ubezpieczenia pracownicze

 • Ubezpieczenia Ryki

  Ubezpieczenia Ryki

  Multiagencja ubezpieczeniowa Progres w Rykach to największa firma ubezpieczeniowa znajdująca się na terenie powiatu ryckiego działająca od 1992 roku, która oferuje szeroką gamę ubezpieczeń. Między innymi są to ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań i domów, ubezpieczenia na życie, inwestycyjne, NNW, inwestycyjne, ochrony prawnej oraz ubezpieczenia dla przedsiębiorców. Współpracuje z takimi firmami jak: PZU, GENERALI, HDI ASEKURACJA, UNIQA, WARTA, INTERRISK VIENNA INSURANCE GROUP, ERGO HESTIA, LINK4. Z firmą ubezpieczeniową Progres w Rykach współpracuje ponad dziesięć tysięcy klientów. Są to zarówno klienci indywidualni oraz firmy. W bogatej ofercie ubezpieczeń cały czas znajdują się oferty promocyjne dla nowych i stałych klientów.

  Data dodania: 01 10 2015 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenia pracownicze

  Ubezpieczenia pracownicze

  Wyjeżdżasz i potrzebujesz pewnego ubezpieczenia? Wybierz polisę ubezpieczeniową Elvia. Powiemy Ci dlaczego warto: w pełni organizujemy i nadzorujemy pomoc w podróży. Np. skręcisz sobie nogę na stoku narciarskim, wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my wyślemy do ambulans z lekarzem, który udzieli Ci pierwszej pomocy. Jeśli okaże się, że Twój stan zdrowia wymaga przewiezienia do szpitala, znajdziemy najbliższą placówkę i zawieziemy Cię do niej.

  Data dodania: 17 10 2013 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenia pracownicze

  Ubezpieczenia pracownicze

  Ubezpieczenia pracownicze to podstawa zabezpieczenia działalności przez lekkomyślnymi pracownikami. Jeżeli nie wiesz jaki pakiet ochrony zamówić, powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie, jakiej ochrony oczekujesz, ilu podwładnych chciałbyś zabezpieczyć i jakie świadczenia uzyskać. Miesięczna składka za ubezpieczenie pracowników zależy także od rodzaju wykonywanej pracy i wieku pracowników, im młodsi pracownicy i praca mniej ryzykowna, tym niższy abonament.

  Data dodania: 22 04 2012 szczegóły wpisu

ubezpieczenia pracownicze - nowa strona:

Adres: