Aplikacja Żegluj z mapą jezior

Aplikacja Żegluj z mapą jezior

Ocena: 6.5/10 (4 głosów)Aplikacja Żegluj to nawigacja dla żeglarzy i innych użytkowników wód, która pozwoli na bezpieczną i wygodną nawigację po jeziorach i akwenach wodnych. Aplikacja posiada dokładne i aktualne mapy wyposażone w informacje o miejscach niebezpiecznych i punkty użyteczności publicznej (np. stanice wodne, porty, punkty gastronomiczne, itp.). Żegluj umożliwia również kontakt z innymi użytkownikami, rejestrację tracków rejsów itp, posiada również bazę wydarzeń w okolicy. W aplikacji Żegluj zaznaczono znaki wodne i szlaki żeglugowe. Korzystanie z aplikacji nie wymaga połączenia internetowego.

Ważną funkcją jest łatwy dostęp do współrzędnych i szybki kontakt z WOPR, dzięki czemu w sytuacji awaryjnej można szybko zareagować.

Aplikacja jest dostępna na system IOS, wkrótce będzie dostępna również na system Android.Podobne strony
 • Czarter Mazury - Tango 780, Twister 780

  Czarter Tango 780. Twister 780. Oferty Last-Minute. Czartery jachtów na mazurach. Oferujemy Państwu bezpieczne i dobrze wyposażone jachty zbudowane przez stocznię jachtową z zachowaniem wszelkich reżimów technologicznych. Odpowiednio dobalastowane i skonstruowane zgodnie z dokumentacją projektanta. Pozwalające na w pełni bezpieczną żeglugę w warunkach określonych dla jachtów wybudowanych w kategorii CE.

 • Czarter Jachtów na Mazurach

  Z powodu możliwości czarteru jachtu wiele osób ma możliwość zakosztować radości żeglowania jachtem. Jednak w czym ujęta jest tajemnica spędzania czasu na łódce?. Jedni mówią, że czują wolność, kiedy poznają zupełnie nowe regiony w normalny sposób. Pozostali, że zupełnie odpowiada im sposób życia oraz egzystowanie w zespole. Ogół pływających na łodziach łączy jednakże powinność posiadania a także ciągłego udoskonalania umiejętności sterowania jachtem a także wiedza z pozostałych dziedzin. Bez odpowiedniej wiedzy bardzo trudno jest bezpiecznie pokonać wyznaczoną trasę do portu przeznaczenia.

  Tysiące mazurskich jezior związanych kanałami wodnymi to ulubione miejsce dla miłośników spędzania aktywnego wypoczynku pod gołym niebem. Właściwym miejscem, gdzie warto rozpocząć rejs po Wielkich Jeziorach jest port w Bogaczewie. Przystań Marina mieści się przy samym brzegu jeziora Bocznego, na szlaku jezior mazurskich. Zacumowane przy molu jachty czekają na wynajem, natomiast porządnie zorganizowana baza noclegowa a także miejscowa gastronomia ma przyjemność zaprosić po powrocie ze szlaku żeglugi. To jest istotne dla ludzi, którzy chcą mieć zagwarantowaną wygodę.

  Pływanie na jachtach nie jest wyjątkowo skomplikowane. Konieczne jest jednak dysponowanie właściwymi umiejętnościami. Jako pierwsze staje się kształcenie na kursie żeglarskim a także uzyskanie patentu. Jednakże tylko zdanie egzaminu to dopiero start. Od tego momentu trzeba uzyskiwać innego rodzaju doświadczenia a także doskonalić swoją wiedzę. Prowadzenia łodzi nie da się tylko i wyłącznie nabywać z podręczników. Nieodzowna jest również praktyka. Dlatego czarter jachtów na Mazurach to rozwiązanie dla osób, które mają zamiar rozwijać swoją pasję i uczyć się czynnie odpoczywać pod żaglami.

 • Czarter w Chorwacji - Jacht Salona 37

  Odisey to szybki a ponadto komfortowy jacht typu Salona 37. Jacht należy do kategorii cruiser / racer i jest to jednostka o stanowczo regatowym drygu. Czarter jachtu w Chorwacji to wspaniały sposób na spędzenie wypoczynku w obecności rodziny i przyjaciół, a także dla żeglarzy kochających wyzwania. Żaglówka czarterowana jest w Szybeniku. Dla miłośników słonecznych kąpieli, wspaniałą propozycją będą plaże rozsiane na wysepkach nieopodal kurortu. Wszyscy zapaleńcy sportów wodnych znajdą w Chorwacji atrakcje dla siebie. Podczas sezonu panuje w Szybeniku wspaniała, młodzieżowa atmosfera, doskonała dla amatorów szalonej zabawy po dniu spędzonym na wodzie.

 • Raptor 27 czarter Mazury

  Witryna jest zadedykowana jachtowi Raptor 27, który wśród jednostek branych w czarter na Mazurach przynależy do tych lepiej wyposażonych. Jest to większy brat Raptora 26, nazywanego także Twister 800. Najczęściej wyposażony jest w ogrzewanie i lodówkę, oraz naturalnie dwie zamykane kabiny. Jest to jacht, który ma doskonałe właściwości nautyczne i żeglarzom daje mnóstwo uciechy. Raptor 27 to jacht dla entuzjastów regionu Mazury, którzy w ciągu dnia lubią ostro żeglować, a wieczorem komfortowo wypocząć. Na stronie są zdjęcia, zarówno jachtu na wodzie, jak i wnętrza, a także krótka historia tego jak powstał Raptor 27. Podane są też punkty, gdzie czarter na Mazurach jachtu takiego typu jest możliwy. Naturalnie ten poradnik byłby połowiczny, gdyby nie sądy żeglarzy, które są tutaj zgromadzone w temacie Raptor 27 - czarter na Mazurach.

 • Rejsy morskie, rejsy po Mazurach, czarter jachtów, imprezy na jachtach.

  Nasza firma powstała w wyniku połączenia naszej pasji żeglarskiej z doświadczeniami wynikającymi z organizacji rejsów morskich po różnych akwenach. Zanim powstała nasza firma zorganizowaliśmy wiele ciekawych wypraw na różnych jachtach – od typowo turystycznych, poprzez klasyki aż po drewniane oldtimery typu Opal! Do tej pory żeglowaliśmy po wielu akwenach – od północnych „zimnych” wód Morza Północnego po „ciepłe” wody Morza Adriatyckiego.Po tych żeglarskich doświadczeniach pewnego pięknego dnia zapadła decyzja o zakupię nowego jachtu morskiego. Wybór padł na duży 15-metrowy jacht typu slup – Oceanis 50 z prestiżowej stoczni Beneteau. Więcej o jachcie w zakładce „Nasz jacht”. Jesteśmy firmą młodą, ale z dużym doświadczeniem w kompleksowej organizacji wyjazdów żeglarskich. Współpraca z nami to nie tylko komfort, ale przede wszystkim gwarancja niezawodności świadczonych usług. Podróżując z nami otrzymują Państwo nowe, luksusowe jachty oraz profesjonalną organizację i obsługę rejsu. Pokazujemy żeglarstwo w najlepszym wydaniu, odwiedzamy miejsca wyjątkowe, o których nie piszą przewodniki turystyczne.Nasi pracownicy to zespół doświadczonych żeglarzy oraz profesjonalnych skipperów gwarantujących bezpieczeństwo oraz niepowtarzalną atmosferę podczas rejsu. Są to osoby pełne entuzjazmu, dla których rejsy to nie tylko praca, ale i pasja. Ich wiedza, doświadczenie i zainteresowania mogą być dla Państwa źródłem wielu interesujących informacji. Gwarantują oni, że czas spędzony na jachcie, jak i na lądzie będzie świetnie wykorzystany, a miłe wspomnienia z rejsów długo pozostaną w pamięci.Podczas organizacji rejsu zapewnimy Państwu najdogodniejszy transport oraz proponujemy atrakcyjne ubezpieczenie żeglarskie. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, otwarci na wszelkie pomysły i życzenia, gotowi pomóc i doradzić. Chętnie zorganizujemy również wyjazdy dedykowane, opracowane zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami.Zapewniamy PEŁNĄ i KOMPLEKSOWĄ obsługę GOŚCI o statusie VIP.To nas odróżnia od konkurencji, że GWARANTUJEMY WSZYSTKIE TERMINY REJSÓW – planując z nami swoje wakacje macie Państwo pewność, że rejs się odbędzie i że na kilka dni przed jego rozpoczęciem nie będzie żadnej niemiłej niespodzianki.Rejsy jachtami po Mazurach i wokół europy, imprezy na jachtach, rejsy śródziemnomorskie, rejsy morskie, rejsy studenckie, imprezy na jachcie, rejsy Hiszpania, rejsy Kanary, rejsy wyspy kanaryjskie, rejsy Francja, rejsy Włochy, rejsy Toskania, rejsy Korsyka, rejsy Lazurowe Wybrzeże, rejsy Maroko, rejsy Sardynia, czarter jachtu, czarter jachtów, jacht, jachty. rejsy po mazurach, rejsy morskie