Telekomunikacja - operatorzy

 • Internet i telefon w Plusie

  Internet i telefon w Plusie

  Serwis internetowy, na którym znajdziesz szeroką ofertę dotyczącą przede wszystkim usług w zakresie telefonii komórkowej i internetu. Przekonasz się również, jak wygląda nowoczesna telewizja i telewizja internetowa. Możesz skorzystać także z oferty dotyczącej bankowości i energii elektrycznej. Zapoznaj się z regulaminami i cennikami, żeby już dziś móc zacząć korzystać z naszych usług. A w razie wątpliwości skontaktuj się z naszymi pracownikami za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie lub przy pomocy poczty elektronicznej. Strona jest przyjemna dla oka i prosta w obsłudze.

  Data dodania: 14 09 2015 szczegóły wpisu
 • Play Głogów

  Play Głogów

  Nie przepłacaj, odwiedź nasz salon i sam się przekonaj! Przekonaj się sam, serdecznie zapraszamy!Salon Sprzedaży Play to miejsce, gdzie każda osoba znajdzie ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Wykwalifikowana kadra z chęcią zaprezentuje ofertę, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Nasz Salon Play znajduje się w centrum Głogowa przy Alei Wolności 52G. Dodatkowo tylko w salonie przy Alei Wolności 52G do każdej aktywacji otrzymasz wspaniały upominek.

  Data dodania: 08 02 2013 szczegóły wpisu
 • Play dla firm

  Play dla firm

  Autoryzowany doradca biznesowy PLAY. proponujemy fachowe doradztwo, weryfikację potrzeb klienta i zaproponowanie optymalnego rozwiązania dla Twojej firmy. W naszej ofercie znajdziecie państwo największy wybór telefonów i najniższe ceny abonamentu na rynku. Oferta skierowana jest przede wszytskim dla firm ale obsługujemy także klientów indywidualnych. Zapraszamy do naszego Salon Play Warszawa. W celu zaoszczędzenia czasu oferujemy także spotkania w siedzibie Państwa firmy. Sprawdź naszą ofertę play mobile.

  Data dodania: 19 11 2012 szczegóły wpisu
 • Konsultant play dla firm

  Konsultant play dla firm

  Osoba pełniąca stanowisko Doradcy Biznesowego w sieci Play to osoba, która doradza Klientom w zakresie wyboru usługi i produktu. Do głównych obowiązków pracownika należy miedzy innymi aktywne pozyskiwanie Klientów oraz aktywna sprzedaż produktów i usług a także budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Doradca Biznesowy w sieci Play jest zawsze osobą mobilną. To osoba charakteryzująca się dużą wiedzą na temat prezentowanych usług oraz produktów branży telekomunikacyjnej. Doradca cechuje się umiejętnością aktywnego słuchania, jest osobą odpowiedzialną charakteryzującą się także wysoką kulturą osobistą oraz nienaganną prezencją, dyspozycyjnością i odpornością na stres.

  Data dodania: 24 09 2012 szczegóły wpisu
 • Oferta Play Opole

  Oferta Play Opole

  Serwis doradcy telekomunikacyjnego doradcy Play. W serwisie można znaleźć formularz przy pomocy, którego jest możliwość wysłania zapytania o aktualną ofertę . Zapraszam wszystkich do zadawania nurtujących pytań na temat oferty Play. Doradca Play odpowiadający na pytania posiada spore doświadczenie i będzie w stanie na wszystko odpowiedzieć. Osoby mieszkające w Opolu mogą się umówić z doradcą osobiście.

  Data dodania: 09 05 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Telekomunikacja - operatorzy - nowa strona:

Adres: