Telekomunikacyjny sprzęt, centrale

 • Itel Solutions

  Itel Solutions

  Chcesz zmienić firmę, która zaopatruje Cię w łącza telekomunikacyjne i internetowe, ale nie wiesz która będzie odpowiednia dla Twoich potrzeb, to my polecamy znakomitą firmę Itel Solutions. Firma specjalizuje się w szeroko rozumianymi systemami telekomunikacyjnymi i IT. Ofertę głównie kierujemy zarówno dla małych firm jak i większych przedsiębiorstw,którym zależy na wysokiej jakości, nowoczesności i bezpieczeństwie. Firma Itel Solutions od wielu lat świadczy usługi dla wielu znanych firm i instytucji między innym dla: AVAYA, NETIA S.A. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 26 11 2014 szczegóły wpisu
 • Centrale telefoniczne AVAYA

  Centrale telefoniczne AVAYA

  M.Telecom autoryzowany przedstawiciel AVAYA. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne umożliwiające firmom z sektora SMB wygodną komunikację i szybki rozwój. W naszej ofercie mamy centrale telefoniczne, PBX, terminale IP oraz profesjonalny sprzęt sieciowy i videokonferencyjny. Firma oferuje audyty teleinformatyczne, systemy bezpieczeństwa, budowę sieci komputerowej, okablowanie strukturalne, serwis i wsparcie informatyczne. Ponadto oferujemy sprzęt do monitoringu wizyjnego. M.Telecom to przede wszystkim fachowe świadczenie usług teleinformatycznych i IT dla biznesu. Dbamy o ograniczenie kosztów telekomunikacyjnych naszych klientów, pomagamy im we wdrażaniu nowych rozwiązań, ułatwiamy współpracę pomiędzy naszymi klientami, a operatorami. U nas zakupisz sprzęt takich producentów jak AVAYA, Cisco, Unify Siemens, ZyXEL. Nasz serwis internetowy pozwala zapewnić firmie sprawny system telekomunikacyjny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do współpracy i kontaktu!

  Data dodania: 03 04 2014 szczegóły wpisu
 • TELUS L.NOWAK instalacje central telefonicznych

  TELUS L.NOWAK instalacje central telefonicznych

  Jeżeli poszukują Państwo firmy, która zajmuje się montażem, remontami oraz uprzątaniem sieci strukturalnych to zapraszamy do kooperacji z przedsiębiorstwem Telus z Warszawy. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu telekomunikacji oraz informatyki. W sposób kompleksowy realizujemy zlecenia na montaż monitoringu, alarmów, central telefonicznych i komputerowych, układania światłowodów i okablowania. Posiadamy uprawnienia, które pozwalają nam na prowadzenie dozoru nad pracami budowlanymi w telekomunikacji. Potrafimy dopasować instalacje strukturalne do indywidualnych preferencji klientów. Więcej szczegółowych informacji jest na witrynie www.

  Data dodania: 08 02 2014 szczegóły wpisu
 • GSMSOLUTIONS - profesjonalne wzmacniacze GSM

  GSMSOLUTIONS - profesjonalne wzmacniacze GSM

  Profesjonalne wzmacniacze GSM (repeatery GSM). Rozwiązywanie problemów z zasięgiem telefonii komórkowej GSM w budynkach i pojazdach, w których słaby zasięg był problemem. Eliminacja zaników sygnału i zerwanych połączeń. Sprzedaż i instalacje. Systemy wzmacniające GSM i 3G (UMTS) poprzez repeater GSM, współpracujące z wszystkimi operatorami (PLAY, T-MOBILE, ORANGE, PLUS GSM). W ofercie również anteny GSM / LTE / UMTS, okablowanie oraz inne produkty montażowe

  Data dodania: 03 01 2013 szczegóły wpisu
 • APS centrale telefoniczne Panasonic

  APS centrale telefoniczne Panasonic

  Szukacie Państwo wielofunkcyjnych, równocześnie wielozadaniowych i postępowych metod, rozwijających się razem z Waszymi potrzebami? Szukacie klucza do wymiaru nowoczesnej komunikacji? Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm Panasonic, Slican i Platan dostarczamy wysokiej klasy, zaawansowane technologicznie centrale telefoniczne. Oferowane przez nas produkty stanowią perfekcyjne rozwiązanie zarówno dla małych firm, domowych biur, jak również wielooddziałowych przedsiębiorstw, charakteryzujących się potrzebą posiadania uniwersalnego systemu o dużym poziomie zaawansowania. Dostarczane przez APS centrale telefoniczne charakteryzują się się nadzwyczajną funkcjonalnością, niezawodnością oraz ceną. Dodatkowym ich atutem jest ładny wygląd i łatwość obsługi. Oferowane przez naszą firmę centrale telefoniczne to gwarancja najwyższej jakości. Jako firma ukierunkowana na zaspokajanie potrzeb swoich Klientów, zawsze dbamy o Waszą wygodę i komfort pracy.

  Data dodania: 09 08 2012 szczegóły wpisu
 • Centrale telefoniczne - call center - nagrywanie rozmów - derek.net.pl

  Centrale telefoniczne - call center - nagrywanie rozmów - derek.net.pl

  derek.net.pl zajmuje się szeroko pojęta teleinformatyką. Flagowymi produktami sa usługi telefoniczne zadzwoń do mnie oraz telefonia w chmurach. Pierwsza polega na tym, że użytkownik strony internetowej wpisuje na niej numer telefonu i wtedy zaczyna dzwonić jego telefon oraz telefon w firmie, której strona internetowa dotyczy. Druga usługa - telefonia w chmurach pozwala na przezroczyste wdrożenie telefonii w firmie. Klient dostaje ustawione zgodnie z życzeniem aparaty i niczym więcej się nie zajmuje. Telefony od razu działają! Jego telefonia zostaje zmigrownana do chmury. Wdrażamy także usługi call i contact center, nagrywania rozmów telefonicznych, integracji telefonii z call center. Zajmujemy się także systemami asterisk i freeswitch.

  Data dodania: 12 04 2012 szczegóły wpisu
 • Centrale telefoniczne Kraków

  Centrale telefoniczne Kraków

  W teraźniejszych czasach coraz bardziej popularne stają się systemy alarmowe. Systemy takie chronią nasz dom albo mieszkanie przed niepożądanymi gośćmi. Popularnymi stały się wyjątkowo w przedsiębiorstwach gdzie firma rozpościera się na różne piętra budynku, centrale telefoniczne dzięki którym możliwe jest podłączenie paru aparatów telefonicznych i dzięki temu ciągła wymiana treści. Zainteresowanych usługami Al-Tel System serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 08 10 2011 szczegóły wpisu
 • Siemens Centrale telefoniczne

  Siemens Centrale telefoniczne

  Firma Net Systems została założona w 1999 roku. Jesteśmy nowoczesną i dynamiczne rozwijającą się firmą działającą na rynku usług teleinformatycznych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz zatrudnianiu wysokiej klasy specjalistów oferujemy kompleksową obsługę zaczynając od doradztwa i analizy potrzeb, poprzez przygotowanie projektu rozwiązania biznesowego, kończąc na wdrożeniu przygotowanych rozwiązań.

  Data dodania: 22 07 2011 szczegóły wpisu
 • Serwis Alcatel

  Serwis Alcatel

  Profesjonalna firma Innergo Systems oferuje nowoczesne technologie. Telefony Alcatel-Lucent, to aparaty umożliwiające korzystanie z różnorodnych aplikacji. Naszą specjalizacją są rozwiązania z zakresu usług głosowych i transmisji danych. Na pewno będziecie Państwo zadowoleni z naszej bogatej oferty. Posiadamy Centrum Serwisowe, które jest do dyspozycji 24 godziny, oferując Serwis Alcatel. Na naszej stronie internetowej znajdują się bardziej szczegółowe wiadomości.

  Data dodania: 07 07 2011 szczegóły wpisu
 • Centrale telefoniczne 3CX i ich funkcjonalność

  Centrale telefoniczne 3CX i ich funkcjonalność

  Centrale telefoniczne 3CX odznaczają się wysoką funkcjonalnością. Zalicza się tu takie elementy jak: zwiększenie łatwości obsługi, poprawę mobilności, nieograniczona liczba abonentów, możliwość wizualizacji, status zajętości linii, realizacja połączeń bezpośrednio z systemu, płynne podłączanie nowych oddziałów. Jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat zasad działania central telefonicznych, to zapraszamy na naszą stronę internetową powitania.pl

  Data dodania: 25 04 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Telekomunikacyjny sprzęt, centrale - nowa strona:

Adres: