Ośrodki wczasowe
-
Noclegi Mrzeżyno, turnusy rehabilitacyjne - SUR
Firma to przedsiębiorstwo które dostarcza profesjonalne usług rehabilitacyjne i wypoczynkowe od około dziesięciu lat. Celem naszego działania jest zagwarantowanie jak najlepszych warunków wypoczynku oraz rehabilitacji dla dorosłych i dzieci, pełnosprawnych i niepełnosprawnych, jednym słowem - dla wszystkich. W szczególności rekomendujemy noclegi, turnusy rehabilitacyjne i wczasy odchudzające w naszych placówkach w Mrzeżynie i Pobierowie. Gwarantujemy uprzejmość naszego personelu i zapewniamy naszym gościom ogromną satysfakcję podczas pobytu u nas.
Data dodania: 30 12 2010 szczegóły wpisu -
CAiS & "ALGA" Mrzeżyno - oferta wczasów nad Bałtykiem
Nasz ośrodek CAiS „ALGA” położony jest po zachodniej stronie rzeki Regi, w oddaleniu od centrum miejscowości, gwaru zatłoczonych plaż i sklepów. Usytuowane pośród wspaniałych iglastych lasów CAiS „ALGA” stanowi doskonałą bazę wypoczynkową dla osób, które ponad wszystko cenią ciszę, spokój i relaks, pragnących odpocząć od zgiełku wielkich miast i przenieść się bliżej natury.
Data dodania: 13 10 2010 szczegóły wpisu
Proponujemy wczasy indywidualne i grupowe, dla rodzin z dziećmi, jak również kolonie, obozy i zielone szkoły; Organizujemy szkolenia, wyjazdy integracyjne.
Co roku nowa oferta z ciekawymi produktami i promocjami -
Teneryfa zdjęcia, forum, hotele
Teneryfa - kraj Hiszpania. Największa i najpiękniejsza wyspa ze wszystkich siedmiu zamieszkałych Wysp Kanaryjskich - 2034 km kw powierzchni, położona w odległości ok 1100 km od brzegów Hiszpanii leży na Oceanie Atlantyckim, (ta sama wysokość geograficzna co wybrzeża Florydy w USA - 30 równoleżnik) pochodzenia wulkanicznego powstała przed około 30 milionami lat. Powierzchnia górzysta, pocięta licznym wąwozami i dolinami. Krajobraz niesłychanie różnorodny, urwiste góry przeplatają się z ogrodami kwiatowymi i wypielęgnowanymi parkami. Mocno urozmaicona linia brzegowa z plażami kamienistymi i piaskowymi w różnych kolorach. Najwyższe wzniesienie to El Pico del Teide 3718 m n.p.m., który jest zarazem najwyższym szczytem Hiszpanii.
Data dodania: 02 10 2010 szczegóły wpisu
Wyróżnia się ona łagodnym klimatem przez cały rok, natomiast łańcuch górski dzieli wyspę na dwie strefy klimatyczne.
Południową - cieplejsza część wyspy z mniejszą liczbą roślinności, większą ilością nasłonecznienia i piaszczystych plaż
Północną - chłodniejsza część wyspy z olbrzymią ilością przepięknej tropikalnej przyrody, skalistym nabrzeżem, naturalnymi czarnymi i szarymi plażami. Plantacje bananów i tarasowe uprawy warzyw oraz winorośli zdominowały tutejszy krajobraz.
I tak na północy wyspy może być deszcz i 22 stopnie np w Puerto de La Cruz, a na południu w Los Cristianos pełne słońce i 26 stopni.
Teneryfa należy do tych nielicznych ośrodków turystycznych świata, w których sezon trwa cały rok. -
Wczasy Odchudzające
Hotel Perła Południa świadczy usługi w zakresie organizacji: targów i giełd wystawienniczych, zjazdów i konferencji, kongresów i sympozjów naukowych, imprez kulturalnych i szkoleń oraz zajęć incentive, wczasy odchudzające.Hotel Perła Południa jest położony na wys. 420 m n.p.m. w południowej części Polski w miejscowości Rytro na trasie Nowy Sącz - Piwniczna Zdrój, a jego lokalizacja w centrum przyrody Beskidu Sądeckiego gwarantuje niezapomniane wrażenia widokowe i estetyczne.Hotel Perła Południe oferuje także wczasy odchudzające.Atmosfera serdeczności jest wpisana w mury naszego hotelu, a wszystko razem tworzy wyjątkowe połączenie doznań, po które warto do nas przyjeżdżać i wielokrotnie wracać!
Data dodania: 03 09 2010 szczegóły wpisu
