Usługi przez SMS

 • Wysyłanie sms

  Wysyłanie sms

  Za pośrednictwem modemu GSM emisja setek wiadomości sms nie wymaga większego nakładu sił. Kierowanie odpowiedziami i raportami, banalna obsługa, wygoda i błyskawiczność to nie jedyne pozytywy tego produktu. Wysyłanie sms nigdy nie było tak łatwe. Nasze aparaty są totalnie fachowe. Na naszej stronie internetowej odkryjecie możliwość pobrania wersji testowej oprogramowania do przekazywania sms, który pozwoli zapoznać się z interesującymi funkcjami projektu.

  Data dodania: 06 05 2013 szczegóły wpisu
 • Zaproszenie przez SMS

  Zaproszenie przez SMS

  Serwis jest przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy opierają swój biznes na sprzedaży bezpośredniej. TideMobile oferuje szereg ciekawych rozwiązań połączonych ze zwiększeniem efektywności marketingu bezpośredniego. Posiadamy zróżnicowany zakres usług oparty na wysyłce SMS tekstowych albo także VMS (SMS Voice). Te i inne rozwiązania mogą byż wykorzystane jako źródło sprzedaży bezpośredniej SMS. Dzięki zaproszeniu przez SMS możliwe staje się szybkie, proste i łatwe zaproszenie użytkowników na wiele ciekawych spotkań. Istnieje możliwość także o skorzystaniu z usługi przypomnienia SMS o spotkaniu czy również przypomnienia SMS o prezentacji, która przypomni każdemu o zadeklarowanym przybyciu na spotkanie biznesowe. Prezentacja produktów a następnie ich nabycie może odbyć się poprzez sprzedaż bezpośredniej SMS, którą też jesteśmy w stanie zorganizować. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami marketingu bezpośredniego.

  Data dodania: 21 12 2012 szczegóły wpisu
 • Masowa wysyłka sms

  Masowa wysyłka sms

  Lettel już od 10 lat wspiera pracę centrów telefonicznej obsługi konsumentów poprzez konstruowanie dla nich rozbudowanych rozwiązań. Kooperacja z najogromniejszymi przedsiębiorstwami call center w Polsce pozwoliła zyskać nam wartościowe doświadczenie, co z kolei zaowocowało stworzeniem nowoczesnej platformy służącej do realizacji masowych kampanii SMS oraz głosowych. Wszystkie te kampanie zawierają rozległą rozpiętość scenariuszy przedsięwzięć takich, jak informacyjne, reklamowe lub sprzedażowe. Przetestowana grupa współpracowników technologicznych oraz dedykowana załoga zapewnia wysoki poziom proponowanych przez nas usług.

  Data dodania: 14 11 2012 szczegóły wpisu
 • SMS api

  SMS api

  SMS Live! to rozwiązanie dla przedsiębiorstw potrzebujących zmasowanej wysyłki wiadomości tekstowych. System SMS Live! umożliwia wysyłać zbiorowe SMSy ze zwykłego telefonu komórkowego, po stałej cenie w każdym obszarze ziemi. Usługa SMS Live! umożliwia przeprowadzać pytania i ankiety a także błyskawicznie otrzymywać informacje zwrotne. Z tego powodu system SMS Live! jest skierowany w szczególności dla przedsiębiorstw turystycznych. Oprócz turystyki usługa SMS Live! może mieć także zastosowanie w dziedzinach promocji, sondaży oraz systemów ostrzegawczych oraz informacyjnych.

  Data dodania: 25 10 2012 szczegóły wpisu
 • SMS

  SMS

  Tide Mobile to wiarygodne usługi realizacji kampanii sms-owych oraz masowej wysyłki SMS. Narzędzia takie jak SMS Sender oraz SMS api to wszechstronne możliwości zastosowania wysyłki SMS w środowisku biznesowym. Tide Mobile to w szczególności możliwość łatwego podłączenia usługi do aplikacji biznesowych takich jak systemy ERP czy CRM. Wysyłanie sms-ów może odbywać się zatem zupełnie automatycznie jako mechanizm wbudowany w procesy biznesowe firmy. Masowe SMS-y mogą, zatem być wysyłane zawsze wtedy, gdy zaistnieje sytuacja, w której należy powiadomić dowolnie dużą grupę zainteresowanych osób i co ważne może się to dobywać w zupełnie zautomatyzowany sposób nie wymagający dodatkowego nakładu pracy.

  Data dodania: 19 11 2010 szczegóły wpisu
 • SerwerSMS - wysyłka SMS, powiadomienia SMS

  SerwerSMS - wysyłka SMS, powiadomienia SMS

  Serwer SMS jest potężnym a jednocześnie przyjaznym dla użytkownika narzędziem. Może służyć on jako centrum informacyjne dla klientów, poprzez powiadomienia SMS o promocjach oraz różnych ciekawych ofertach. Dzięki nam wysyłka SMS, jest standardowym narzędziem kampanii marketingowych.

  Głównym odbiorcą usług Serwer SMS są małe i średnie przedsiębiorstwa, współpracujemy również z wieloma dużymi sieciami supermarketów w Polsce. O wysokiej jakości naszych usług świadczy również fakt wykorzystywania ich przez, wielkie korporacje, instytucje finansowe. Współpracujemy z dystrybutorami różnych marek, biurami rachunkowymi, biurami podróży. Nie faworyzujemy klientów, lepszy, gorszy, dla nas każdy klient jest tak samo ważny.

  Jesteśmy grupą otwartych ludzi, których celem jest zapewnienie stabilnej platformy do obsługi Marketingu mobilnego. Czerpiemy dużą przyjemność z pracy w zgranym zespole, kontaktu z Tobą i dostępu do najnowszych rozwiązań technologicznych.

  Data dodania: 13 08 2010 szczegóły wpisu

Usługi przez SMS - nowa strona:

Adres: