METALEX-SZYMA SP. Z O.O. KOMPRACHCICE balustrady

METALEX-SZYMA SP. Z O.O. KOMPRACHCICE balustrady


Firma Metalex-Szyma oferuje swoim klientom usługi z zakresu kowalstwa artystycznego już od powyżej 20 lat. Dzięki doświadczeniu i długiej tradycji w branży kowalskiej jesteśmy zdolni zaspokoić potrzeby najróżniejszych klientów. Jako że nie są nam obce zagadnienia architektury klasycznej ani subtelności najnowszego wzornictwa, jesteśmy w stanie dostosować wygląd fragmentów metalowych do stylu każdego budynku. Jakkolwiek nasza siedziba mieści się w ustronnych Komprachcicach, zasięg naszych usług jest znacznie szerszy. Oferujemy montaż naszych wyrobów w dowolnym miejscu w Polsce i Unii Europejskiej. Drobiazgowa oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.Podobne strony
 • Kowalstwo

  Kuźnia tradycyjna w Zaborowie. Wyroby w mojej kuźni są tworzone w sposób tradycyjny, czego rezultatem jest wyrób oryginalny i wyjątkowy. W kuźni wykuwam przedmioty codziennego użytku: karnisze, gwoździe, okucia na bramy, skrzynki pocztowe, topory, noże, itp. W mojej ofercie znajdziesz elementy wyposażenia wnętrz: zestawy kolędowe, krzyże, kinkiety, podkówki na szczęście, świeczniki. Broń białą. Przedmioty kute są pięknym i ekskluzywnym elementem wyposażenia pomieszczeń, bardzo dobrze sprawdzą się jako niezwykły i unikalny prezent dla bliskich osób.

 • Metaloplastyka, kowalstwo artystyczne

  Producent metaloplastyki - Jan Burkat. Firma produkuje wyroby metalowe: balustrady, świeczniki, poręcze metalowe, stojaki, latarnie, regały, wyroby ze stali nierdzewnej, ogrodzenia, balkony.
  Poza produkcją firma świadczy również inne usługi: obróbka blach zwykłych, nierdzewnych, cięcie, gięcie, wykrawanie, tłoczenie, malowanie proszkowe, spawanie MIG/MAG; TIG, toczenie, frezowanie, gwintowanie.Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszych produktów.

 • Art-Kow Bramy kute

  Nasza firma działa na polskim rynku już od 1998 roku. W ramach naszej działalności zajmujemy się kowalstwem artystycznym. Posiadamy duże doświadczenie przy realizacji wielu produktów, w tym według własnych projektów, renowacji oraz konserwacji zabytków. Nasza oferta obejmuje balustrady, ogrodzenia, osprzęt kominkowy, ogrodzenia kute, meble ogrodowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i zapoznania się z pełną ofertą!

 • Barierki kute - www.rokoko-metaloplastyka.pl

  Jeśli szukasz ciekawych rozwiązań i możliwości, jakie daje kowalstwo artystyczne to warto zapoznać się z ofertą i propozycjami naszej firmy. Proponujemy ciekawe ogrodzenia kute, wykonane z dużą precyzją, według indywidualnych projektów. Do swoich prac wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które są odporne na czynniki zewnętrzne, jak i na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Z troską i dużą elastycznością podchodzimy do każdego zamówienia, dlatego też nasza oferta zadowoli potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Sklep z wyrobami metaloplastycznymi - kosze na drewno, wieszaki, gazetniki

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego z artykułami kowalstwa artystycznego. Z pracownią metaloplastyczny.pl udekorują Państwo wygląd każdego mieszkania. Nasze wyroby są zarówno artykułami wyposażenia praktycznego, jak i wyrafinowanymi dekoracjami. Szukając czegoś do użytku codziennego znajdą Państwo u nas taki asortyment jak: kosze na drewno, stojaki na butelki, kute gazetniki, kute wieszaki. Dla upiększenia wnętrza oferujemy do wyboru z wśród szerokiej gamy wzorów min. kute świeczniki, kute kwietniki, ozdobne mocowania do doniczek. Nie rozczarują się również Państwo szukając czegoś dla ogrodu. Oferujemy żelazne meble ogrodowe, kute pergole, ozdobne kwietniki ogrodowe. Naszym produktem sztandarowym są metalowe figurki zwierząt i krzewów nadające niepowtarzalny charakter dla ogrodu, wyróżniając go z wśród setek innych.

 • Efekt-metal.pl

  Prowadzimy rodzinny biznes zajmujący się realizacją usług związanych z kowalstwem artystycznym. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem co sprawia, że żadne zlecenie nie stanowi dla nas problemu. Obecnie staramy się nie tylko zyskiwać uznanie na rynku polskim, ale także staramy się rozszerzyć naszą działalność na rynek europejski. Zakres prac, które wykonujemy praktycznie każdego dnia obejmuje: balustrady wewnętrzne i schody, bramy kute i inne produkty. Nasze produkty wykonujemy według różnych stylów w zależności od potrzeb naszych klientów. Jesteśmy pewni, że współpraca z nami zawsze się będzie układać.

 • kowal-rokoko.pl

  Stworzona przez nas pracownia tworzy naprawdę konkretne spektrum realizacji, gdy spojrzeć na kowalstwo artystyczne. Przykładowo w ofercie mamy balustrady balkonowe kute, a także ogrodzenia ozdobne. Pragniemy gorąco zachęcić do zapoznania się ze stroną internetową, będzie to naprawdę świetna decyzja, która będzie przekładać się potem na najlepsze rezultaty. Wejdź pod ten adres a szybko przekonasz się dlaczego warto wykorzystać nasze rozwiązania. W razie jakichkolwiek pytań, bardzo chętnie podpowiemy, doradzimy i pomożemy przy wyborze rozwiązań. Zapraszamy gorąco do kontaktu oraz współpracy.

 • kowal-art.pl

  Balustrady i ogrodzenia, rozwiązania tradycyjne lub automatyczne to oferta firmy Kowal-Art w Buragrabicach. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego projektu i systemu, a zakres usług obejmuje także wybór kolorystyki, ocynku i montaż. Wśród wielu wariantów wykończenia konstrukcji, proponujemy czarny mat,czarny, szary grafit antyczny, patynowane złoto, miedź lub zieleń. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.