Dodatki do komórki

 • Jar001 - Romy i Modyfikacje Androida

  Jar001 - Romy i Modyfikacje Androida

  Na tej stronie znajdziesz różne romy & modyfikacje do Androida, są tu również różnego rodzaju poradniki o Androidzie. Znajdziesz tu poradniki o m.in.: Instalacji Xposed, Edycji kernela i recovery, Instalacji modułów Xposed, Włączaniu opcji programistycznych, Odzyskiwaniu usuniętych kontaktach i sms'ach, Instalacji paczkek update.zip bez użycia recovery, Wszystko o ADB, Resetowaniu do recovery. I dużo, dużo więcej.

  Data dodania: 16 12 2014 szczegóły wpisu
 • Emoty

  Emoty

  Zajrzyj do portalu www.emotikony.com - przedstawiamy osobom korzystającym np z gadu gadu bądź NK różne interesujące gadżety jak na przykład emotikonki, ciekawe opisy - fajne filmy na komórkę. Skorzystaj dodatkowo z gadżetów na telefon komórkowy oraz forum dyskusyjnego, gdzie można wymienić się doświadczeniem jeśli chodzi o np komunikatory internetowe. Zaskocz przyjaciół oryginalnym opisem na gg. Zajrzyj do naszego serwisu emotikony.com a na pewno nie będziesz zawiedziony. Proponujemy duży wybór opisów oraz emotikonów na każdą okazję. U nas znajdziesz podobnie nowoczesne dzwonki polifoniczne, real music czy true tone. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 03 2011 szczegóły wpisu
 • Polifonia

  Polifonia

  Oferujemy odjazdowe bajery - dzwonki polifoniczne na telefon komórkowy Nokia, Sony, Sagem, Sendo, Alcatel, Sony Ericsson, Lg i inne. Zapraszamy do Naszego serwisu polifonia-loga.com - śmieszne dzwonki do telefonu. U nas odnajdziesz sporo nowości na swoją komórkę. Świetne dodatki - dzwonki mp3 na telefon komórkowy. Oferujemy największą kolekcję dodatków na telefony, to też nie zastanawiaj się i wgraj sobie dzięki naszej stronie najnowsze logosy, dzwonki, animacje, wygaszacze i inne bajery. Od tej chwili twoja komórka będzie szpanerska i nabierze nowego wymiaru. Zadziw znajomych i rodzinę humorystycznymi dodatkami na aparat telefoniczny. Wszyscy będą mieli niezły ubaw. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 25 02 2011 szczegóły wpisu
 • Dzwonki polifonia

  Dzwonki polifonia

  Sprawdź bajeczne bardzo tanie dzwonki polifoniczne - dzwonek true tone! Zobacz to: dzwonki polifoniczne tanio dla Nokia, Siemens. Przetestuj tanie dzwonki! Kolosalny wybór gadżetów gsm w różnorakich kategoriach, ściągnij wprost na swój aparat telefoniczny animowane wygaszacze oraz inne dodatki przekształcające oblicze Twojej komórki. Zapraszamy. Wyłącznie w portalu dzwonki polifonia odnajdziecie bajeczne dzwonki, mp3 do komórek, real music, true tone, sygnały sms, i najtańsze logosy i inne wyśmienite dodatki na telefony komórkowe Samsung, Sagem, Motorola. Zapraszamy wszystkie osoby które pragną zmienić swój telefon komórkowy.

  Data dodania: 21 02 2011 szczegóły wpisu

Dodatki do komórki - nowa strona:

Adres: