www.domkiletniskowe.ustka.pl

www.domkiletniskowe.ustka.pl


Domki letniskowe Ustka. Domki o wysokim standardzie.Noclegi niedaleko plaży w spokojnej okolicy. Nasze domki wyposażone są w kominki, dostęp do Internetu przez WiFi. Oprócz tego odkurzacz i żelazko. Do dyspozycji grill. Dla dzieci trampolina. Posiadamy parking. W okolicy sporo atrakcji. W pokojach dwie sypialnie na piętrze. Taras z leżakami, łazienka w pełni wyposażona. Cennik dostępny jest na naszej stronie. Tam też galeria domków oraz szczegółowy opis. Zapraszamy do Ustki.



Podobne strony
  • Tanie wczasy - kwatery prywatne, pensjonaty nad jeziorami, morzem, w górach.

    Na tej stronie znajdziecie Państwo, w prosty sposób, oferty atrakcyjnych noclegów. Szukać miejsca zakwaterowania można w różny sposób np. według miejscowości, regionów Polski, województw. "Cudze chwalicie, swego nie znacie - sami nie wiecie co posiadacie" - bardzo trafne spostrzeżenie jeśli chodzi o nas i nasz kraj. Tyle pięknych zakątków, ciekawych miejsc do zwiedzenia. Właśnie w tym serwisie właściciele pensjonatów, pokoi gościnnych, gospodarstw agroturystycznych, hoteli, hosteli, domków letniskowych, pól namiotowych promują nie tylko swoje obiekty ale też regiony nie zawsze przez nas znane. Znajdziecie tu oferty noclegów w znanych kurortach i w małych miejscowościach. Małych ale pełnych ciszy,spokoju,przyjaznych ludzi i niezapomnianych krajobrazów. Zachęcam do odwiedzenia serwisu i sprawdzenia samemu.

  • Rzeszów Noclegi

    Kiedy decydujemy się na zwiedzanie, musimy sobie zapewnić noclegi Rzeszowie, gdyż często jednodniowe wypady są męczące i mało owocne. Chata Zacisze jest idealnym miejscem noclegu podczas pobytu na rzeszowskich ziemiach. Umożliwia to jego lokalizacja przy przelotowych trasach Rzeszowa. Jednak zawsze to przyjemniej spędzać urlop czy wakacje w gronie znajomych, co nie sprawia problemu gdyż chata mieści 8-10 osób. Chata Zacisze przewiduje różne atrakcje dla turystów. Spotkania przy grillu bądź ognisku, wycieczki rowerowe po okolicy, degustacja regionalnych przysmaków.
    Każdy z nas zasługuje na chwilę odpoczynku w miłym, zacisznym miejscu. Chata Zacisze jest to komfortowy domek wypoczynkowy znajdującym się w pod Rzeszowem. Malownicze otoczenie, wspaniały klimat i kameralność obiektu sprzyja wypoczynkowi gości.
    Jeśli chcemy spędzić wakacje w bardziej aktywny sposób można skorzystać z wypożyczalni rowerów bądź też udać się na spacer z kijami, czyli tzw. Nordic walking( głównie wiodącymi wokół Chaty szlakami turystycznymi).

  • Bieszczady Ustronie

    Ośrodek wypoczynkowy,, Ustronie" zaprasza Szanownych Gości do spędzenia niezapomnianych chwil w najczystszym zakątku Polski - Bieszczadach. Są to tereny, gdzie każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie. Dla osób lubiących czynny wypoczynek polecamy wspaniałe szlaki turystyczne (Masyw Tarnicy, Wielkiej Rawki, Połoniny Caryńskiej i Wetlińskiej oraz wiele innych), posiadające walory zarówno turystyczne, jak i historyczne (cerkwie, skansen, Muzeum Ikon, kolejka wąskotorowa i inne). Amatorzy turystyki rowerowej nie mogą tu narzekać na brak atrakcyjnych tras.
    Zwolennicy mniej aktywnego wypoczynku mogą pływać statkiem spacerowym, wędkować lub po prostu wypoczywać w pięknym krajobrazie.
    Nasz ośrodek znajduje się w letniskowej miejscowości Myczkowce nieopodal Zalewu Myczkowieckiego.
    Na 2 ha zalesionej i ogrodzonej powierzchni rozmieszczonych jest 25 domków kempingowych o zróżnicowanym standardzie. Na terenie ośrodka mieści się kawiarnia, gdzie serwujemy domowe posiłki.

    W najbliższym sąsiedztwie - kryty basen.

    W Myczkowcach znajdują się dwa sklepy spożywcze, kiosk,, Ruch'', wypożyczalnia sprzętu pływającego (rowerki, łódki). W odległości około 200 metrów od ośrodka znajduje się przystanek PKS (połączenie z Soliną, Polańczykiem, Leskiem i Sanokiem), a w pobliskiej miejscowości Uherce (ok. 5 km) przystanek PKP.
    Około 2 km od ośrodka mieści się stadnina z krytą ujeżdżalnią. Najbliższe kąpieliska znajdują się na rzece San/ok.1 km -20 min pieszo oraz na Zalewie Solińskim/ok. 7 km.

  • Noclegi w domkach letniskowych w Pobierowie

    Serwis agregujący wszystkie najlepsze oferty noclegowe na Twoje wczasy nad morzem w Pobierowie, jednym z najpiękniejszych kurortów nad Bałtykiem. Szczególnie polecane są domki letniskowe zarówno te blisko plaży jak i te usytuowane w lasach sosnowych Pobierowa. Ponadto w serwisie znaleźć można sprawdzone noclegi w pensjonatach, kwaterach prywatnych, apartamentach i hotelach z szeroko rozumianą ofertą SPA i Wellness.

  • Wczasy nad morzem, wynajem domków

    Kto z nas nie myśli o letnim relaksie nad Bałtykiem, czeka przez wiele miesiecy na upragnione wakacje. Zatem już dzisiaj warto zastanowić się jak spędzić ten czas? Polskie wybrzeże oferuje mnóstwo atrakcji przez cały rok. By latem nie denerwować się o noclegi już teraz zobacz naszą stronę. Odnajdziesz tam duży wybór domków letniskowych, które czekają właśnie na Ciebie. Znajdują się w okolicy Mielna w urokliwej miejscowości Mielenko. Sprawdź, a ten czas na pewno nie będzie zmarnowany.

  • Tanie domki nad morzem

    Idealnym rozwiązaniem na wypoczynek podczas urlopu jest wyjazd nad morz Bałtyckie. Wszystkim, którzy nie lubią nocować pod namiotami polecamy komfortowe domki letniskowe. Jest to bardzo dobry pomysł dla rodzin z dziećmi, ponieważ poza noclegami oferujemy dużo przestrzeni wokół domku, piaskownicę, miejsce na grilla, cały teren jest ogrodzony, a wszystkie te atrakcje w atrakcyjnych cenach. To dobra oferta dla tych, którzy chcą odpocząć nad morzem za rozsądne pieniądze.

  • Diora - Ośrodek wypoczynkowy w Jarosławcu

    Nasz ośrodek oferuje państwu wakacyjny wypoczynek w komfortowym kompleksie drewnianych domków, które mogą pomieścić do 5 osób, posiadają 3 pomieszczenia (pokój z aneksem kuchennym, sypialnie i łazienkę) kompletnie wyposażone. Ośrodek mieści się w Jarosławcu gdzie czeka na państwa dużo atrakcji turystycznych, a także można podziwiać piękne zachody słońca z wysokich klifów lub piaszczystych plaż - widok ten na pewno pozostanie na długo w pamięci.

  • Domek do wynajęcia na Mazurach

    Zapraszamy Państwa na Mazury, gdzie czeka na Was nasz przytulny, całoroczny dom do wynajęcia. Dla naszych gości przygotowaliśmy szereg udogodnień - w pełni wyposażone apartamenty, jadalnię z aneksem kuchennym, wypożyczalnię rowerów i kijków do nordic walking. Dzieci mają do swojej dyspozycji plac zabaw. Dom usytuowany jest nad jeziorem, blisko lasu, dzięki czemu nasi goście mogą odpoczywać w przepięknej scenerii, pełnej zieleni i świeżego powietrza.