Kempingi

 • Portal turystyczny CampingMania

  Portal turystyczny CampingMania

  Od lat turystyka kempingowa cieszy się niesłabnącą popularnością w wielu krajach Europy. Także w Polsce od pewnego czasu obserwujemy wzrost osób wybierających taką formę spędzania wakacji. Nowoczesne pola campingowe to nie tylko miejsce na namiot - to komfortowe miasteczka wakacyjne oferujące bardzo szeroki zakres usług, bogatą infrastrukturę i szereg atrakcji dodatkowych dla wszystkich grup wiekowych. Najlepsze kempingi w Europie przygotowały dla swoich gości świetne baseny, boiska sportowe, salony odnowy biologicznej i wiele innych udogodnień. Na dzieci czekają specjalnie przeszkoleni animatorzy którzy organizują różne zajęcia rekreacyjno-sportowe. Często wybierane campingi położne są w atrakcyjnych miejscach, dzięki czemu łatwo wybrać się z nich na całodniowe wycieczki. Wiele z nich ma w swojej ofercie zorganizowane wycieczki z przewodnikiem. W portalu CampingMania.pl znajdziecie ponad 350 popularnych miasteczek wakacyjnych głównie położonych we Włoszech, w Hiszpanii, we Francji i bardzo popularnej ostatnio Chorwacji. Ośrodki posegregowane są według położenia i poza dokładnym opisem zawierają wiele przydatnych informacji a także zdjęcia i filmy wideo. Ważnym z punktu widzenia użytkownika punktem naszego serwisu są opinie zamieszczane przez użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili dany ośrodek campingowy. Dla ułatwienia i wyciągnięcia właściwych wniosków opinie można przeglądać wedle kilku kryteriów.
  Co innego będzie ważne dla rodziny podróżującej z małym dzieckiem a co innego dla osób starszych, nastawionych głównie na zwiedzanie okolicy.
  W naszym serwisie znajdziecie także pola namiotowe i kempingi w Polsce - one również posegregowane zostały według położenia. Szybko więc znajdziecie campingi nad morzem albo nad popularnym jeziorem.
  Mamy nadzieję, że dzięki portalowi CampingMania.pl znajdziecie wymarzone miejsce na swoje rodzinne wakacje.

  Data dodania: 07 11 2013 szczegóły wpisu
 • Portal o caravaningu oraz najbardziej aktualna lista campingów w Europie

  Portal o caravaningu oraz najbardziej aktualna lista campingów w Europie

  Aktualna lista najlepszych campingów w Europie. Codziennie nowe artykuły opisujące ciekawe miejsca, które trzeba odwiedzić podczas swoich podróży kamperem lub z przyczepą campingową. Nowości na rynku pojazdów caravaningowych. Dział z przepisami ruch drogowego w każdym kraju Europy gdzie opisujemy obowiązkowe wyposażenie pojazdu oraz opłaty drogowe. Dostępny jest też dział relacje z podróży, gdzie nasi użytkownicy dzielą się informacjami z innymi opisując swoje podróże po różnych zakątkach świata. Dostępna jest też darmowa giełda dla pasjonatów caravaningowych gdzie można sprzedać albo kupić akcesoria caravaningowe, kampera lub przyczepę.

  Data dodania: 25 09 2013 szczegóły wpisu
 • KOMPLEKS HENRYK KOMENDERA pola namiotowe Dziećkowice

  KOMPLEKS HENRYK KOMENDERA pola namiotowe Dziećkowice

  Zachęcamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez przedsiębiorstwo Komendera. Jednostka prowadzi swoją aktywność w miejscowości mieszczącej się w pobliżu Górnego Śląska. Od 18 lat budujemy oraz remontujemy sieci kanalizacyjne. Prócz tego funkcjonujemy także w sektorze turystycznym. Proponujemy Państwu wszechstronny ośrodek wypoczynkowy, na którego terenie znajduje się wiele atrakcji sportowych oraz rekreacyjnych. Obiekt posiada znakomitą lokalizacje w malowniczej okolicy i niedaleko zbiornika wodnego. Inwitujemy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Więcej szczegółów mogą Państwo odnaleźć na stronie internetowej jednostki.

  Data dodania: 14 09 2013 szczegóły wpisu
 • Intercamp 84

  Intercamp 84

  W porze letniej jadąc na urlop zazwyczaj wybiera się Morze Bałtyckie. Istnieje wiele rodzajów miejsc noclegowych. Wiele osób decyduje się na domki letniskowe. W związku z tym znakomitą ofertę przedstawia InterCamp'84. Obiekt zlokalizowany jest w miasteczku Łeba przy Turystycznej 10-12. Nietypowe położenie posiada ogromny wpływ na wypoczynek a także sposób spędzenia wolnego czasu. Zarówno dorośli jak również dzieci znajdą dla siebie stosowną rozrywkę.

  Data dodania: 10 05 2013 szczegóły wpisu
 • Procamper.pl - wynajem camperów Kraków, wypożycz kampera

  Procamper.pl - wynajem camperów Kraków, wypożycz kampera

  Strona internetowa wypożyczalni camperów z Krakowa. W ProCamper w Krakowie możesz wynająć Campera przez cały rok. Cennik na stronie ProCamper.pl. Obecnie wypożyczalnia dysponuje nowym 7 osobowym kamperem Knaus Sport Traveller 700 DKG z pakietem zimowym. Wypożycz Campera (Kamper, Camper, Kampera, pojazd kempingowy) i zaplanuj swoje wymarzone wakacje.

  Data dodania: 21 02 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Kempingi - nowa strona:

Adres: