JAVRO 2 Sp. z o.o.

JAVRO 2 Sp. z o.o.

Ocena: 3.6/10 (18 głosów)Firma produkcyjna Javro już od ponad 30 lat wykonuje artykuły biurowe ze skóry oraz innych tworzyw. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku i zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę i najwyższą jakość usług kaletniczych. Oferujemy m.in. wizytowniki, portfele czy też teczki. Każdy produkt może stać się na Państwa wniosek spersonalizowany. Nasza główna siedziba usytuowana jest w Katowicach przy ul. Zbożowej 10.Podobne strony
  • Zakład Rymarski Kajman. Kabury do broni, ładownice, kamizelki taktyczne

    Szukasz akcesoriów rymarskich? Dobrze trafiłeś! Oferujemy tylko sprawdzone towary, które od wielu lat z powodzeniem służą użytkownikom prywatnym jak i służbom mundurowym. Staramy się dostosowywać naszą ofertę do potrzeb klientów i zmieniającego się rynku czego efektem jest możliwość spersonalizowania niektórych z naszych towarów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i już teraz gratulujemy udanych zakupów.

  • DKAL dodatki do toreb

    Przedsiębiorstwo Dkal z Otwocka zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Od 1985 specjalizujemy się w produkcji dodatków kaletniczych z tworzyw sztucznych. Tworzymy: karabińczyki, przelotki, regulatory, zatrzaski, klamry, wszywki, rączki, stopki, sprzączki do ubrań roboczych, klamry do zastosowań paramilitarnych i inne. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego angażujemy jedynie doświadczonych pracowników, jacy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka jakość dostarczanych przez nas produktów. Osoby zaciekawione uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.