ubezpieczenia online

 • Pośrednik Bezpieczny.pl 01850 - Polisa Generali z rabatem

  Pośrednik Bezpieczny.pl 01850 - Polisa Generali z rabatem

  Ubezpieczenie nie musi być tylko przykrym wydatkiem. Możesz kupić dobrą polisę w równie dobrej cenie i to bez wychodzenia z domu. Zajrzyj na stronę OpiekunBezpieczny.pl. Jesteśmy certyfikowanym Pośrednikiem Bezpieczny.pl, dzięki czemu możemy zaproponować Ci ubezpieczenia Generali Bezpieczny.pl z 10% zniżką od nominalnej ceny. Wystarczy, że podczas zakupu polisy użyjesz kod pośrednika Bezpieczny.pl 01850, a Twoja cena spadnie o wspomniany wyżej rabat. Jeśli chcesz kupić ubezpieczeni OC/AC dla samochodu, ubezpieczenie domu lub mieszkania albo ubezpieczenie na życie, to koniecznie sprawdź naszą cenę i warunki ubezpieczenia. Posiadamy także ubezpieczenia NNW szkolne i NNW+OC studenta. Kompleksowa ochrona w świetnej cenie jest na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do poznania produktów Generali Bezpieczny.pl !

  Data dodania: 20 09 2020 szczegóły wpisu
 • Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195 - Generali

  Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195 - Generali

  Nic nie daje takiej satysfakcji jak zakup dobrego ubezpieczenia w niskiej cenie. Dlatego zapraszamy Cię na naszą stronę, na której możesz poznać ubezpieczenia, których cena maleje wraz z ilością kupionych polis. Jeśli kompleksowo ubezpieczasz się w ofercie Generali Bezpieczny.pl, to Twoje rabaty zaczynają się kumulować. Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195 koniecznie zapamiętaj i zabierz ze sobą na zakupy ubezpieczeń. Dzięki niemu ceny naszych ubezpieczeń automatycznie spadną o 10%. Pośrednik Bezpieczny.pl pomoże Ci w zakupie polisy, a kiedy będziesz potrzebował pomocy, to możesz liczyć na jego doradztwo. Sprawdź nasze ubezpieczenia NNW Przedszkolne, NNW Szkolne i ubezpieczenia dla studentów. Rzuć także okiem na naszą klasyczną linię ubezpieczeń OC i AC, domów i mieszkań oraz ubezpieczeń na życie. Oszczędzaj z nami i chroń to co dla Ciebie najważniejsze!

  Data dodania: 17 09 2020 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenie NNW dzieci - Pośrednik Bezpieczny.pl 20300

  Ubezpieczenie NNW dzieci - Pośrednik Bezpieczny.pl 20300

  Czy ubezpieczenie NNW grupowe w szkole Twojego dziecka zapewnia mu należytą ochronę? Czy znasz zakres tego ubezpieczenia, czy jedynie wysokość rocznej składki? Może warto uczciwie zadbać o zabezpieczenie życia i zdrowia swojej pociechy?
  Portal UbezpieczeniaDzieci prezentuje nowe podejście do ubezpieczeń NNW szkolnych. Wspólnie z Generali Bezpieczny.pl chcemy zaprezentować Ci 6 wariantów ubezpieczeń NNW dla dzieci. To Ty decydujesz w jakim wariancie ubezpieczysz swoje dziecko. Znasz zakres polisy oraz znasz swoje dziecko. Wiesz jak bardzo aktywnie spędza czas i jaki wariant najlepiej zabezpieczy Twojego potomka. Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300 zapewnia Ci dodatkowy rabat na ubezpieczenie NNW szkolne. Pośrednik Bezpieczny.pl zaprasza Cię do poznania naszego ubezpieczenia, a także służy Ci pomocą w obsłudze polisy. Wybieraj świadomie, śpij spokojnie!

  Data dodania: 17 09 2020 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenie NNW Szkolne - Opiekun Bezpieczny.pl

  Ubezpieczenie NNW Szkolne - Opiekun Bezpieczny.pl

  Potrzebujesz solidnego ubezpieczenia NNW dla swojego dziecka? Na naszej stronie internetowej znajdziesz dostosowaną do Twoich potrzeb ofertę ubezpieczenia NNW szkolnego w AXA Bezpieczny.pl. Stworzyliśmy szeroki wachlarz ubezpieczeń AXA, który wyróżnia się dogodną ceną oraz przejrzystym zakresem. Nie zastanawiaj się zbyt długo - odwiedź nas już teraz i skorzystaj z kodu Opiekuna Bezpieczny.pl 02202. Czeka na Ciebie 10% zniżki.

  Data dodania: 09 04 2018 szczegóły wpisu
 • Mentor Ubezpieczenia

  Mentor Ubezpieczenia

  Agent ubezpieczeniowy Mentor Ubezpieczenia powstał na początku trzeciego tysiąclecia i wyraźnie zaznaczył swoją markę stając się multiagencją z szeregiem oddziałów otwieranych w różnych częściach kraju. Jesteśmy kojarzeni z szeroką ofertą ubezpieczeń: turystycznych, na życie, samochodowych i mieszkaniowych. Specjalną ofertą mogą zainteresować się pracownicy sektora medycznego oraz lotniczego. Zapraszamy do wypróbowania naszych kalulatorów ubezpieczeniowych dostępnych na stronie internetowej mentorui.pl, które pomogą dobrać i zakupić ubezpieczenie online.

  Data dodania: 07 08 2017 szczegóły wpisu
 • Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  Ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, wypadkowe, turystyczne, a także rolnicze to główna oferta, którą prezentuje Towarzystwo Ubezpieczeniowe Gothaer. Szeroka oferta usług skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Gothaer to połączenie wieloletniego doświadczenia zdobytego na polskim rynku oraz doświadczenie zagranicznego inwestora, które w połączeniu dają nowoczesne rozwiązania dostępne po raz pierwszy w Polsce. Sprawia to, że ten ubezpieczyciel może szybko stać się wiodącym graczem w swojej branży.

  Data dodania: 24 05 2016 szczegóły wpisu
 • Selectum - Ubezpieczenia samochodowe Kraków

  Selectum - Ubezpieczenia samochodowe Kraków

  Selectum to prężnie rozkręcająca się firma z branży ubezpieczeń. Nasz zespół tworzą przede wszystkim doświadczeni i wprawni pracownicy, dla których specjalizacja finansowo-ubezpieczeniowa jest główną dziedziną specjalizacji.
  Z takiej obsługi będzie zadowolony każdy, nawet w największym stopniu wymagający petent.

  Działalność jednostki zawiera doradztwo i pośrednictwo w finalizowaniu umów z zaufanymi przedsiębiorstwami ubezpieczeniowymi, do których należą Ergo Hestia, Proama czy HDI, a kwestie, które uzgadniamy dotyczą takich domen jak Ubezpieczenia samochodowe Kraków.

  Trudnimy się obszerną paletą polis, między którymi wyszczególnić można choćby lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia grupowe dla przedsiębiorstw i oświaty itp.

  Naszym celemjest dokonanie możliwie najdokładniejszych rachunków i zaproponowanie klientom najodpowiedniej dobranych do wymagań ofert. Na dodatek prowadzimy konsekwentny monitoring nad umowami już sfinalizowanymi - dotyczy to między innymi punktualnego wpłacania składek i dorocznej kontroli polis którymi dysponują nasi klienci.

  Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem wykonywanych przez naszą agencję - nasze biuro mieści się w Krakowie, kiedy występuje taka potrzeba dojeżdżamy we wskazane miejsce, a prócz tego wszelakie preliminarne wyliczenia jesteśmy w stanie przedłożyć enface, przez telefon lub drogą elektroniczną.

  Data dodania: 20 08 2013 szczegóły wpisu
 • Konkurencyjne ubezpieczenia online

  Konkurencyjne ubezpieczenia online

  Zakłady ubezpieczeń mają swoje filie i zakłady w rożnych miejscowościach, mniejszych i większych, dlatego też nie ma problemu z wyborem jednej z ofert ubezpieczenia online, jakie są dostępne na rynku ubezpieczeniowym w Polsce. Poszczególne zakłady ubezpieczeń rywalizują między sobą o klienta i są w stanie zaoferować mu bardzo zróżnicowane stawki ubezpieczenia. Im wyższa stawka tym automatycznie rośnie także suma ubezpieczeniowa, jaką jest objęty dany podmiot.

  Data dodania: 22 04 2012 szczegóły wpisu

ubezpieczenia online - nowa strona:

Adres: