Wspólne przejazdy autostop i carpooling

Wspólne przejazdy autostop i carpooling

Ocena: 2.8/10 (26 głosów)Serwis kojarzący kierowców i pasażerów, którzy chcą podróżować razem, dzieląc się przy tym kosztami przejazdu. Alternatywna forma podróży promowana przez twórców serwisu określana jest często jako autostop internetowy lub e-autostop (choć nie jest spontaniczna i bezpłatna).Codziennie w bazie carpooling.pl znajdują się tysiące ofert przejazdów przez 5000 największych europejskich miast. Dodawanie ogłoszeń (ofert transportu i zapytań o wolne miejsca) jest bezpłatne. W określeniu szczegółów przejazdu pomaga prosty formularz. W obliczeniu kwestii podziału kosztów pomaga kalkulator kosztów przejazdu.Podobne strony
 • Przewóz osób małopolska

  Krajowy i zagraniczny przewóz osób komfortowymi autokarami klasy turystycznej wyposażonymi w klimatyzację, WC, DVD, lodówkę, bar. Przeszkoleni, doświadczeni i kulturalni kierowcy. Konkurencyjne ceny.Wycieczki szkolne, zielone szkoły, kolonie, obozy, pielgrzymki, konferencje.
  Krajowy i zagraniczny przewóz osób komfortowymi autokarami klasy turystycznej wyposażonymi w klimatyzację, WC, DVD, lodówkę, bar. Przeszkoleni, doświadczeni i kulturalni kierowcy. Konkurencyjne ceny.Wycieczki szkolne, zielone szkoły, kolonie, obozy, pielgrzymki, konferencje.

 • Kraków tours

  Kraków wspaniałe miasto liczy ok. 710 tys. ludzi.  Miasto stale fascynuje jedyną w swoim rodzaju atmosfera i przebogatą historią. Dla większości turystów najbardziej istotnym misją wizyty w Krakowie jest Stare Miasto: Rynek Priorytetowy z kościołem Mariackim, uliczki wokół Rynku z zabytkowymi kamienicami i kościołami oraz Planty. Nie warto poruszać się osobistym pojazdem po centrum Krakowa, gdyż ruch tam jest utrudniony, a parkingów mało. A przy tym nieomalże wszelkie najbardziej istotne zabytki są w centrum Krakowa. Dlatego polecamy nasze usługi Kraków sightseeing. Szybko, tanio i perfekcyjnie. Sprawdź nas! Służymy pomocą w zaplanowaniu wycieczki oraz ciekawym transportem. Kraków to nie tylko miasto zabytków, to też miejsce spotkań różnorakich kultur, w którym powstawały i cały czas powstają istotne dzieła. Na południe od Starego Ośrodka miejskiego nad brzegiem Wisły wznosi się Wawel, a w pobliżu rozciągają się  znane dzielnice.

 • Wycieczki po polsce autokarowe Gdańsk

  Dobrze zorganizowane wycieczki autokarowe do Włoch z ATS Express oraz organizacja wycieczek rowerowych. Firma proponuje Państwu ciekawe wycieczki objazdowe last minute - wycieczki po Polsce i wycieczki po europie (Wczasy autokarem Chorwacja i cała Europa). Chętnych zapraszamy na wycieczki objazdowe po europie, wycieczki autokarowe, zorganizowane wycieczki rowerowe, kulturalne, tematyczne, kulinarne - wyjazdy na narty Austria i Włochy, pielgrzymki Polska i zagranica, wycieczki krajowe Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Reda. Zobacz link do strony i skorzystaj - atrakcyjna oferta - wycieczka do disneylandu i wycieczka do Legolandu.

 • www.kmmlogistics.pl transport międzynarodowy

  Kompleksowe, rzetelne i terminowe usługi logistyczne w transporcie międzynarodowym oferuje KMM Logistics Service Tomasz Kamiński Sp.z.o.o. z Olsztyna. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, dysponując nowoczesnym taborem pojazdów, wykwalifikowaną kadrą z kilkuletnim doświadczeniem i znajomością języków obcych oraz OC przewoźnika na kwotę 1000.000 €. Oferujemy transport ADR (materiałów niebezpiecznych), transport mroźniczy oraz farmaceutyczny obejmujący leki, badania kliniczne, suplementy diety. Świadczymy fachową obsługę 7 dni w tygodniu przez 24 h na dobę. Zapraszamy!