ubezpieczenia online

 • Ubezpieczenie NNW Szkolne - Opiekun Bezpieczny.pl

  Ubezpieczenie NNW Szkolne - Opiekun Bezpieczny.pl

  Potrzebujesz solidnego ubezpieczenia NNW dla swojego dziecka? Na naszej stronie internetowej znajdziesz dostosowaną do Twoich potrzeb ofertę ubezpieczenia NNW szkolnego w AXA Bezpieczny.pl. Stworzyliśmy szeroki wachlarz ubezpieczeń AXA, który wyróżnia się dogodną ceną oraz przejrzystym zakresem. Nie zastanawiaj się zbyt długo - odwiedź nas już teraz i skorzystaj z kodu Opiekuna Bezpieczny.pl 02202. Czeka na Ciebie 10% zniżki.

  Data dodania: 09 04 2018 szczegóły wpisu
 • Mentor Ubezpieczenia

  Mentor Ubezpieczenia

  Agent ubezpieczeniowy Mentor Ubezpieczenia powstał na początku trzeciego tysiąclecia i wyraźnie zaznaczył swoją markę stając się multiagencją z szeregiem oddziałów otwieranych w różnych częściach kraju. Jesteśmy kojarzeni z szeroką ofertą ubezpieczeń: turystycznych, na życie, samochodowych i mieszkaniowych. Specjalną ofertą mogą zainteresować się pracownicy sektora medycznego oraz lotniczego. Zapraszamy do wypróbowania naszych kalulatorów ubezpieczeniowych dostępnych na stronie internetowej mentorui.pl, które pomogą dobrać i zakupić ubezpieczenie online.

  Data dodania: 07 08 2017 szczegóły wpisu
 • Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  Ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, wypadkowe, turystyczne, a także rolnicze to główna oferta, którą prezentuje Towarzystwo Ubezpieczeniowe Gothaer. Szeroka oferta usług skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Gothaer to połączenie wieloletniego doświadczenia zdobytego na polskim rynku oraz doświadczenie zagranicznego inwestora, które w połączeniu dają nowoczesne rozwiązania dostępne po raz pierwszy w Polsce. Sprawia to, że ten ubezpieczyciel może szybko stać się wiodącym graczem w swojej branży.

  Data dodania: 24 05 2016 szczegóły wpisu
 • Selectum - Ubezpieczenia samochodowe Kraków

  Selectum - Ubezpieczenia samochodowe Kraków

  Selectum to prężnie rozkręcająca się firma z branży ubezpieczeń. Nasz zespół tworzą przede wszystkim doświadczeni i wprawni pracownicy, dla których specjalizacja finansowo-ubezpieczeniowa jest główną dziedziną specjalizacji.
  Z takiej obsługi będzie zadowolony każdy, nawet w największym stopniu wymagający petent.

  Działalność jednostki zawiera doradztwo i pośrednictwo w finalizowaniu umów z zaufanymi przedsiębiorstwami ubezpieczeniowymi, do których należą Ergo Hestia, Proama czy HDI, a kwestie, które uzgadniamy dotyczą takich domen jak Ubezpieczenia samochodowe Kraków.

  Trudnimy się obszerną paletą polis, między którymi wyszczególnić można choćby lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia grupowe dla przedsiębiorstw i oświaty itp.

  Naszym celemjest dokonanie możliwie najdokładniejszych rachunków i zaproponowanie klientom najodpowiedniej dobranych do wymagań ofert. Na dodatek prowadzimy konsekwentny monitoring nad umowami już sfinalizowanymi - dotyczy to między innymi punktualnego wpłacania składek i dorocznej kontroli polis którymi dysponują nasi klienci.

  Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem wykonywanych przez naszą agencję - nasze biuro mieści się w Krakowie, kiedy występuje taka potrzeba dojeżdżamy we wskazane miejsce, a prócz tego wszelakie preliminarne wyliczenia jesteśmy w stanie przedłożyć enface, przez telefon lub drogą elektroniczną.

  Data dodania: 20 08 2013 szczegóły wpisu
 • Konkurencyjne ubezpieczenia online

  Konkurencyjne ubezpieczenia online

  Zakłady ubezpieczeń mają swoje filie i zakłady w rożnych miejscowościach, mniejszych i większych, dlatego też nie ma problemu z wyborem jednej z ofert ubezpieczenia online, jakie są dostępne na rynku ubezpieczeniowym w Polsce. Poszczególne zakłady ubezpieczeń rywalizują między sobą o klienta i są w stanie zaoferować mu bardzo zróżnicowane stawki ubezpieczenia. Im wyższa stawka tym automatycznie rośnie także suma ubezpieczeniowa, jaką jest objęty dany podmiot.

  Data dodania: 22 04 2012 szczegóły wpisu

ubezpieczenia online - nowa strona:

Adres: