Lombardy

 • LOMBARD 777 lombard Krotoszyn

  LOMBARD 777 lombard Krotoszyn

  Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu Lombard 777, którego siedziba mieści się w Krotoszynie. Zajmujemy się skupem oraz sprzedażą złota oraz srebra w postaci biżuterii i złomu, a oprócz tego skupem i sprzedażą telefonów komórkowych, smartfonów, artykułów RTV i AGD i elektronarzędzi. Oferujemy możliwość udzielenia pożyczek pod zastaw wyżej wypunktowanych ruchomości, a również pod zastaw samochodów, gruntów rolnych i nieruchomości. Zapewniamy życzliwą oraz fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą umieszczoną na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 11 2016 szczegóły wpisu
 • Lombard Mercury Warszawa Ursus

  Lombard Mercury Warszawa Ursus

  Jesteśmy dostępni 24h. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Udzielamy pożyczek pod zastaw. Wszystkie formalności, jak i warunki pożyczek wyjaśniane są dokładnie przed podpisaniem umowy. Cała kwota wyceny zastawu wypłacana jest do rąk własnych klienta. Oferujemy darmową wycenę zastawu, negocjacja oprocentowania, szybkie pożyczki pod zastaw, udzielane od ręki, bez zaświadczeń o zarobkach i żyrantów.


  Oferujemy szybkie pożyczki dla każdego 24 godziny na dobę. Przyjmujemy pod zastaw złoto, samochody, nieruchomości, laptopy, sprzęt rtv i inne. Możesz też po prostu zadzwonić lub przyjść do nas osobiście z przedmiotem, który chcesz zastawić. Nasz lombard znajduje się w Warszawie Ursus.
  dyskretnie,
  zaufanie,
  szybka wycena.

  Data dodania: 26 07 2014 szczegóły wpisu
 • Artar Lombard

  Artar Lombard

  Miło zapraszamy do innowacyjnego i przetestowanego lombardu internetowego. Funkcjonujemy w oparciu o bardzo podobne normy, jak utarty lombard, ponadto skupujemy monety i biżuterię, oferujemy pożyczki, gwarantujemy atrakcyjne opłaty. Cechuje nas przed wszystkim kultura i sposób obsługi interesanta, zapraszamy Państwa do klimatyzowanego pomieszczenia, gdzie w ciągu poobiedniej kawy, możemy negocjować należności i warunki pożyczek i zastawów. Istniejemy usposobieni przede wszystkim na petenta i jego potrzeby.

  Data dodania: 21 07 2014 szczegóły wpisu
 • Lombard 66 - pożyczki pod zastaw, skup złota

  Lombard 66 - pożyczki pod zastaw, skup złota

  Ekspresowa pożyczka w lombard 66 to propozycja dla osób, które nie mają zdolności kredytowej lub nagle potrzebują dodatkowych środków na spłatę rat czy rachunków. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, atrakcyjne ceny a także możliwość długiego czasu spłaty pożyczek lombardowych. Lombard 66 działa na rynku od dłuższego czasu, obsługując coraz większą ilość klientów korporacyjnych a także tych prywatnych. Oczywiście mamy możliwość wyceny oraz wzięcia pod zastaw ruchomości o znacznej wartości, takich jak srebro, złoto, biżuteria czy też dzieła sztuki. Wyceniane po dokładnym obejrzeniu są także rzeczy wielkogabarytowe takie jak: auta oraz motocykle, łodzie, żaglówki, naczepy oraz wózki transportowe. W celu otrzymania pożyczki lombardowej warto udać się do lombardu. Przy pożyczaniu niewielkich kwot, i oddawaniu w zastaw rzeczy o niezbyt dużej wartości, aby dopełnić formalności wystarczy dowód osobisty, a przypadku starania się o większe kwoty pożyczki procedura jest bardziej skomplikowana.

  Data dodania: 16 07 2014 szczegóły wpisu
 • Pożyczki pod zastaw ruchomości i nieruchomości Warszawa

  Pożyczki pod zastaw ruchomości i nieruchomości Warszawa

  Najniższe odsetki w warszawie! Specjalizujemy się w nietypowych pożyczkach pod zastaw. Przyjmiemy najbardziej nietypowe zastawy jednak przedstawiające wartość np. żywe zwierzę, między innymi nieruchomości, samochodów, skuterów, motorów, rowerów, sprzętu rtv, agd, komputerowego, fotograficznego a także przyjmiemy w zastaw złoto i srebro. Prowadzimy także skup powyższych rzeczy.
  NIE MA WARTOŚCIOWEJ RZECZY KTÓREJ NIE WEŹMIEMY!

  Data dodania: 26 11 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Lombardy - nowa strona:

Adres: