Hotele - wyposażenie

 • FIVESTARS Ręczniki do SPA

  FIVESTARS Ręczniki do SPA

  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Five Stars z Krakowa. Przedsiębiorstwo współpracuje od wielu lat z obiektami HoReCa w zakresie zaopatrywania różnorodne tekstylia najwyższej jakości. Proponujemy pościel, szlafroki, odzież dla personelu, obrusy, ręczniki, materace, tekstylia dekoracyjne, reklamowe oraz na zamówienie. Wyposażamy krajowych i zagranicznych Klientów takich jak hotele, restauracje, pensjonaty, obiekty Wellness&Spa, uczelnie, akademiki oraz szpitale. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie lub skontaktować z nami, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 20 07 2017 szczegóły wpisu
 • Zwiadowca.pl

  Zwiadowca.pl

  Platforma handlowa horeca, inwestycje hotelowe - Zwiadowca.pl. Ułatwia nawiązywanie kontaktów handlowych pomiędzy inwestorami poszukującymi wyposażenia hoteli, restauracji, barów, dyskotek, pubów, salonów SPA, obiektów gastronomicznych oraz dostawcami wyposażenia i usług dla branży hotelowej i gastronomicznej.

  Poszukującym wyposażenia, Zwiadowca umożliwia bezpłatne zamieszczanie zapytań ofertowych przesyłanych do wielu dostawców w jednym czasie. Możliwość dokonywania zakupów w katalogu horeca, wystawiania opinii związanych ze zrealizowaną inwestycją.

  Dla dostawców wyposażenia oferujemy serwis o aktualnych inwestycjach hotelowych. Planowane budowy i modernizacje hoteli, pensjonatów, domów wczasowych, ośrodków SPA. Zamieszczanie produktów w katalogu horeca. Portal zawiera aktualne inwestycje hotelowe i gastronomiczne, katalog produktów, opinie o firmach i towarach, wykaz realizacji, aktualności, poradniki zakupowe.

  Zwiadowca.pl istnieje od 2000 roku. Z naszych usług korzysta tysiące hotelarzy i restauratorów, producenci, importerzy, usługodawcy na rzecz horeca.

  Data dodania: 18 02 2016 szczegóły wpisu
 • Suszarki do hoteli - valera.pl

  Suszarki do hoteli - valera.pl

  Przedsiębiorstwo Valera specjalizuje się w wytwarzaniu sprzętów, których celem jest pielęgnacja włosów. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1955 roku. Gwarantujemy doskonałą klasę proponowanych wyrobów, które umożliwią idealną pielęgnację włosów. Współpracujemy z licznymi specjalistami, którzy pomagają nam w stałym poprawianiu cech użytkowych proponowanych sprzętów. Wszystkie oferowane przez nas artykuły wytwarzane są w Szwajcarii i są pełni zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa.

  Data dodania: 15 06 2015 szczegóły wpisu
 • Pościel hotelowa

  Pościel hotelowa

  Nasza firma ma do zaoferowania Państwu wysokiej jakości pościel hotelową. Oferowana przez nas pościel hotelowa spełni wszelkie wymagani,a nawet najbardziej wymagających hotelowych klientów. Wykonana jest z wysokiej jakości bawełny o splocie adamaszkowym. W naszym asortymencie posiadamy także wszelkiego rodzaju prześcieradła, pokrowce na materace oraz inne dodatki. Można także zamówić różnego rodzaju kołdry oraz poduszki, a także koce i narzuty. Więcej informacji można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 09 03 2015 szczegóły wpisu
 • Zamki hotelowe

  Zamki hotelowe

  InHotel to firma, która oferuje kompleksowe wyposażenie dla hoteli, pensjonatów czy biur. Nasz asortyment obejmuje zamki hotelowe, sejfy hotelowe, telewizory, suszarki czy minibarki. Wszystkie produkty są projektowane z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie korzystania z nich w hotelu. Nasze zamki zbliżeniowe gwarantują większe bezpieczeństwo, niż łatwe do skopiowana mechaniczne klucze. Piękne, ognioodporne zamki proponujemy w trzech kolorach: srebrnym (stal), złotym (mosiądz) i inox (stal nierdzewna). Ponadto polecamy czytniki zbliżeniowe do recepcji czy wyłączniki energooszczędne na kartę magnetyczną.

  Data dodania: 13 08 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Hotele - wyposażenie - nowa strona:

Adres: