Gry na telefon

Gry na telefon

Ocena: 2.0/10 (25 głosów)Portal gryjawa.com. proponuje największą bazę dodatków na telefony komórkowe gsm: logo oraz dzwonki polifoniczne, tapety, wygaszacze, gry java oraz smsy na komórki Nokia, Samsung, Sony Ericsson, Sendo, Alcatel i Panasonic. Sugerujemy przeobrazić swoją komórkę już dziś - gry java Nokia. Wykorzystajcie Państwo okazję. Pobierz na własny telefon najnowszy krzyk mody! Gry Java na Nokie również inne telefony komórkowe. Logosy, barwne obrazki loga, logo operatora, wygaszacze również wszelkie obrazki do komórki. Odnajdziesz u nas różnorodne melodie dostępne na komórkę. Real Music, melodyjki polifoniczne także mono. Zapraszamy.Podobne strony
 • Gry na Telefon za DARMO

  Na naszych stronach ściągniesz doskonałe gry na telefon komórkowy i to całkowicie za darmo! Bezpłatne gry wysyłamy sms-em prosto na Twój telefon bez żadnych opłat z Twojej strony.
  Możesz tu ściągnąć aplikacje znane z reklam telewizyjnych. Doskonałe tytułu, które zapewnią mnóstwo godzin świetnej zabawy na Twoim telefonie.
  Skoro nie musisz płacić, za aplikację to po co to robić?
  Zabaw się w takie gry jak Diamenty, Odpicuj Furkę, Miss 2010, Moja Rybka, Rentgen, Strip Rentgen, Super Detektor, Wojownicy z Ulicy i Wiele innych!

 • Gry na telefon

  Najlepsze gry java & symbian! Dodatki na stronę / bloga ! Kody do różnych gier! A to wszystko zupełnie za darmo! Nie płacisz nic, wchodzisz w "download" i pobierasz! Codziennie nowe gry / dodatki / kody do gier. Strona jest na bieżąco aktualizowana! Poszukujemy uploadera który pomoże wrzucać gry! Strona istnieje w sieci od grudnia 2011 roku i będzie stała już zawsze! Wbijaj! Nie przegap tego.