VoIP

 • Tanie rozmowy

  Tanie rozmowy

  Telefoniczna agencja Tellion chce zaoferować Państwu tanie połączenia telefoniczne w miesięcznych ratach w znacznym stopniu bardziej interesującym aniżeli oferowany przez TP. Prócz tego jeżeli zależy Ci na pozostawieniu swojego wiekowego numeru stacjonarnego to wspomożemy Tobie go przenieść do naszej firmy. Tanie rozmowy znacznie przysporzą się aż do poprawy związków w grupie, imponującego są na rzecz osób starszych i firm dla jakich kontakt z jegomościem jest bardzo drogi.

  Data dodania: 06 04 2012 szczegóły wpisu
 • Centrale Telefoniczne VoIP

  Centrale Telefoniczne VoIP

  Centrale telefoniczne Asterisk są zarówno najtańszym jak i najbardziej elastycznym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują wewnętrznej centrali telefonicznej. Opieka Komputerowa OKEJ, jako jedna z niewielu firm, dysponuje wystarczająco dużym doświadczeniem, które pozwoli firmie stworzyć centrale telefoniczne PBX od najprostszych, których cena nie przekroczy 1000zł aż do zaawansowanych rozwiązań obsługujących wiele jednoczesnych połączeń. Rozwiązanie typu Asterisk proponowane przez Opiekę Komputerową pozwoli obniżyć koszty i zwiększyć niezawodność. Firma ma swoją siedzibę w Gdańsku ale działalność dotyczącą central telefonicznych prowadzimy w całym kraju.

  Data dodania: 22 07 2011 szczegóły wpisu
 • Tartel - Operator VoIP

  Tartel - Operator VoIP

  HaloNet jest jedną z pierwszych na polskim rynku usług telefonii VoIP.
  Jej właścicielem jest Firma Tartel Sp. z o.o. z Gliwic, obecnie jeden z największych operatorów VoIP w Polsce. HaloNet oferuje darmowe połączenia pomiędzy jej użytkownikami oraz tanie rozmowy z innymi operatorami telefonicznymi. W telefonii internetowej HaloNet połączenia na telefony stacjonarne do Polski lub Niemiec kosztują 0,07 zł brutto a np. do Kanady tylko 0,04 zł brutto. Usługę można realizować za pomocą darmowego komunikatora VoIP, standardowego telefonu lub telefonu VoIP czy też telefonu komórkowego zaopatrzonego w Wi-Fi. W HaloNet można również skorzystać z opcji fax internetowy, tzn. odbierać faksy za pomocą poczty email fax2email oraz je wysyłać via internet - email2fax.
  Usługa email2fax umożliwia wysłanie wiadomości faksowej z panelu użytkownika HaloNet na konkretny numer fax. Faksy można wysyłać hurtowo (do maksymalnie 20 numerów). Usługa fax2email daje z kolei możliwość odebrania wiadomości faksowej za pomocą konkretnego adresu email.

  Data dodania: 05 05 2011 szczegóły wpisu
 • Tanie rozmowy międzynarodowe

  Tanie rozmowy międzynarodowe

  Niezwykle często dzwonisz za granicę, a ceny za połączenia międzynarodowe u Twojego operatora nie są zachwycające? Twoje rachunki za połączenia międzynarodowe są za wysokie, pomimo że starasz się ograniczać czas połączeń? U nas zadzwonisz najtaniej - tanie rozmowy do Anglii. Zapraszamy wszystkich którzy chcą zredukować wydatki i rachunki na połączenia telefoniczne do naszego portalu i oferty niedrogich połączeń. Mamy do zaoferowania najniższe rozmowy międzynarodowe, międzymiastowe i komórkowe. Jeśli telefonujesz notorycznie do np. Anglii, Francji, USA, Irlandii to dzięki nam oszczędzisz wiele pieniędzy i wydasz je na inne przyjemności.

  Data dodania: 21 02 2011 szczegóły wpisu
 • Operator voip, bramki VoIP

  Operator voip, bramki VoIP

  AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale to także telefonia internetowa, w której dominują tanie połączenia telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Każdy użytkownik systemu ma darmowe rozmowy do innych w sieci i usługę wirtualnego faksu. Są też numery we wszystkich strefach miejskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 16 01 2011 szczegóły wpisu
 • Biling / taryfikacja połączeń telefonicznych - CentiNet

  Biling / taryfikacja połączeń telefonicznych - CentiNet

  Specjalizujemy się w bilingu / taryfikacji połączeń telefonicznych. Z naszych usług korzystają korporacje w kraju i zagranicą. Instalujemy i wdrażamy własny system bilingowy Kobi oraz moduł do bilingu on-line WebReporter.
  Do niedawna nasze rozwiązania oparte były na oprogramowaniu firm zewnętrznych. Z uwagi na fakt, iż takie programy nie zawsze w pełni odpowiadały oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy zbudować własny system bilingowy Kobi. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla średnich i dużych firm korporacyjnych, budynków komercyjnych oraz niezależnych operatorów telekomunikacyjnych pragnących prowadzić dogłębną analizę połączeń telefonicznych. Zapraszamy na naszą stronę www.centinet.pl

  Data dodania: 05 10 2010 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2

VoIP - nowa strona:

Adres: