Komputery - ochrona, odzyskiwanie danych

 • Przywracanie danych z dysków twardych ATA SATA, 2.5 cala

  Przywracanie danych z dysków twardych ATA SATA, 2.5 cala

  Przedsiębiorstwo ELEKTRO-PCAL trudni się wykonywaniem biegłych świadczeń komputerowych. Usługi te dzielą się na kilka odmiennych kategorii a m.in. dotyczą ocalenia danych z nośników magnetycznych, testowanie elektroniki w dyskach i innych narzędziach elektronicznych, serwisu komputerowego, serwisu laptopów a także produkowania stron www w technologii CSS. Każde proponowane za pośrednictwem nas świadczenia są wykonywane niesłychanie dokładnie. Nasze usługi informatyczne w szerokim stopniu są połączone przede wszystkim z odzyskiwaniem danych z dysków twardych opartych na technologii magnetycznej i technice flash. Usługi przywracania danych z dysku twardego realizowane są w naszym specjalistycznym laboratorium. Nasza jednostka używa wyłącznie najlepsze techniki opracowane za pośrednictwem najlepszych fachowców na świecie. Instytucja zajmuje się zarówno badaniem usterek jak i naprawianiem układów elektronicznych w nośnikach magnetycznych. Świadczenia odtwarzania danych oferowane są na terytorium całej Polski i za granicą. Odtwarzamy dane dla firm i osób prywatnych mających siedzibę w dużych miastach (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce) miasteczkach i wsiach. Przywracanie danych z dysku twardego to wybitnie odpowiedzialna i skomplikowana sfera informatyki, która wymaga dużej dokładności oraz wielu lat badań. Potrzebny jest również profesjonalny sprzęt oraz niezwykle rozległa wiedza aby ten sprzęt obsługiwać. Przedsiębiorstwo ELEKTRO-PCAL odzyskuje dane z każdego systemu plików FAT12/16/32, NTFS, NTFS5, HFS/HFS+, UFS1/UFS2, Ext2FS/Ext3FS. Dane ratowane są w jak najszybszym czasie i odpowiedniej cenie. Posiadamy wysoki wskaźnik skuteczności w ratowaniu danych oraz miłą i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Gwarantujemy całkowitą tajność powierzonych nam danych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z świadczeń świadczonych przez naszą instytucję.

  Data dodania: 11 08 2012 szczegóły wpisu
 • Odzyskiwanie danych Warszawa-Piaseczno

  Odzyskiwanie danych Warszawa-Piaseczno

  W świecie powszechnej digitalizacji utrata dostępu do danych może spowodować duży stres. Podejmowanie pochopnych decyzjii pod wpływem strachu przeważnie kończy się odwrotnym efektem do zamierzonego. Dostarczenie dysku w niepowołane ręce zwykle kończy się nieodwracalną utratą danych. Mądry wybór firmy odzyskujacej dane to pierwszy i najważniejszy krok. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych na terenie Warszawy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej. Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny.

  Data dodania: 22 04 2012 szczegóły wpisu
 • Odzyskiwanie danych pendrive

  Odzyskiwanie danych pendrive

  Odzyskiwanie danych z pendriva jest całkiem inne od odzysku danych z dysków talerzowych. Pendrive zbudowane są z kości flash a więc tak samo jak karty sd i nowa technologia dysków ssd. Odzyskiwanie danych z pendrive temat bardzo ciekawy dla posiadaczy przenośnego nośnika pamięci (jest ich niewątpliwie dużo). Jeżeli chodzi o liczne pytania czy jest możliwe aby odzyskać dane z pendrive odpowiedz brzmi tak ale najlepiej u profesjonalnej firmy zajmującej się tematyka odzyskiwania danych. Godna polecenia Firmą jest DATA Lab z wielkopolski 12 letnie doświadczenie i liczne referencje zadowolonych klientów.

  Data dodania: 22 02 2012 szczegóły wpisu
 • Odzyskiwanie danych z aparatu

  Odzyskiwanie danych z aparatu

  Fotografia pospolita dziedzina sztuki nowoczesnej. Coraz więcej ludzi robi zdjęcia tak naprawdę gdzie tylko jest to możliwe. Nowoczesne aparaty fotograficzne zapisują zdjęcia na kartach sd. Co w wypadku jak karta się uszkodzi i stracimy swoje zdjęcia. Temat odzyskiwanie danych z karty sd będzie niewątpliwie tematem ciekawym dla osób którzy utracili zdjęcia w wyniku uszkodzenia karty, bądź też np. przypadkowego sformatowania. Najtrudniej po formatowaniu odzyskać dane z aparatów marki olympus ponieważ kasują je bezwzględnie. Odzyskiwanie danych z aparatu tylko u profesjonalnej firmy, która zawodowo zajmuje się odzyskiwaniem danych z nośników pamięci.

  Data dodania: 22 02 2012 szczegóły wpisu
 • Odzyskiwanie danych ssd

  Odzyskiwanie danych ssd

  Dyski SSD to nowa technologia nośników pamięci, są zbudowanie z kośi flash a więc widać podobieństwo do kart sd i pendrive. Dyski SSD są szybsze i dużo bardziej odporne na wstrząsy niż np tradycyjne dyski ssd. Odzyskiwanie danych z dysków ssd jest zupełnie inne niż np. w przypadku dysków HDD ponieważ dyski tradycyjne zbudowane są z talerzy. Odzyskiwanie danych ssd temat raczej przyszłości bo obecnie dysków ssd jest bardzo mało ale powoli coraz to w większej ilości pojawiają się na rynku polskim. Powodem obecnie tak małej liczby dysków ssd jest głównie cena i nie świadomość klientów czego mogą sie po tych dyskach spodziewać.

  Data dodania: 22 02 2012 szczegóły wpisu
 • Odzyskiwanie danych z SSD

  Odzyskiwanie danych z SSD

  PECOM Wrocław odzyskuje dane ze wszystkich typów dysków (komputery stacjonarne, laptopy) - 3,5', 2,5', SSD. Bezpłatna analiza uszkodzeń. Brak opłat w przypadkach braku możliwości odzyskania danych. Jako jedna z nielicznych firm mamy doświadczenie w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków SSD (uszkodzenia elektroniczne, fizyczne, logiczne). Dzięki ciągłemu doskonaleniu niesiemy pomoc naszym klientom we wszystkich przypadkach utraty danych.

  Data dodania: 31 01 2012 szczegóły wpisu
 • Odzyskiwanie danych

  Odzyskiwanie danych

  Oferujemy szeroki zakres usług informatycznych na terenie całego trójmiasta oraz okolicznych miejscowości takich jak Tczew czy Pruszcz Gdański. Do kluczowych usług świadczonych przez nasz zespół należą: kompleksowa obsługa informatyczna firm, zarządzanie bezpieczeństwem sieci komputerowych, pozycjonowanie stron internetowych, instalacja systemów operacyjnych i oprogramowania, odzyskiwanie danych oraz skuteczne niszczenie danych oraz podłączanie do internetu zarówno poprzez sieć przewodową jak i bezprzewodową. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie usługiinformatyczne.com.pl

  Data dodania: 03 12 2011 szczegóły wpisu
 • Odzyskiwanie danych w mieście Wrocław

  Odzyskiwanie danych w mieście Wrocław

  Działalność firmy skupia się na usuwaniu i przywracaniu danych w komputerach. Firma, której branżą jest odzyskiwanie danych mieści się w mieście Wrocław. Na stronie widnieje cennik całkowitych kosztów odczytania informacji. Na stronie internetowej wypisane są gatunki dysków, z jakich przywracane są dane. Częste prace to odzyskiwanie zdjęć z zepsutych aparatów i akcesoriów przenośnych. Działalność wypożycza specjalne urządzenia do odzyskiwania informacji. Sprawność i jakość wykonania usługi to główne atuty firmy.

  Data dodania: 02 12 2011 szczegóły wpisu
 • Recovery Center - Profesjonalne odzyskiwanie danych

  Recovery Center - Profesjonalne odzyskiwanie danych

  Firma Recovery Center zajmuje się profesjonalnym odzyskiwaniem danych. Posiadamy własne pomieszczenie typu Clean Room i nowoczesne bardzo dobrze wyposażone laboratorium. Odzyskujemy dane niemal ze wszystkich nośników danych miedzy innymi z dysków twardych magnetycznych jak również SSD, kart pamięci flash, pendrive jak również z telefonów komórkowych oraz innych urządzeń przenośnych np. kamery, aparaty Ipad, GPS i wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 17 11 2011 szczegóły wpisu
 • Odzyskiwanie danych - VS DATA

  Odzyskiwanie danych - VS DATA

  W ofercie firmy VS-DATA znajduje się odzyskiwanie danych oraz informatyka śledcza. Specjaliści firmy odzyskują dane zarówno z dysku, z kart pamięci, a także z nośników pendrive. Utrata danych niemal zawsze pociąga za sobą znaczne straty dla firmy, dlatego ważne jest to, aby dane zostały jak najszybciej odzyskane. Firma VS-DATA wykonuje bezpłatną diagnozę oraz zapewnia darmowe konsultacje. Firma nieustannie się rozwija - w ofercie firmy pojawiła się nowa usługa, którą jest informatyka śledcza. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 07 2011 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Komputery - ochrona, odzyskiwanie danych - nowa strona:

Adres: