjnych

 • lambda.gda.pl

  lambda.gda.pl

  W projektowaniu oraz instalacji wewnątrzbudynkowych systemów antenowych poprawiających zasięg telefonii komórkowej specjalizuje się Przedsiębiorstwo Projektowania, Produkcji i Usług Radiokomunikacyjnych LAMBDA Sp. z o.o. w Gdańsku. Swoje usługi oferujemy zarówno dużym firmom, jak i indywidualnym odbiorcom. Posiadamy specjalistyczne zaplecze techniczne i montażowe, umożliwiające realizację wszystkich prac, także w zakresie inwestycji. Proponujemy Państwu najwyższej jakości usługi. Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą i do kontaktu.

  Data dodania: 16 11 2018 szczegóły wpisu
 • Łączenie światłowodów - Telbest

  Łączenie światłowodów - Telbest

  Telbest – już od wielu świadczymy usługi z zakresu montażu oświetleń ulicznych, przewiertów sterowanych oraz teletechniki na terenie całego kraju. Do każdego naszego Klienta zachowujemy indywidualne podejście, dzięki czemu możemy ci zagwarantować usługi które będą najbardziej ci odpowiadać. Masz jakieś pytania? to odwiedź naszą stronę i skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy. Jeśli masz jakieś pytania to zachęcamy do kontaktu pod adresem telbest@wp.pl lub zadzwoń do nas 500 285 600.

  Data dodania: 18 10 2018 szczegóły wpisu
 • www.th-telekom.pl Projektowanie

  www.th-telekom.pl Projektowanie

  Działalność w obszarze związanym z obsługą inwestycji telekomunikacyjnych prowadzi TH-Telekom Tomasz Holeksa z Gdańska. W ramach usług projektowych obsługujemy organy administracji państwowej, instytucje publiczne, firmy i inwestorów indywidualnych. Zapewniamy generalną obsługę, zaczynając od planowanie, po wysokiej jakości, kompletną dokumentację projektową. Wykonujemy projekty wykonawcze i powykonawcze sieci światłowodowych, projekty ROI oraz projekty organizacji ruchu. Zapraszamy na nasza stronę, gdzie prezentujemy cały zakres naszych usług.

  Data dodania: 04 07 2018 szczegóły wpisu
 • Instytut Tele- i Radiotechniczny obwody hdi

  Instytut Tele- i Radiotechniczny obwody hdi

  Zachęcamy do skorzystania z oferty Instytutu Tele- i Radiotechnicznego zlokalizowanego w Warszawie. Naszą misją jest prowadzenie prac naukowo- badawczych poprzez aplikację tych prac oraz przygotowywanie ich do wdrożenia na skalę przemysłową. Działania te są przeprowadzane w wyspecjalizowanych Centrach. W zakres priorytetowych kierunków działalności Instytutu wchodzą systemy teleinformatyczne i urządzania czy też zaawansowane technologie elektroniczne. W dodatku w naszej propozycji znajdą Państwo badania PCB, PŁYTKI PCB czy sterowniki EAZ. Szczegółowe informacje wspólnie z danymi kontaktowymi Instytutu mieszczą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 09 2013 szczegóły wpisu
 • Nexttel - Uslugi telekomunikacyjne

