tłumaczenia czeskiego

 • BOCZKOWSKA GRAŻYNA biuro tłumaczeń Czeski

  BOCZKOWSKA GRAŻYNA biuro tłumaczeń Czeski

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług profesjonalnego biura tłumaczeń w Warszawie wyspecjalizowanego w tłumaczeniach zwykłych i przysięgłych języka czeskiego. Biuro prowadzone jest przez Panią Grażynę Boczkowską, której praktyka zawodowa trwa już więcej niż 25 lat. Obszar realizowanych tłumaczeń zawiera m.in. tłumaczenia: aktów stanu cywilnego, dokumentów samochodowych oraz wydziału komunikacji, dokumentów firmowych (KRS, US itp.), dokumentów z rejestru karnego, aktów notarialnych i wyroków, a także wielu innych. Co więcej Pani Grażyna przeprowadza tłumaczenia ustne powiązane z rozlicznymi czynnościami notarialnymi, konferencyjnymi oraz symultaniczne. Więcej na stronie.

  Data dodania: 11 06 2015 szczegóły wpisu
 • Tłumacz j.czeskiego, tłumacz czeski mgr inż. Czesław Świętojański

  Tłumacz j.czeskiego, tłumacz czeski mgr inż. Czesław Świętojański

  Tłumaczenia z języka czeskiego. Wieloletnie doświadczenie, szybka realizacja zleceń. Korzystne stawki za tłumaczenia z czeskiego. Tłumaczę instrukcje obsługi, prospekty, dokumentacje, katalogi. Posiadam tytuł tłumacza technicznego Naczelnej Organizacji Technicznej w specjalizacji język czeski. Na stronie znajdziesz ofertę oraz referencję podmiotów, z którymi współpracowałem. Oferuję tłumaczenia pisemne, a także ustne.

  Data dodania: 20 01 2013 szczegóły wpisu
 • Tłumaczenia polsko-czeskie

  Tłumaczenia polsko-czeskie

  Firma zapewnia najwyższą jakość tłumaczeń zarówno pisemnych jak i ustnych z/na język czeski. Teksty techniczne, ekonomiczne, prawne? To żaden problem. Pomożemy przetłumaczyć treść nawet najbardziej złożoną. Bogate doświadczenie, potwierdzone działaniem firmy od 2001 roku, pozwala na szybkie i profesjonalne tłumaczenie wysoce profesjonalnych treści. Biuro firmy znajduje się na granicy czesko-polskiej, niedaleko Ostrawy. Wszystkie niezbędne dane kontaktowe znajdują się na stronie www.tlumacz-polsko-czeski.pl w zakładce kontakt.

  Data dodania: 29 10 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumacz czeski Warszawa

  Tłumacz czeski Warszawa

  Prowadząc firmę i prowadząc interesy, w tym export oraz import z spółkami mającymi swą rezydencję w Czechach niezmiernie często zdarza się, iż pragniemy przetłumaczyć jakieś dokumenty. W każdym większym mieście zlokalizujemy tłumacza, jaki przedkłada tłumaczenia potoczne jak również przysięgłe z czeskiego. I tak np. mieszkając w stolicy wystarczy wprowadzić w szukajkę internetową frazę: tłumacz czeski Warszawa i w taki oto sposób dostaniemy kontakt do wielu profesjonalistów w tej tematyce. Cennik tłumaczy niezwykle się różnią, wobec tego zanim wytypujemy dobrą osobę warto zadzwonić do kilku tłumaczy a także sprawdzić ceny.

  Data dodania: 25 08 2012 szczegóły wpisu
 • Biuro tłumaczeń język czeski

  Biuro tłumaczeń język czeski

  Nie ma znaczenia, czy Twoja firma trudni się importem, czy eksportem. Efektywną komunikację z kooperantami z różnych krajów dają głównie wysokiej jakości tłumaczenia. Stąd też priorytetowe dla pracowników biura tłumaczeń Futura Centrum Językowe jest zadowolenie klientów oraz opinia, jaką przekazują oni potem innym. Biuro dokłada więc wszelkich starań, by wykonywane przez nich przekłady stały zawsze na najwyższym poziomie. Witryna WWW biura tłumaczeń języka czeskiego oferuje wszelkie najważniejsze informacje odnośnie ich propozycji, takie jak proponowane tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, w tym także tłumaczenia medyczne oraz wyceny. Biuro tłumaczeń Futura Centrum Językowe to także wysokiej klasy tłumaczenia z języka czeskiego różnorakich umów. Zawodowe centrum przekładów, jakim jest Futura Centrum Językowe zawsze stara się byś odniósł sukces. 

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumaczka języka czeskiego

  Tłumaczka języka czeskiego

  Szybkie i wysokiej jakości tłumaczenia pisemne z czeskiego na polski lub z polskiego na czeski, tłumaczenia ustne oraz korekty. Moja oferta adresowana jest do osób prywatnych, przedsiębiorstw, instytucji, wydawnictw, jak również do biur tłumaczeniowych itp. Nie wykonuję tłumaczeń przysięgłych!

  Oferuję pisemne tłumaczenia z języka czeskiego na j. polski i odwrotnie.

  Tłumaczę m.in.:

  - teksty naukowe oraz popularnonaukowe,
  - teksty techniczne,
  - materiały reklamowe,
  - strony internetowe,
  - dokumentację techniczną,
  - korespondencję handlową,
  - instrukcje obsługi,
  - katalogi,
  - oferty,
  - raporty,
  - umowy.

  W przypadku tekstów tłumaczonych na język czeski gwarantuję korektę przeprowadzoną przez native speakera.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumaczenia techniczne z języka czeskiego

  Tłumaczenia techniczne z języka czeskiego

  Tłumaczenia z czeskiego, tłumaczenia techniczne, a także opis Geografii Czech. Strona zawiera informacje dotyczące oferowanych usług tłumacza technicznego oraz informacje przydatne przy zwiedzaniu Czech, poznawaniu geografii oraz kultury i zabytków Republiki Czeskiej. Dzięki tym informacjom można zaplanować wycieczkę w ten rejon, poznać czeskie słówka i zwroty oraz zwyczaje. Zawarte tu słówka czeskie pozwalają łatwiej porozumieć się z Czechami, znaleźć zabytki oraz poznać ich historię narodu. Strona zawiera także dodatkowe gry Flash służące nauce geografii i języka czeskiego. Wszystkie informacje opatrzone są licznymi zdjęciami.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu

tłumaczenia czeskiego - nowa strona:

Adres: