Kurs wizażu Poznań

Kurs wizażu Poznań

Ocena: 2.7/10 (23 głosów)Na stronie www.kursy.com.pl znajduje się oferta Diamond Cosmetics. Firma oferuje profesjonalne szkolenia kosmetyczne gwarantując największy wybór i najwyższą jakość. Ofercie zajdziemy m.in. kursy stylizacji paznokci, rzęs, kursy makijażu. Warto zapoznać się z pakietem kursu wizażu. Skorzystać można z kursu doszkalającego oraz I i II stopnia. Niewątpliwym atutem są niezwykle atrakcyjne ceny. Kurs wizażu Poznań – doskonały wybór to Diamond Cosmetics. Polecam serdecznie.Podobne strony
  • Neo Hair Cut - stylizacja wlosow - fryzjer Kraków - salon fryzjerski Kraków

    Neo Hair Cut to profesjonalny salon fryzjerski. Podchodzimy do każdej fryzury innowacyjnie, nowatorsko. Stylizacja włosów to nie tylko nasz wyuczony zawód i sposób na życie - to nasza pasja. Posiadamy kadrę pracowników, którzy przeszli ścisłą selekcję, przecież nie każdy może być fryzjerem:) Nasz salon fryzjerski mieści się na ulicy Stolarskiej w Krakowie.Zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów do nas!

  • Butik Bielsko

    Chianti Visual Studio zajmuje się profesjonalnym kreowaniem wizerunku. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz usług, z których mogą korzystać zarówno osoby indywidualne (kobiety, mężczyźni), jak również firmy mające swoje siedziby na terenie całego kraju. W zespół naszego studia wchodzą wybitni specjaliści z dziedziny mody, wizażu, fotografii, sztuki, dietetyki, oraz najlepsi w całym kraju trenerzy biznesu i rozwoju osobistego.

  • Stylizacja w Lublinie

    Przedsiębiorstwo Eveline Atelier, którego siedziba znajduje się w Lublinie, specjalizuje się w stylizacji klientek oraz w szyciu sukni wieczorowych oraz ślubnych. Wszystkie tworzone przez naszą firmę suknie są idealnie dopasowane do budowy a także wymiarów klientek. Gwarantujemy świetną jakość oraz całkowite stworzenie sukni zgodnie z oczekiwaniami klientów. Proponujemy szeroki zakres usług powiązanych z doradztwem w doborze najodpowiedniejszych ubrań do budowy ciała a także innych cech. Zapewniamy możliwość wykonania przeglądu szafy czy pomocy w zakupach.