Telekomunikacja - operatorzy

 • Internet i telefon w Plusie

  Internet i telefon w Plusie

  Serwis internetowy, na którym znajdziesz szeroką ofertę dotyczącą przede wszystkim usług w zakresie telefonii komórkowej i internetu. Przekonasz się również, jak wygląda nowoczesna telewizja i telewizja internetowa. Możesz skorzystać także z oferty dotyczącej bankowości i energii elektrycznej. Zapoznaj się z regulaminami i cennikami, żeby już dziś móc zacząć korzystać z naszych usług. A w razie wątpliwości skontaktuj się z naszymi pracownikami za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie lub przy pomocy poczty elektronicznej. Strona jest przyjemna dla oka i prosta w obsłudze.

  Data dodania: 14 09 2015 szczegóły wpisu
 • Play Głogów

  Play Głogów

  Nie przepłacaj, odwiedź nasz salon i sam się przekonaj! Przekonaj się sam, serdecznie zapraszamy!Salon Sprzedaży Play to miejsce, gdzie każda osoba znajdzie ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Wykwalifikowana kadra z chęcią zaprezentuje ofertę, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Nasz Salon Play znajduje się w centrum Głogowa przy Alei Wolności 52G. Dodatkowo tylko w salonie przy Alei Wolności 52G do każdej aktywacji otrzymasz wspaniały upominek.

  Data dodania: 08 02 2013 szczegóły wpisu
 • Play dla firm

  Play dla firm

  Autoryzowany doradca biznesowy PLAY. proponujemy fachowe doradztwo, weryfikację potrzeb klienta i zaproponowanie optymalnego rozwiązania dla Twojej firmy. W naszej ofercie znajdziecie państwo największy wybór telefonów i najniższe ceny abonamentu na rynku. Oferta skierowana jest przede wszytskim dla firm ale obsługujemy także klientów indywidualnych. Zapraszamy do naszego Salon Play Warszawa. W celu zaoszczędzenia czasu oferujemy także spotkania w siedzibie Państwa firmy. Sprawdź naszą ofertę play mobile.

  Data dodania: 19 11 2012 szczegóły wpisu
 • Konsultant play dla firm

  Konsultant play dla firm

  Osoba pełniąca stanowisko Doradcy Biznesowego w sieci Play to osoba, która doradza Klientom w zakresie wyboru usługi i produktu. Do głównych obowiązków pracownika należy miedzy innymi aktywne pozyskiwanie Klientów oraz aktywna sprzedaż produktów i usług a także budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Doradca Biznesowy w sieci Play jest zawsze osobą mobilną. To osoba charakteryzująca się dużą wiedzą na temat prezentowanych usług oraz produktów branży telekomunikacyjnej. Doradca cechuje się umiejętnością aktywnego słuchania, jest osobą odpowiedzialną charakteryzującą się także wysoką kulturą osobistą oraz nienaganną prezencją, dyspozycyjnością i odpornością na stres.

  Data dodania: 24 09 2012 szczegóły wpisu
 • Oferta Play Opole

  Oferta Play Opole

  Serwis doradcy telekomunikacyjnego doradcy Play. W serwisie można znaleźć formularz przy pomocy, którego jest możliwość wysłania zapytania o aktualną ofertę . Zapraszam wszystkich do zadawania nurtujących pytań na temat oferty Play. Doradca Play odpowiadający na pytania posiada spore doświadczenie i będzie w stanie na wszystko odpowiedzieć. Osoby mieszkające w Opolu mogą się umówić z doradcą osobiście.

  Data dodania: 09 05 2012 szczegóły wpisu
 • Salon Play Sulęcin

  Salon Play Sulęcin

  Salon Play Sulęcin. Lokal znajduje się w Intermarche na ulicy Poznańskiej 4. Zapraszamy do odwiedzin. Oferty z Abonamentem LongPlay II, Oferta MIXtura i Oferta na kartę Play Fresh. Smartfony już za 1 zł. Mobilny Internet Play Online od 15 zł w ofercie All Inclusive. Play to zasięg trzech sieci GSM. Orange,Plus,Play. Najlepsze oferty smartfonów z internetem, szybki internet w technologii HSPA+. Modemy i telefony już od 1 zł

  Data dodania: 05 04 2012 szczegóły wpisu
 • Play dla Firm ŁÓDŹ - Doradca Biznesowy Play

  Play dla Firm ŁÓDŹ - Doradca Biznesowy Play

  Play dla Firm oddział w Łodzi. Doradca Biznesowy Play pomoże przy przeniesieniu numeru, przedłużeniu umowy oraz nowej aktywacji. Play to najdynamiczniej rozwijający się operator na polskim rynku telefonii komórkowej i mobilnego Internetu. Dzięki ciągłej rozbudowie naszej sieci nadajników czwartej generacji już ponad 80% Polaków może korzystać z naszych usług. Już teraz przyłącz się do rosnącego grona 5,5 miliona klientów naszej sieci, tak jak 70% wszystkich przenoszących numery którzy wybrali Play. Nasz doradca biznesowy pomoże ci wybrać optymalną taryfę i przeniesie twój numer za darmo. Już dzisiaj skontaktuj się z nami żeby ustalić termin bezpłatnej wizyty. Statystycznie na każde 10 osób, które przenoszą numer aż 7 osób wybiera PLAY – mamy 70% udziału w MNP. Na koniec 2010 roku z usług PLAY korzystało już 5 162 744 klientów co stanowi prawie 50% wzrost bazy klientów w porównaniu z rokiem 2009. Na koniec roku ponad 700 tysięcy klientów korzystało z usług mobilnego dostępu do Internetu Play Online, co czyni z PLAY jednego z dwóch głównych graczy na tym rynku. PLAY rozpoczął 2011 rok od bardzo intensywnej ofensywy komunikacyjnej promującej korzystanie ze smartfonów w profilowanych taryfach All Inclusive i w oparciu o największy zasięg idealnego dla smartfonów szybkiego Internetu 4G.

  Data dodania: 19 01 2012 szczegóły wpisu
 • Oferta orange

  Oferta orange

  Pomysł na własny biznes może różny. Niektórzy zakładają konkurencyjne firmy w stosunku do której wcześniej pracowali, inni dostają dotację, inni z kolei wchodzą w franczyzę. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Namawiamy do odwiedzenia nasze strony internetowej, na której znajdują się szczegóły propozycji polegającej na podjęciu współpracy z orange. Na podstawie oferty orange oraz w połączeniu z dodatkowymi usługami jak innowacyjna centralka telefoniczna zarządzamy siecią sprzedaży oraz współpracy z klientami biznesowymi B2B. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt!

  Data dodania: 18 11 2011 szczegóły wpisu

Telekomunikacja - operatorzy - nowa strona:

Adres: