Radiokomunikacyjny sprzęt

 • DALES wypożyczanie motorola Warszawa

  DALES wypożyczanie motorola Warszawa

  Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Dales Radiokomunikacja z siedzibą w Warszawie. Na rynku istniejemy od 1991 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie dostaw oraz eksploatacji urządzeń łączności radiowej. Proponujemy: sprzedaż radiotelefonów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wypożyczanie, instalację i konserwację systemów masztowo - antenowych, radia CB, taksometry taxi i wiele innych. Świadczymy również usługi z zakresu sprzedaży i eksploatacji urządzeń techniki biurowej. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem przedsiębiorstw: Motorola, Icom, Innova. Pełna propozycja mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 01 2016 szczegóły wpisu
 • AZSTUDIO krótkofalówki motorola

  AZSTUDIO krótkofalówki motorola

  AZSTUDIO.COM.PL to sklep internetowy, który specjalizuje się w sprzedaży urządzeń łączności radiowej. Zakupią u nas Państwo: radiotelefony do użytku prywatnego, dla firm i służb ratunkowych, sprzęt do łączności dyspozytorskiej, pagery, akcesoria i wyposażenie dodatkowe do radiotelefonów, archiwizery rozmów, akumulatory, ładowarki, baterie, latarki i inne. Nasze produkty pochodzą od najlepszych producentów. Zapewniamy szybką oraz sprawną realizację każdego zamówienia oraz bardzo konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej opublikowaliśmy więcej informacji i pełną propozycję.

  Data dodania: 30 10 2015 szczegóły wpisu
 • Sklep CD Radia, anteny sprzedaż - montaż serwis

  Sklep CD Radia, anteny sprzedaż - montaż serwis

  Odwiedź nasz sklep Od 5 lat działamy na rynku i ciągle podnosimy nasze kwalifikacje www.twojecbradio.pl Kraków ul Jana Brzechwy 1. Posiadamy szeroki asortyment niskie ceny SPRAWDŹ NAS Profesjonalny serwis montaż cb i Wykonuje usługi w zakresie: Montaż Cb, Naprawa Cb. Montaż i strojenie anten. Montaż zabezpieczeń anty-kradzieżowych do samochodów. Montaż czujników parkowania. Montaż zestawów głośniomówiących BLUETOOTH. Zapraszamy

  Data dodania: 21 04 2011 szczegóły wpisu

Radiokomunikacyjny sprzęt - nowa strona:

Adres: