tłumaczenia rumuńskiego

 • Tłumaczenia ustne rumuński

  Tłumaczenia ustne rumuński

  Celem polecanego portalu jest przedstawienie propozycji Katarzyny Kotkowskiej-Zając, będącej przysięgłym tłumaczem języka rumuńskiego oraz mołdawskiego. Jest specjalistą w tłumaczeniach zarówno zwykłych, jak i wierzytelnych, w takich dyscyplinach, jak biznes, turystyka, nauki techniczne. Przekłada chociażby korespondencję handlową, broszury czy raporty. Prowadzi poza tym warsztaty językowe dla firm, jak również osób indywidualnych. W celu dokonania wyceny usługi prosimy o kontakt telefoniczny albo za pomocą poczty e-mail.

  Data dodania: 10 05 2013 szczegóły wpisu
 • Specjalista do spraw języka rumuńskiego

  Specjalista do spraw języka rumuńskiego

  Wszelkie tłumaczenia związane z językiem rumuńskim, specjalista do spraw języka rumuńskiego przetłumaczy każdy rodzaj tekstu, tłumaczenia ustne, pisemne oraz na telefon, tłumaczenia rumuńsko polskie oraz polsko rumuńskie, wieloletnie doświadczenie, najtańsze tłumaczenia w sieci, od wielu lat zajmuję się różnego rodzaju tłumaczeniami związanymi z językiem rumuńskim, oferuję Państwu najlepsze i najdoskonalsze tłumaczenia z oraz na język rumuński a co najważniejsze za rozsądne pieniądze.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Rumuński tłumaczenia

  Rumuński tłumaczenia

  Posiadanie obcojęzycznych dokumentów nie jest w teraźniejszych czasach niczym nadzwyczajnym, bo przecież powszechnie się na dzień obecny wyjeżdża za granicę zarówno, ażeby pracować jak również żeby rozwijać tam swoją działalność. I dlatego istnieje potrzebna, ażeby takie dokumenty zostały przetłumaczone, bowiem wtedy będą miały w kraju jakieś znaczenie. I dlatego tych, którzy są zainteresowani przetłumaczeniem z języka rumuńskiego serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług tego tłumacza przysięgłego.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumacz języka rumuńskiego native speaker Rzeszów cała Polska

  Tłumacz języka rumuńskiego native speaker Rzeszów cała Polska

  Strona tłumacza języka rumuńskiego, native speakera. Oferuję pełen zakres usług tłumaczeniowych języka rumuńskiego: tłumaczenia pisemne (dokumenty, teksty techniczne, instrukcje obsługi i katalogi, strony www, ulotki itd.), tłumaczenia ustne (symultaniczne oraz konsekutywne), usługi pośrednictwa językowego w komunikacji biznesowej (Foreign Client Relations i Foreign Investor Relations) szkolenia.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu

tłumaczenia rumuńskiego - nowa strona:

Adres: