tłumaczenia słowackiego

 • Tłumaczenia Języka Słowackiego

  Tłumaczenia Języka Słowackiego

  Biuro tłumaczeń Litteris oferuje tłumaczenia z języka słowackiego i czeskiego na język polski oraz z języka polskiego na język słowacki, które wykonają doświadczeni tłumacze we współpracy z native speakerami. Oferujemy tłumaczenia pisemne jak i ustne (konsekutywne i symultaniczne). Oferujemy tłumaczenia tekstów prawniczych i umów, korespondencji handlowej, urzędowej i prywatnej, teksty IT, strony internetowe, foldery, broszury, oferty handlowe, medycyna, artykuły prasowe, tłumaczenia napisów do filmów i wiele innych. Gwarancja najwyższej jakości tłumaczeń i krótkich terminów realizacji.

  Data dodania: 13 03 2013 szczegóły wpisu
 • Tłumaczenia na słowacki

  Tłumaczenia na słowacki

  Biuro tłumaczeń języka słowackiego oferujące usługi klientom indywidualnym i firmom. Z propozycji mogą skorzystać wszyscy, którzy osobiście lub zawodowo mają styczność z językiem słowackim. Przydzielani przez biuro tłumacze pomogą niezależnie od tematyki i poradzą sobie z zawiłościami każdego tekstu. Wszystko z powodu ich dużego doświadczenia w pracy tłumacza i w tłumaczeniu tekstów o tematyce specjalistycznej. Biuro oferuje tłumaczenia techniczne i medyczne. Przed podjęciem się tłumaczenia realizowana jest darmowa ocena kosztów, której wyznacznikiem jest jedna strona znormalizowanego tekstu. Podany koszt nie ulega zmianie po zrealizowaniu tłumaczenia.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumacz przysięgły języka słowackiego Kraków

  Tłumacz przysięgły języka słowackiego Kraków

  Tłumacz przysięgły języka słowackiego Maria Vlaeminck (nr uprawnień TP/91/10) proponuje bardzo tanie, rzetelne i fachowe usługi w zakresie tłumaczeń przysięgłych i zwykłych z języka słowackiego na język polski i z języka polskiego na język słowacki, a również tłumaczeń zwykłych z języka czeskiego i na język czeski. Serdecznie zapraszamy do szerszego zapoznania się z ofertą tego tłumacza przysięgłego.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu

tłumaczenia słowackiego - nowa strona:

Adres: