ubezpieczenia turystyczne

 • PolisaNarciarska.pl

  PolisaNarciarska.pl

  Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem polisy narciarskiej w związku z wyjazdem za granicę, nie zastanawiaj się tylko czym prędzej poznaj nasz serwis. Można powiedzieć, że jesteśmy odpowiedzią na potrzeby tych, którzy nie chcą biegać po firmach ubezpieczeniowych. Dzięki nam, klient bez wychodzenia z domu otrzymuje dobre i jednocześnie tanie ubezpieczenie na wyjazd narciarski za granicę. Dokładniej rzecz ujmując każdego klienta dzielą od ubezpieczenia tylko cztery kroki. W razie jakichś pytań, prosimy o kontakt.

  Data dodania: 16 11 2017 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenia No Risk No Fun

  Ubezpieczenia No Risk No Fun

  Na stronie internetowej nrnf.pl klienci odnajdą sposobność zawarcia ubezpieczeń sportowych i turystycznych. Każde czynności wykonujemy online, co jest niezwykle wygodne dla użytkowników. Udostępniamy sposobność dokładnego dopasowania ubezpieczenia do wskazanych przez każdego kontrahenta potrzeb. Oferujemy ubezpieczenia firmy AXA. Zapewniamy świetną klasę proponowanych czynności. Mamy duży staż w branży. Szczegóły propozycji zostały umieszczone na prowadzonej przez nas stronie internetowej.

  Data dodania: 05 09 2016 szczegóły wpisu
 • April Polska Service

  April Polska Service

  Firma April International zapewnia atrakcyjne ubezpieczenia turystyczne obejmujące wszystkie kontynenty. Zapewniamy ochronę podczas uprawiania sportów ekstremalnych, wakacji, a także wyjazdu do pracy. spółka April Polska Service całodobowe centrum pomocy, wielojęzyczna obsługa, ponad 35 lat praktyki, placówki w 37 krajach świata, jak i również wiele innych udogodnień. Naszymi partnerami są wykwalifikowani i zaufani usługodawcy wśród których są rzeczoznawcy, prawnicy, pomoce drogowe i inne podmioty gotowe w każdej chwili Państwu pomóc.

  Data dodania: 01 04 2014 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenia podróżne a bagaż w podróży

  Ubezpieczenia podróżne a bagaż w podróży

  Ubezpieczenie bagażu. Wiele anulowanie podróży i polityka przerwy Informujemy również za utracone, zniszczone, opóźnione lub worków skradzione. A jest to szczególnie istotne, jeżeli lecisz za granicę i sprawdzanie toreb. Dlaczego? Ze względu na paskudny maleństwo nazywa Konwencja warszawska .Stary Warsaw Convention ogranicza odpowiedzialności około 9,07 dolarów za funt bagażu rejestrowanego i do 400 dolarów za pasażera za bagaż podręczny. Czy matematyka. Jeśli dozwolone tylko 44 kilogramów bagażu jako pasażer autokaru, nie dostaniesz gruby czek. Ale jeśli jesteś po prostu pływające między miastami USA i uważasz, że nie potrzebują większej rezygnacji z podróży i polityki przerwania, może uważasz, że są po prostu objęte publikowanych linii lotniczych ograniczeń odpowiedzialności, jeśli chodzi o zgubionych, skradzionych, opóźnione lub uszkodzone worki. Ubezpieczenia podróżne a bagaż w podróży jest bardzo istotne. Rzeczywiście, przynajmniej na powierzchni, wydaje się, że masz pokryte. Z dnia 28 lutego 2007, odpowiedzialność amerykańskich linii lotniczych "za utracony lub uszkodzony bagaż wzrasta do 3.000 dolarów za pasażera z obecnego limitu 2.800 dolarów. Brzmi nieźle, prawda? Dobrze, porozmawiajmy o tym terminie, w realistycznych warunkach: Po pierwsze, istnieje cała lista wykluczonych elementów nieobjętych (klejnoty, futra, zbywalne dokumenty finansowe, et al), a następnie, że jest coś o nazwie amortyzacji. Linie mogą mieć 3000 dolarów granicę odpowiedzialności, ale to ograniczenie nie za worek, to na zdarzenie, a to wszystko na podstawie zamortyzowanego wartości. Mało kto w historii lotnictwa nigdy nie otrzymał $ 3,000. Ale jest mało znany przepis ubezpieczenie prawdopodobnie nigdy nie słyszał. I linie lotnicze nie są dokładnie pędzi do powiedzenia na ten temat. W rzeczywistości, nie jeden linie nawet reklamuje ten przepis, mimo że jest dostępne dla każdego pasażera. To coś, co nazywa się "nadmiar wycena". Gdy dojdziesz do lotniska, zapytaj licznik agenta tej małej opcji znanej nazwie "nadmiar wyceny." To zapewnia do 5.000 dolarów pokrycia dodatkowych, w tempie około 1 $ za 100 zł wartości. Jeśli kupisz nadmiar wyceny, będzie poproszony o opisanie zawartości torby. To warto, jeśli linia lotnicza traci swoje torby.

  Data dodania: 04 10 2012 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenia podróżne czyli bezpieczny wyjazd

  Ubezpieczenia podróżne czyli bezpieczny wyjazd

  Myślisz już o zbliżającym się urlopie? Chcąc się na niego dobrze przygotować, zajrzyj wcześniej na stronę bezpiecznyturysta.pl. Bezpiecznyturysta.pl jest serwisem stworzonym z myślą o wszystkich, ceniących własne bezpieczeństwo w podróży. Nie ma znaczenia gdzie jedziemy: w podróż służbową do egzotycznego kraju, na samotną wyprawę po Australii, wycieczkę z rodziną w Bieszczady czy spontaniczny wypad z przyjaciółmi na narty. O swoim bezpieczeństwie warto pomyśleć już wcześniej. Jakiego typu informacje znajdziemy w serwisie? Jak tanio podróżować, czego unikać aby nie zachorować w czasie wyjazdu, jakiego rodzaju ubezpieczenia turystyczne dostępne są na rynku, czy warto kupić ubezpieczenie narciarskie, czego nie warto pakować do bagażu podręcznego przed wejściem na pokład samolotu, jeśli nie chce się przechodzić gruntowej kontroli. Warto zajrzeć także na forum, gdzie użytkownicy mogą podyskutować o podróżach, bezpieczeństwie i ubezpieczeniach. Poznaj portal bezpiecznyturysta.pl i dowiedz się więcej!

  Data dodania: 07 06 2012 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenia turystyczne

  Ubezpieczenia turystyczne

  Chyba każdy z nas lubi lato. Już spontaniczny wypad za miasto w sobotni poranek może podarować nam wiele frajdy i zregenerować naszą energię na kolejny tydzień za biurkiem. Ale zdecydowanie wolimy wyjazdy wakacyjne, nawet jeśli mają nas cieszyć tylko raz w roku. Przygotowujemy się na ten cudowny wyjazd rok wcześniej i żadna modyfikacja planów nie będzie mile widziana. Natomiast niezależnie od zabawy powinno się niestety też brać w rachubę bezpieczeństwo w toku letnich wycieczek. Z tej przyczyny pojawiły się w propozycjach ubezpieczenia podróżne . Przypuszczalnie z pewną dozą niepewności podchodzicie do tego nowego towaru, jednakże każdy doradca wyłoży wam, czemu pełen pakiet ubezpieczeń jest taki istotny - przecież podczas wczasów pragniecie wypocząć i nie martwić się niczym. Ubezpieczenia podróżne są nade wszystko ważne, z czym oczywiście się zgodzicie bez wahania. Z tej racji nauczeni na błędach naszych poprzedników postanowiliśmy informować należycie wszystkich, którzy myślą o wędrówkach i omawiamy szczegółowy opis ubezpieczenia podróży - zachęcamy żarliwie do zastosowania powyższej oferty, dlatego że za jej pośrednictwem oszczędzicie sobie niepotrzebnych zmartwień i kłopotów.

  Data dodania: 22 04 2012 szczegóły wpisu

ubezpieczenia turystyczne - nowa strona:

Adres: