Handlowe centra

 • ELIJOT SP. Z O.O. kosmetyki Krosno

  ELIJOT SP. Z O.O. kosmetyki Krosno

  W krośnieńskiej Galerii Handlowej ELIJOT zapewniamy Państwu niebywale przyciągającą ofertę sklepów i usług dopełnianych poprzez znakomite marki, cenione szczególnie na polskim rynku. Obiekt znamionuje się do tego znakomitą lokalizacją - umiejscowiony jest przystępnie w sąsiedztwie staromiejskiego centrum miasta, jakie warto w wolnej chwili zwiedzić. Galeria Handlowa jest równocześnie efektywnie zespolona węzłem komunikacyjnym ze wszystkimi kultowymi punktami miasta. Odwiedzając nasz obiekt otrzymują Państwo wyjątkową okazję dokonania wszystkich wymaganych zakupów w jednym miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami przez stronę www.

  Data dodania: 19 11 2013 szczegóły wpisu
 • Chińskie Centrum hurtownia biżuterii

  Chińskie Centrum hurtownia biżuterii

  Potwierdzane oraz poważane w całej Polsce przedsiębiorstwo „GD Poland Investments Sp. z o.o.” jest kompleksowo wyposażonym kompleksem sklepów oraz hurtowni artykułów pochodzących zwłaszcza z Wietnamu czy Chin. Na przeszło 150 000 metrów kwadratowych zakwaterowanych jest obfitość firm dystrybuujących obuwie, odzież oraz wszelkiego typu akcesoria (również w postaci biżuterii, zabawek a nawet ozdób świątecznych i innych elementów dekoracyjnych) - co poręcza Państwu niepowtarzalnie szeroki dobór towarów a jednocześnie zapewnia o pomocnych warunkach ich zakupów. Więcej informacji o firmie „GD Poland” dostępnych jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 09 2013 szczegóły wpisu
 • Centra handlowe

  Centra handlowe

  Oferta naszego Domu Modowego Klif to m.in. interesujące i znane na całym świecie marki odzieżowe, kosmetyczne czy biżuteryjne, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Cechuje nas profesjonalizm, doskonała obsługa klienta, dobra lokalizacja oraz atrakcyjne ceny. Gwarantujemy luksusowe u udane zakupy oraz zadowolenie. Odwiedź nasze centrum handlowe już dziś i przekonaj się, że naprawdę warto! Zapraszamy!

  Data dodania: 17 07 2013 szczegóły wpisu
 • www.CentraHandlowe.net - portal galerii handlowych

  www.CentraHandlowe.net - portal galerii handlowych

  Planujesz zakupy? Czemu by nie połączyć ich z jakimiś ciekawymi pokazami mody, makijażu, występami tanecznymi. Dla kobiet i dziewcząt pokazy mody, dla mężczyzn i chłopców pokazy zabytkowych pojazdów, każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdzaj najświeższe wydarzenia w swojej ulubionej galerii handlowej i dopasuj zakupy do rozrywki. Portal galerii handlowych - www.centrahandlowe.net posiada informacje ze wszystkich centrów handlowych w kraju z największych miast, zajmuje się też ukazywaniem wieści ze świata promocji i wyprzedaży. Dzięki publikowanym przez nas wiadomościom, możesz miło spędzić czas, ale także zaoszczędzić pieniądze, podążając za wskazywanymi przez nas ofertami promocyjnymi w sklepach. Jeśli zaciekawiły Cie prezentowane korzyści, wejdź na www.centrahandlowe.net i sprawdź sam. Portal oferuje szereg informacji. Każda wizytówka galerii handlowej to - adres, godziny otwarcia, pełna lista sklepów, restauracji i obiektów rozrywkowych. To także magazyn galerii handlowej oraz lista promocji w sklepach i gazetek promocyjnych. Dział aktualności to świeże informacje w wielu kategoriach jak biznes, budownictwo, galerie handlowe, moda, ludzie, nowe sklepy, technologie i inne. Możesz skorzystać z newslettera, wówczas na email dostaniesz informacje o nowych wydarzeniach w galeriach handlowych i promocjach sklepów w swoim mieście. www.centrahandlowe.net to niespożyte źródło informacji o galeriach handlowych w Polsce.

  Data dodania: 10 07 2013 szczegóły wpisu
 • Plac Handlowy Rybitwy

  Plac Handlowy Rybitwy

  W celu nabycia jakościowej żywności, odpowiednich nasion lub roślin w Małopolsce, warto odwiedzać Kompleks Handlowy "Rybitwy". Zawsze odnajdziemy tam owoce, warzywa i inne towary z pewnego pochodzenia i w konkurencyjnych cenach. Ponadto odkryjemy tam godnej jakości sprzęt rolniczy i przemysłowy. To miejsce, które ekwipuje zarówno indywidualne osoby jak i klientów prowadzących działalność gospodarczą jak drobne i pokaźne sklepy z żywnością. Poza tym, zakupy w Rybitwy charakteryzują się dobrą aurą. Jest tam kompletnie odmiennie niż w centrum miasta w godzinach szczytu.

  Data dodania: 16 05 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Handlowe centra - nowa strona:

Adres: