Agencje eventowe

Agencje eventowe

Ocena: 2.5/10 (13 głosów)Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej firmy o nazwie Corse? Jesteśmy agencją reklamową, która stawia szczególny nacisk na event, action i promotion. Zajmujemy się organizowaniem eventów, które zostaną na pewno zapamiętane przez uczestników imprezy. Stawiamy na żywy kontakt z marką. Oprócz tego współpracujemy z firmami oświetleniowymi, nagłośnieniowymi, cateringowymi. Nasi pracownicy to wykwalifikowany specjaliści obsługi technicznej oraz hostessy. Serdecznie zachęcamy!Podobne strony
 • Wyjazdy incentive

  Wyjazdy incentive - HunteR Extreme, woj. pomorskie - integracja dla firm. Oferujemy imprezy integracyjne, szkolenia, paintball, wyjazdy incentive i imprezy firmowe oraz wieczorowe, quady, team building, festyny, konferencje dla firm oraz spotkania dla pracowników i firm. Imprezy firmowe, motywacyjne i incentive - eventy, pikniki, atrakcje, zabawa, integracja, imprezy firmowe i imprezy integracyjne. Kompleksowa organizacja.

 • Konferencje

  Wychodząc naprzeciwko zainteresowaniu firm możliwością zorganizowania konferencji, kursokonferencji, zlotów oraz sympozjów ośrodki konferencyjne oferują rozległą ofertę szkoleniową. W dzisiejszych czasach specjalnie przygotowane hotele proponują sale konferencyjne doskonale wyposażone w sprzęt multimedialny. Obecne ośrodki konferencyjne urządzają spotkania integracyjne, zapewniając tym samym sprzęt multimedialny oraz wyposażenie auli szkoleniowej. Ośrodek lub obiekt szkoleniowy to świetne miejsca na organizację konferencji i innych wydarzeń, które wymagają najwyższych standardów. Aktualna oferta moteli zapewnia wszystko co przydatne jest do zorganizowania profesjonalnej konferencji.

 • Konferencje

  Nasza witryna jest bezpłatna i ogólnodostępna dla wszystkich. Staramy się ażeby była ona zbiorem najbardziej aktualnych konferencji naukowych jak również branżowych odbywających się na obszarze naszego kraju. Dzięki naszej stronie każda zainteresowana osoba, ma możliwość zaczerpnąć informacji, kiedy i gdzie ma miejsce spotkanie grupy naukowców interesującym ją działem edukacji. Organizatorzy konferencji, mogą za darmo dodać dane o zbliżającym się spotkaniu naukawym,, a dodatkowo umieścić opis zachęcający na jej przebycie. Dbamy o to ażeby nasza witryna się ciągle rozwijała i zyskiwała nowych odwiedzających.

 • Organizacja imprez

  Przedsiębiorstwo Smart Event zajmuje się personalną obsługą przy organizowaniu imprez. Podstawowe usługi to: imprezy firmowe, organizacja imprez. Posiadamy sprzęt oraz wiele urządzeń do ulepszenia atrakcyjności oprawy eventu, np. : pokazy świetlne, iluminacje, oprawa audiowizualna. Organizowane przez nas konferencje dzięki tablicą interaktywnym oraz tabletom odbywają się na najwyższym standardzie. Inna ofertą jest tłumaczenie symultaniczne. Zachęcamy serdecznie do zobaczenia naszej strony w celu zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z nami.

 • Sale konferencyjne Poznań

  Sale szkoleniowe w poznaniu zostały przygotowane z myślą o firmach, które wielokrotnie oferują swoim pracownikom szkolenia poza placówką firmy. Nie ma problemu z komunikacją miejską i dotarciem do naszych pomieszczeń, ponieważ leżą one w samym centrum Poznania. Dla osób, które zaoszczędzą co nieco czasu, Poznań oferuje zwiedzanie Starego Rynku oraz Starego Browaru. Nasz kompleks złożony jest z dwóch sal, które pomieszczą od kilkunastu do kilkudziesięciu ludzi. Do dyspozycji prowadzącego mamy różnorodny sprzęt multimedialny, podwyższający jakość szkolenia. Przygotowujemy catering z kawa, herbata oraz wodą mineralną, który dopełniany jest kilkakrotnie w ciągu spotkania. Gwarantujemy eleganckie pomieszczenia oraz pełną wygodę szkoleniowcom, jak również dajemy możliwość dostarczenia serwisu z poczęstunkiem. Całą ofertę, adres i telefon do nas oraz galerie zdjęć, zawiera nasza witryna internetowa.

 • Www.multiwizja.eu

  Nasza firma to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie połączone z profesjonalną obsługą klientów. Na rynku działamy od 2007 roku oferując wszystkim naszym klientom wysokiej jakości usługi zwiazane z obsługą imprez z zakresu oprawy audiowizualnej. Oferowane przez nas rozwiązania są zawsze dostosowane do wymagań oraz oczekiwań naszych klientów, gdyż to oni są dla nas najważniejsi. Przykładowe nasze realizacje znajdą Państwo na naszej stronie na jaką serdecznie zapraszamy

 • Imprezy integracyjne dla firm

  Każde zlecenie imprezy ma charakter indywidualny. Każda firma ma swoje oczekiwania w stosunku do imprezy, określony budżet, oczekiwania co do standardu zakwaterowania i aktywności, ilości imprez itp.
  Podczas pierwszych rozmów staramy się dokładnie wybadać oczekiwania klienta, rezultat jaki chce klient chce osiągnąć z organizacji imprezy. Bierzemy pod uwagę różne czynniki takie jak
  zakładane cele: większa integracja, wyróżnienie najlepszych pracowników, szkolenia wewnętrzne podczas imprezy, poziom adrenaliny dla uczestników który należy zapewnić temat przewodni imprezy, czas trwania imprezy, miejsce i standard zakwaterowania, dojazd i logistyka, prelegenci i zaproszeni goście.

 • Organizacja imprez

  Bardzo często nie wiemy co zrobić z wolnym czasem a tak naprawdę można go znakomicie wykorzystać a wystarczy go oddać agencji eventowaj z Warszawy która zna się na tym najlepiej. Organizacja imprez integracyjnych oraz wyjazdów które doskonale wypełnią naszą pustkę związaną z czasem wolnym. Takie imprezy integracyjne to możliwości poznania nowych ludzi, nowych miejsc oraz czas doskonałej zabawy który jest pożytecznie wykorzystany przez nas. Zatem agencja eventowa to doskonały pomysł na to aby ktoś nam zaplanował nasz czas.