  Nexttel - Uslugi telekomunikacyjne

  Nasza firma istnieje na rynku od 2005 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży usług telekomunikacyjnych. Oferujemy wysoko zaawansowane produkty i usługi instalacyjne. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze legitymującej się bogatym doświadczeniem możemy oferować wysokiej jakości specjalizowane rozwiązania w zakresie produktów i usług. Jesteśmy elastyczni w realizacji projektów, stale podnosimy nasze kompetencje i jakość oferowanych usług. W oparciu o posiadane kompetencje i zasoby oferujemy szeroki wybór usług specjalistycznych w zakresie wdrażania i integracji kompleksowych systemów telekomunikacyjnych, między innymi: - tworzenie koncepcji rozwiązań technicznych dla operatorów telekomunikacyjnych - tworzenie projektów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych w oparciu o najnowocześniejsze technologie dostępne obecnie na rynku - integracja systemów telekomunikacyjnych pochodzących od różnych producentów - prowadzenie złożonych projektów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych- świadczenie długoterminowych umów serwisowych w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej i teleinformatycznej - zarządzanie infrastrukturą telekomunikacyjną i teleinformatyczną u Klienta (outsourcing) - doradztwo w zakresie wyboru rozwiązań i dostawców sprzętu - usługi instalacyjne - budowa infrastruktury technicznej (okablowanie, zasilanie, projekt techniczny itd.) - nadzór wykonawczy oraz techniczny. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w instalacji, konfiguracji, obsłudze sprzętu i systemów telekomunikacyjnych (takich producentów jak: Ericsson, Tellabs, ECI, Cisco, Sagem, Alcatel-Lucent, NokiaSiemens, Lanex, Schmidt, Panasonic, 3Com, Stratex). Posiadamy status Service Partnera firmy Tellabs oraz jesteśmy partnerem ASP firmy Ericsson. Mamy szeroką wiedzę na temat systemów PDH, systemów SDH, systemów DWDM, systemów IP oraz systemów MPLS. W związku z tym firma Nexttel zajmuje się instalacjami urządzeń pracujących w wyżej wymienionych systemach. Instalujemy również radiolinie. Wykonujemy okablowanie strukturalne. W swojej ofercie posiadamy również osprzęt światłowodowy, kable optyczne oraz szeroką gamę kabli miedzianych, kabli telekomunikacyjnych oraz kabli teletransmisyjnych, szafy telekomunikacyjne i półki 19 cali. Jeśli poszukujesz wsparcia w zakresie teletechniki prosimy o kontakt z nami.

  Data dodania: 08 02 2012 szczegóły wpisu
 • Optolaser - spawanie światłowodów

  Optolaser - spawanie światłowodów

  Optolaser jest firmą świadczącą usługi spawania światłowodów oraz dokonywania pomiarów reflektometrycznych. Pracujemy na jednej z najlepszych spawarek na świecie - Fujikurze FSM-60s, dzięki czemu jakość wykonywanych przez nas połączeń jest bardzo wysoka. Posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające kwalifikacje naszych pracowników.
  Siedziba firmy znajduje się w Bydgoszczy, jednak usługi wykonujemy na terenie całego kraju.

  Data dodania: 11 06 2011 szczegóły wpisu
 • Spawanie światłowodów - Core Technologies

  Spawanie światłowodów - Core Technologies

  Jesteśmy młodą, wykwalifikowaną, doświadczaną grupą. Naszą siłą jest pasja, zaangażowanie i precyzja. Każdy człon naszej firmy, to niezawodny organ. Stawiamy na pewność i jakość naszych przedsięwzięć. Nie ryzykujemy. Jesteśmy odpowiedzialni za Państwa satysfakcję i zysk. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości. Wybieramy najlepsze rozwiązania. Wszystko po to byście mieli pewność.

  Oferujemy usługi związane z technologią światłowodową. Głównym zakresem działalności jest spawanie światłowodów oraz pomiary reflektometryczne. Specjalizujemy się także w projektowaniu i budowie sieci telekomunikacyjnych oraz instalacji teletechnicznych.

  Terenem naszej działalności jest obszar całego kraju oraz krajów sąsiednich. Jako integrator systemów światłowodowych posiadamy wysokiej klasy sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę zapewniając naszym klientom usługi najwyższej jakości.

  www.coretechnologies.pl

  Data dodania: 17 03 2011 szczegóły wpisu
 • Opaski kablowe, gniazda i wtyki, osprzęt M45, opaski zaciskowe

  Opaski kablowe, gniazda i wtyki, osprzęt M45, opaski zaciskowe

  Firma AKS ZIELONKA została założona w 1984 roku i jest przedsiębiorstwem o charakterze produkcyjnym. Siedziba i główny zakład produkcyjny mieści się w Kobyłce, dział sprzedaży i część magazynów w Zielonce pod Warszawą.
  AKS ZIELONKA specjalizuje się w produkcji kompletnych rozwiązań do zarządzania kablami i przewodami oraz przewodów elektroenergetycznych.

  Lista wytwarzanych przez nas artykułów z każdym miesiącem się zwiększa. Wysoka jakość naszych wyrobów to wynik stosowania najwyższej jakości surowców, nowoczesnych technologii i maszyn i przede wszystkim wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra. Nasza dbałość o jakość potwierdzona jest zarówno posiadanymi certyfikatami jak i uznaniem naszych klientów.

  Niektóre unikatowe rozwiązania, pozwalające na dostarczanie wysokiej jakości produktów są prawnie chronione przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej.

  Data dodania: 20 06 2010 szczegóły wpisu

Budowa i projekty sieci telekomunikacyjnych - nowa strona:

Adres: