Domek nad jeziorem dolnośląskie

Domek nad jeziorem dolnośląskie


Złoty Potok Resort to wyjątkowe miejsce. Położony jest nad przepięknym jeziorem, a otoczony jest górami.

Znajdują u nas Państwo stylowe domki z pełnym wyposażeniem. Oferujemy także pole campingowe.

W naszej restauracji organizujemy wspaniałe, pełne atrakcji wesela. Możecie Państwo zaaranżować u nas profesjonalne wydarzenie firmowe, takie jak konferencje lub szkolenia.

Do Złotego Potoku możecie Państwo przyjechać ze swoim czworonogiem. Wśród atrakcji, które czekają na Państwa podczas pobytu w naszym ośrodku znajduje się m.in. jazda konna, wypożyczalnia rowerów i sprzętu wodnego oraz wypoczynek na plaży.



Podobne strony
  • Rzeszów Noclegi

    Kiedy decydujemy się na zwiedzanie, musimy sobie zapewnić noclegi Rzeszowie, gdyż często jednodniowe wypady są męczące i mało owocne. Chata Zacisze jest idealnym miejscem noclegu podczas pobytu na rzeszowskich ziemiach. Umożliwia to jego lokalizacja przy przelotowych trasach Rzeszowa. Jednak zawsze to przyjemniej spędzać urlop czy wakacje w gronie znajomych, co nie sprawia problemu gdyż chata mieści 8-10 osób. Chata Zacisze przewiduje różne atrakcje dla turystów. Spotkania przy grillu bądź ognisku, wycieczki rowerowe po okolicy, degustacja regionalnych przysmaków.
    Każdy z nas zasługuje na chwilę odpoczynku w miłym, zacisznym miejscu. Chata Zacisze jest to komfortowy domek wypoczynkowy znajdującym się w pod Rzeszowem. Malownicze otoczenie, wspaniały klimat i kameralność obiektu sprzyja wypoczynkowi gości.
    Jeśli chcemy spędzić wakacje w bardziej aktywny sposób można skorzystać z wypożyczalni rowerów bądź też udać się na spacer z kijami, czyli tzw. Nordic walking( głównie wiodącymi wokół Chaty szlakami turystycznymi).

  • Domki letniskowe nad morzem Dębina, Rowy

    Zapraszamy każdego, kto lubi kontakt z naturą, ciszę oraz spokój a doceni to miejsce. Domki posiadają aneksem kuchennym, naczynia, mikrofala, czajnik, kuchnia elektryczna, lodówka. W salonie telewizor, radio, stół z krzesłami, łazienka - WC, kabina prysznicowa. Sypialnia wyposażona w łóżka, szafkę nocną, szafę, pościel, poduszki i koc. Domki Letniskowe położone są w cichej, spokojnej wsi Dębina, gmina Ustka koło Rowów, w okolicy pięknego lasu, 200 m (5 min. spacerkiem) od plaży – na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego. Liczne trasy i szlaki umożliwiają uprawianie turystyki pieszej i rowerowej.

  • Gospodarstwo Rybackie Toporów

    Gospodarstwo Rybackie "Toporów" pragnie zaprosić Państwa na wypoczynek, w pięknym miejscu wśród przyrody. W ciszy i niczym nie zmąconym spokoju. W sąsiedztwie lasów, stawów. Licznych zwierząt. Wśród nich niezliczona ilość ptaków. W naszym Gospodarstwie Rybackim czekają na Państwa luksusowe domki i piękne pokoje z własnymi łazienkami. Jest także specjalne miejsce w którym można postawić kampera, bądź przyczepę kempingową. Można u nas łowić ryby (łowisko), zbierać grzyby (piękne sosnowe lasy), pływać (specjalnie do tego przygotowany zbiornik wodny) Wypoczynek w Gospodarstwie Rybackim "Toporów" na pewno będzie dla Was przyjemnym przeżyciem. ZAPRASZAMY!!

  • Domki letniskowe w Mielenku

    Odpoczynek nad morzem cieszy się znacznym zainteresowaniem. Dlatego pojawiła się oferta wynajęcia domków nad Bałtykiem, a konkretnie w Mielenku koło Mielna. Turyści zamierzający przyjemnie spędzić czas mają do wynajęcia piętrowe domki dla 6-8 osób. Domki mają powierzchnię ok. 75m2 i są świetnie położone: 200m od morza, 100m od lasu, 250m od sklepów i 2km od Mielna. Taka właśnie lokacja zapewnia spokój i ciszę i spokój w dzień i w nocy, a także okazje do hucznych zabaw w Mielnie. Domki w Mielenku są odpowiednio umeblowane i wyposażone, od wyposażenia kuchni aż po telewizory z dekoderami. Ponadto goście mają do dyspozycji tarasy i ogródki, miejsca parkingowe, oraz dostęp do placu zabaw.

  • Domki letniskowe Władysławowo

    Jeżeli szukają Państwo ciszy i spokoju nad morzem to bardzo serdecznie zapraszamy do naszych domków letniskowych w miejscowości Władysławowo. Do Państwa dyspozycji oddajemy domki cztero-osobowe. Prawie każdy domek składa się z dużego pomieszczenia połączonego z aneksem kuchennym oraz dodatkowo na górze z dwóch oddzielnych sypialni a również łazienki z kabiną prysznicową. Przy tym na wyposażeniu każdego domku znajdują się aneks kuchenny z wyposażeniem, telewizor, parawan, grill,tv w sypialni, radio, cd, globalną sieć Internet wifi. Przed każdym domkiem znajduje się stół, a ponadto meble ogrodowe doskonałe w trakcie spożywania posiłków w czasie wakacyjnych wieczorów.Serdecznie zapraszamy do ogrzewanych domków letniskowych położonych w ścisłym centrum Władysławowa. Naszym zasadniczym wyróżnikiem jest lokalizacja obiektu. Ulica jest cicha bez sezonowego handlu i nocnych dyskotek. Na posesji jest dużo zieleni,grill gdzie wieczorami można spędzić czas w miłej i spokojnej atmosferze. Obiekt posiada dostęp do globalnej sieci Internet bezprzewodowego, a ponadto jest monitorowany. Władysławowo noclegi blisko morza.

  • Domki letniskowe nad morzem

    Jako twórcy domków drewnianych o nazwie Andiland pragniemy zachęcić wszystkich zainteresowanych do skorzystania z bogatej i zróżnicowanej oferty pobytu w Karwieńskim Błocie Drugim. Jest to miejscowość, która znajduje się koło Karwi. Stąd odległość do Morza Bałtyckiego to tylko tysiąc metrów. Miejscowość jest bardzo cicha i spokojna. Każdy zaczerpnie tutaj świeżego powietrza i odpocznie od zgiełku codzienności w naprawdę najwyższej jakości warunkach i wysokim standardzie wewnątrz naszych domków.

  • Domki drewniane, wolnostojące Zielone Wzgórze Sasino

    Witamy Państwa na „Zielonym Wzgórzu” w przytulnych drewnianych domkach w małej miejscowości Sasino, oddalonej od morza o 3,5 km. Idąc w kierunku plaży dochodzimy do malutkiej wioski Osetnik. Największą atrakcją, tej miejscowości jest latarnia morska Stilo udostępniona zwiedzającym. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone domki, położone na dużej ogrodzonej działce. W chwili rezerwacji pobierany jest zadatek w wysokości 20 % kwoty pobytu. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00, a kończy o godz. 10:00. W miesiącach od 5 maja do 15 czerwca przy rezerwacji powyżej 3 dni rabat w wysokości 15%.

  • Noclegi w nadmorskich domkach - wdomkach.pl

    Co prawda do wakacji pozostało jeszcze trochę czasu, ale osoby przezorne wiedzą, że warto już zawczasu pomyśleć o tym, w jaki sposób spędzimy wakacyjny urlop. Ci, którzy nie chcą spędzać urlopu pod egida biur podróży powinni wcześniej zadecydować jakie miejsce chcą odwiedzić. Jeśli wybór padnie na polskie morze, warto rozejrzeć się za odpowiednimi noclegami. Co kryje się pod tym hasłem? Otóż obiekty, w których mamy zapewnioną prywatność, jesteśmy samodzielni i możemy spędzić letni urlop według własnego uznania. Ważne również jest aby mieć zapewnione podstawowe wygody. Te wszystkie cechy łączą w sobie domki nad morzem. To obiekty, które wynająć można w preferencyjnych cenach. Niewątpliwa zaletą domków nad morzem jest to, że mieszkamy wśród znanych nam osób – czy to z rodziną czy z przyjaciółmi. Wszystkie domki nad morzem mają również przydzielony teren, na którym można zrobić grilla, jeśli ma się dość jadania na mieście. Na takich obiektach jak domki nad morzem sami decydujemy co i kiedy chcemy robić, możemy przyrządzić posiłek na aneksie kuchennym czy zrobić szybką przepierkę w łazience.

    Noclegi w domkach nad morzem znaleźć można w serwisie internetowym wdomkach.pl, który publikuje również artykuły, poradniki i ciekawostki z zakresu wynajmowania domków letniskowych nad morzem.

  • Sprzedaż domków holenderskich

    Sprzedawca mobilnych domków zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą firmy. Znajdziecie w niej Państwo domki angielskie i domki holenderskie takich firm jak Willerby czy Atlas. Sprzedajemy domki nowe i używane, z bogatym oraz podstawowym wyposażeniem. Wszystkie nasze domki angielskie na sprzedaż posiadają możliwość podłączenia mediów (wody, prądu i gazu). Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując dogodne raty, własny transport i dobre ceny.