Operatorzy telefoniczni

 • Netia dla firm

  Netia dla firm

  Netia to największy alternatywny dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Zajmujemy się Sprzedażą usług firmy Netia dla Firm. Profesjonalnie doradzamy firmom w zakresie telekomunikacji. Oferujemy usługi dostępu do sieci Internet, usługi tradycyjnej telefonii stacjonarnej, analogowej oraz cyfrowej oraz telefonii VoIP. Każdy klient traktowany jest indywidualnie i są dla niego dobierane rozwiązania tylko i wyłącznie dostosowane do jego potrzeb. NIE PRZEPŁACAJ!

  Data dodania: 08 07 2012 szczegóły wpisu
 • Autoryzowany Doradca Biznesowy Play Warszawa

  Autoryzowany Doradca Biznesowy Play Warszawa

  Play dla Firm. Przekonaj się co jeszcze możesz zyskać!

  Nie musisz stać w kolejkach w sklepie, wystarczy że skontaktujesz się z Nami a otrzymasz optymalną ofertę opartą na analizie potrzeb Twojej firmy. Pokażemy Ci oszczędności oraz porównamy Twoją obecną ofertę z ofertą Play dla Firm. Pomożemy również w przeniesieniu numeru od innych Operatorów. Zadzwoń, lub napisz mail a umówimy Cię na niezobowiązujące spotkanie z doradcą biznesowym który Przedstawi ofertę oraz doradzi przy wyborze odpowiednich taryf oraz usług.

  Działamy na terenie Warszawy oraz całym woj. Mazowieckim

  Osoba kontaktowa:
  Michał Krasnodębski
  autoryzowany doradca biznesowy sieci Play
  Tel.: 790 031 828
  Mail: michalkrasnodebski@sprzedaz.playmobile.pl

  Data dodania: 23 09 2011 szczegóły wpisu
 • Salon firmowy Orange

  Salon firmowy Orange

  Salon firmowy Orange to zawsze atrakcyjne oferty dla każdego, zarówno dla stałych Klientów, jak i nowych. Za naszym pośrednictwem możecie się z nimi zapoznawać na bieżąco. Salony Orange znajdują się na terenie całego kraju. Jeżeli chcecie w sposób szybki i łatwy znaleźć salon Orange w swoim województwie lub mieście, my Wam to umożliwiamy. Na bieżąco informujemy o rozmaitych nowościach, przedstawiamy rozmaite ciekawostki, które mogą Was zainteresować. Jeżeli tylko powstanie nowy salon firmowy Orange, Wy dowiecie się o tym jako pierwsi. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem PTK Centertel operatora sieci Orange. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować szeroką gamę usług sieci Orange a także bogaty wybór akcesoriów do telefonów.

  Data dodania: 04 03 2011 szczegóły wpisu
 • Doradca Biznesowy Play Rzeszów, Dębica, Ropczyce Podkarpacie

  Doradca Biznesowy Play Rzeszów, Dębica, Ropczyce Podkarpacie

  Doradca Biznesowy PLAY DLA FIRM

  Chcesz dowiedzieć się więcej, co możesz u nas uzyskać? To proste! Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną, a pomogę Ci wybrać najlepszy abonament dla Ciebie i Twojej firmy. Twoja firma potrzebuje najlepszego rozwiązania, które będzie cięło koszty, a realizowane usługi będą na najwyższym poziomie? W swojej ofercie posiadamy oferty dedykowane specjalnie dla Klientów Biznesowych. Potrzebujesz nowej aktywacji, chcesz przejść z obecnym numerem, chcesz przedłużyć umowę - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. Napisz maila, SMS, zadzwoń lub po prostu puść "sygnał" - oddzwonimy.

  TO NIC NIE KOSZTUJE
  Autoryzowany Doradca Biznesowy PLAY Piotr Ogrodnik

  E-mail: piotrogrodnik@sprzedaz.playmobile.pl

  tel: 48 790 044 074
  tel: 48 790 790 718

  Data dodania: 06 12 2010 szczegóły wpisu

Operatorzy telefoniczni - nowa strona:

Adres: