tłumaczenia francuskiego

 • Tłumaczenia język francuski Stalowa Wola

  Tłumaczenia język francuski Stalowa Wola

  Biuro tłumaczeń Lingua-Dar ze Stalowej Woli specjalizuje się w tłumaczeniach języka francuskiego. Do innych specjalności Centrum Tłumaczeń należą takie tłumaczenia jak: języka angielskiego, ukraińskiego, niderlandzkiego, norweskiego i chińskiego.

  Lingua-Dar wykonuje szereg usług związanych z tłumaczeniem, są to m.in. tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia konsekutywne, liaison oraz tłumaczenia szeptane.

  Jeśli mają Państwo zlecenie na tłumaczenie można osobiście odwiedzić biuro Lingua-Dar w Stalowej Woli oraz Białym Borze lub skorzystać z internetowego formularza na stronie i zgłosić tłumaczenie przez Internet.
  Specjaliści Biura Tłumaczeń pozostają do Państwa dyspozycji, zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 17 10 2013 szczegóły wpisu
 • Tłumacz języka francuskiego Lublin

  Tłumacz języka francuskiego Lublin

  Proponujemy usługi tłumaczenia języka francuskiego na polski. Nasze ceny są bardzo atrakcyjne i na pewno będziesz zadowolony z jakości świadczonych przez nas usług. Nasza kancelaria znajduje się w Lublinie. Polecam nasze usług wszystkim osobom, które poszukują rzetelnego i przede wszystkim doświadczonego tłumacza języka francuskiego. Więcej informacji na temat naszych usług znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 02 2013 szczegóły wpisu
 • Francuski tłumacz

  Francuski tłumacz

  Zapraszamy do skorzystania z usług tłumacza przysięgłego z 9 letnim doświadczeniem. Oferujemy tłumaczenia z i na język francuski. Tłumaczenia specjalistyczne (budownictwo i architektura, motoryzacja, prawo), przysięgłe, poświadczone oraz ustne. W celu zapewnienia najwyższej jakości tłumaczenia pod względem merytorycznym, mamy możliwość skorzystania z konsultacji ekspertów w danej dziedzinie. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 07 2012 szczegóły wpisu

tłumaczenia francuskiego - nowa strona:

Adres: