ubezpieczenia majątkowe

 • PZU UBEZPIECZENIA ubezpieczenia majątkowe

  PZU UBEZPIECZENIA ubezpieczenia majątkowe

  Jeśli dbasz o zdrowie i życie swoich bliskich, już dzisiaj ubezpiecz ich razem z nami! Agencja Ubezpieczeniowa PZU w Skawinie zagwarantuje Państwu fachowe doradztwo w kwestii powiązanej z ubezpieczeniami. Dzięki przeszło 20-letniej obecności na rynku, może ona zaoferować swoim Klientom najwyższą jakość usług. Dostaną tutaj Państwo profesjonalne doradztwo w ramach doboru polisy przystosowanej do swoich potrzeb. Pośrednictwo oferuje szereg ubezpieczeń na życie, majątkowych, turystycznych, transportowych czy też zdrowotnych. Posiada również konkurencyjną ofertę ubezpieczeń rolnych. Agencja trudni się obsługą zarówno Klientów prywatnych jak i biznesowych. Po więcej wiadomości zapraszamy Państwa na stronę internetową.

  Data dodania: 07 09 2016 szczegóły wpisu
 • Tanie ubezpieczenie mieszkania

  Tanie ubezpieczenie mieszkania

  Jak wiele towarzystw na polskim rynku ubezpieczeniowym, tak wiele ofert ubezpieczeń nieruchomości. Jednocześnie trudno wśród takiej konkurencji znaleźć dobre i tanie ubezpieczenie nieruchomości. Dlatego stworzyliśmy stronę: www.ubezpieczeniemieszkania.pl, która dedykowana jest wszystkim osobom zainteresowanym zakupem ubezpieczenia nieruchomości.

  W serwisie można skorzystać z porównywarki ubezpieczeń mieszkaniowych, skontaktować się z agentem, zobaczyć ranking ubezpieczeń mieszkaniowych, zapoznać się z poradami eksperta ds. ubezpieczeń nieruchomości, zapoznać się z najlepszymi ofertami towarzystw, dowiedzieć się jak ubezpieczyć dom w budowie, mieszkanie wynajmowane, domek letniskowy, dom drewniany i wiele więcej.

  Data dodania: 12 02 2014 szczegóły wpisu
 • Dobrowolne ubezpieczenie rolników

  Dobrowolne ubezpieczenie rolników

  Oferta naszego portalu internetowego o nazwie Moja Polisa skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcieliby wiedzieć znacznie więcej na temat dostępności ubezpieczeń na polskim rynku. Dzięki nam możesz wykupić dla siebie odpowiednią polisę, porównując w jednym miejscu w sieci różne oferty. Warto skorzystać z naszego kalkulatora kredytowego. Dzięki nam dowiesz się, jak wygląda oferta takich ubezpieczycieli jak: Ergo Hestia, HDI Asekuracja, Allianz, Interrisk, TUW Concordia. Serdecznie polecamy!

  Data dodania: 22 10 2013 szczegóły wpisu
 • Multiagencja ubezpieczeniowa

  Multiagencja ubezpieczeniowa

  Postępujący kryzys gospodarczy oraz liczne bankructwa korporacji sprawiają, że część Obywateli Polski traci zaufanie do banków. Jest to olbrzymia szansa dla organizacji parabankowych, które oferują szeroki zakres usług finansowych. Należą do nich: kredyty, pożyczki gotówkowe oraz ubezpieczenia. Warszawa, jako duże miasto, jest miejscem funkcjonowania wielu organizacji parabankowych.
  Zasadnicza różnica między bankiem a innymi organizacjami z branży finansowej polega na tym, że parabanki prowadzą swoją działalność bez żadnego nadzoru oraz w pewnych sytuacjach bez odpowiedniej licencji. Doliczają zatem kilka ukrytych cen, których nie mogą pobierać banki. Przekłada się to na mniej zyskowne pożyczki, lokaty, a ponadto ubezpieczenia. Bronisze oraz inne podwarszawskie miejscowości są w szczególności narażone na działalność nieuczciwych spółek.
  Dobrze jest skonsultować się z doradcą finansowym, zanim zdecyduje się skorzystać z jakiegokolwiek kredytu bądź ubezpieczenia. Ożarów, a ponadto inne niewielkie miejscowości są w wielu przypadkach odwiedzane poprzez przedstawicieli organizacji parabankowych, którzy za wszelką cenę wolą zyskać nowych kontrahentów. Dlatego tak ważna jest opinia specjalisty, dzięki której uda się wyselekcjonować najkorzystniejszą ofertę.
  Należy kilkakrotnie się zastanowić, zanim zdecyduje się skorzystać z oferty jakiejkolwiek korporacji z branży finansowej. Można bowiem bardzo wiele stracić.

  Data dodania: 21 08 2013 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenie maszyn

  Ubezpieczenie maszyn

  Zespół brokerów z serwisu przygotował dedykowany program Ubezpieczenia maszyn. Warunki ubezpieczenia oraz klauzule zostały dostosowane do maszyn budowlanych, komunalnych, stacjonalnych (produkcyjnych) oraz dla sprzętu przenośnego. W ramach usług wykonujemy audyt ubezpieczeniowy, zapytanie ofertowe oraz profesjonalną pomoc w procesie likwidacji szkód. Przygotowaliśmy również program ubezpieczenia oraz informacje dla wszystkich uczestników procesu budowlanego.

  Data dodania: 25 10 2012 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenia majątkowe Wrocław

  Ubezpieczenia majątkowe Wrocław

  Przedstawiam produkty ubezpieczeniowe w firmie Allianz. Moja działalność oferuje ubezpieczenia majątkowe, zdrowotne, OFE i na życie na terenie Wrocławia. Działam w zakresie polis indywidualnych, grupowych, prywatnych i firmowych. Jeśli jesteś zainteresowany zapewnieniem bezpieczeństwa sobie i bliskim to koniecznie odwiedź naszą stronę. Ofertę dostosujemy do Twoich wymagań, wystarczy że zajrzysz na naszą stronę i skorzystasz z dobrych rad.

  Data dodania: 22 04 2012 szczegóły wpisu

ubezpieczenia majątkowe - nowa strona:

Adres: